Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as jau daugiau kaip puse metu žvakutes Patentex naudoju ir esu saugumu tfu tfu tfu patenkinta o dabar noreciau ta pleistra pabandyti kaip manot ar reik eit pas gydytoja kad paskirtu pasakytu ar galim ji naudot ar siaip paprastai nusiperki ir gali pradet naudot kazin koks jo efektyvumas g.gif kad nebuciau taro tu kur raso 1,9% iš 100 pastoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE
o seubia koki nemalonumai man buvo su tais kontraceptikais... 2 menesius vartojau Diane35 ir per juos priaugau 10kg  - organizkas pradejo tiesiog nesveikai kaupti skyscius (ta supratau paziurejus i nuotrukas, ne visas veidas buvvo uztines...kas turejo alergija biciu ikandimui supras) ir apetitas nezmoniskas... dar bandziau po ju dvi savaites pagerti Loette... bet niekas nesikeite ir meciau.... 


As irgi turejau problema su svoriu per tuos kontraceptikus.Po gimdymo kol nevartojau tai buvai kaip stirna.Pradejau gerti Femoden tai per metus 15 kg.Dabar gyd.patare pakeist i Celest.Kol kas dar stora...
Atsakyti
Kazkada geriau puse metu Regulon, nebuvo jokio pasalinio poveikio. Reikejo gert, nes buvo cista, paskyre kaip gydymo priemone. Paskui meciau gert, nes laikausi nuomones, kad kontraceptikai nera naturalu, jie gi sutrikdo prigimtini moters organizmo cikla: NELEIDZIA IVYKT OVULIACIJAI. Be to, dar labai nedaug metu yra vartojami- kas zino kaip is tiesu jie gali atsiliepti? blink.gif Juk is pradziu buvo vienos tabletes, paskui atsirado "patobulintos" II kartos, dabar jau sako, kad tos II blogos, gerkit "patobulintas" III kartos, o ar po keliu metu nebus IV ir t.t. tobulins?
Gal kas man ir papriestaraus, sakys: bobuciu plepalai wink.gif Butu idomu isgirst kitas nuomones.. Ar tikrai tos tabletes nera jau tokios ir nekaltos?

Aisku, yra ir kita puse: o kaip saugotis? g.gif As 2 metus saugojausi naturaliai: kadangi mano ciklas reguliarus, mazdaug primesdavau, kada vidurys ir tada naudojom "nutraukta". Zinojau -sis metodas nepatikimas, bet nebijojom, jeigu kas, pastot, nors planavom kudiki velesniam laukui. Taigi, vienakart uzsimirsom ir "14 diena" pavarem. Rezultatas dabar pilvely nestuke.gif .
Taciau jau dabar su vyru pasvarstom, ka darysim po gimdymo. Tikrai nenorim iskart antro, bet nenorim ir visokias chemijas vartot, o prezervatyvu as nevirskinu, TAI KA DARYT? Patikimiausia ir nekenksmingiausia turbut nesimylet laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Atsakyti
Su kontraceptikais tikras vargas: pamiršti išgerti, storėjama, beria, neprisitaiko organizmas... Įsidėjau spiralę ir vargo nematau. Šios problemos mane senai paliko clap.gif
Atsakyti
Ar kas naudojot Novinette?
Atsakyti
as geriu tabletes"gracial",vartojau jas pries metus paskui padariau pertrauka ir dabar vel pradejau tai jokio pasalinio poveikio,pasireiskiancio skausmais,silpnumu ar pykinimu,nera,bet...tapau abejinga seksui unsure.gif vyras jau pradeda grasinti,kad visos mano tabletes keliaus i siuksliu konteineri tongue.gif
kazkada taipat bandziau "logest"(iki gracialio) tai kosmaru kosmaras...taipat kaip ir Ivai,man visi salutiniai pozymiai buvo pasireiske unsure.gif bet gydytoja paskui paaiskino ,kad logestas skirtas nemano svorio moterims,nes as esu kuda ir man reikia maziau kazko(?) tabletese tai ir paskyre gracial...
Atsakyti
as tai naudoju janine ir tik pirmom dienom biski galvele pasvaigo ir tiek thumbup.gif aij pirma menesiuka dar biski taip nelabai prie sekso trauke, bet tai labai patenkinta esu clap.gif
Atsakyti
As naudoju tokius kontraceptikus kurie tinka maitinanciai mamytei. "Mikro-30". Nuo ju nekinta nei pieno kiekis, nei jo kokybe. (bent taip pabreze mano ginekologas).Esu patenkinta. smile.gif
Atsakyti
o idomu Mercilon kokio svorio moterims? gal kuri ji vartojo ar vartoja?
Atsakyti
Menesi vartojau Mercilon, bet tepliojo, tai dabar Marvelon jau koki pusmeti geriu. Per ta laika gal kokius 2-3kg priaugau, bet cia greiciau eilinis atsargu kaupimas ziemai gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukuotukaf: 24 vasario 2004 - 23:57
QUOTE (Mala @ 2004 02 22, 18:39)
Ar kas naudojot Novinette?

Aš naudoju novinette ir tikrai neturiu jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
o as vakar ryte turejau is mikruskes islipti vidury kelio, nes labai stipriai pradejo pykint blink.gif Ilipu i kita autobusa, o ten vel tas pats, tai kitoje stoteleje teko issilaipint vel... mad.gif
vartoju cilest ir niekaip negaliu patiket atsiliepimais, kad jis jokio neigiamo poveikio neturi. vakar taip uzsiutau, kad issveiciau pakuote lauk i siuksliadeze g.gif
Atsakyti