Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Kaja @ 2004 02 25, 13:06)
o as vakar ryte turejau is mikruskes islipti vidury kelio, nes labai stipriai pradejo pykint  blink.gif Ilipu i kita autobusa, o ten vel tas pats, tai kitoje stoteleje teko issilaipint vel... mad.gif
vartoju cilest ir niekaip negaliu patiket atsiliepimais, kad jis jokio neigiamo poveikio neturi. vakar taip uzsiutau, kad issveiciau pakuote lauk i siuksliadeze  g.gif

pries pastojima ir as kuri laika geriau "Cilest". man lygiai taip pat buvo. Pykinimas. Pasikonsultavau su gydytoja ir tada geriau "regulon". Sutvarke menesines, baigesi visi pykinimai. Nors jei pirma pakuote geri, tai naturalu kad pykina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingano: 25 vasario 2004 - 13:17
As geriu "Mercilona", is pradziu papykino, patepliojo, galva sukosi, bet paskui nieko. Jau virs metu geriu. Bet manu, kad svoris nuo ju padidejo kokiais 6 kg ir niekaip nekrito, nors ir mazai valgydavau. Anksciau nebudavo tokio noro pries tas dienas valgyti kaip dabar. Kai nuejau pas ginekologe, jau buvau pradejus vartoti, tai sake, kad biski per silpnos po gimdymo, bet sake vartoti.
Atsakyti
smile.gif O gal ka nors girdejot apie tuos kontraceptinius pleistriukus? g.gif g.gif Butu idomu suzinot smile.gif
Atsakyti
nepamirsdavau. nu buvo gal kad velavau 2 val.
Atsakyti
as nuo vakar pradejau naudoti ta kontaceptini pleistriuka ziuresim kaip eisis ,bet siaip atsiliepimai tai visai neblogi clap.gif
Atsakyti
o tiesa kad pleistriukas tinka tik toms kur nedaugiau kaip 70 sveria? g.gif

ir siaip, kokia ta riba kai jau tabletes nelabai patikimos?

vienur skaiciau kad 90, kitur - kad 70. tada kad patikimiau btuu noretusi ne daugiau nei 65 kokius sverti
Atsakyti
QUOTE (Zydre @ 2004 02 27, 10:17)
o tiesa kad pleistriukas tinka tik toms kur nedaugiau kaip 70 sveria? g.gif

ir siaip, kokia ta riba kai jau tabletes nelabai patikimos?

vienur skaiciau kad 90, kitur - kad 70. tada kad patikimiau btuu noretusi ne  daugiau nei 65 kokius sverti

tiesa pasakius, pirma kart girdziu, kad del svorio gali nebeveikti kontraceptikai. g.gif tai nori pasakyti, kas sveria 90 kg turi isgerti 2 tabletes? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingano: 27 vasario 2004 - 10:21
kad 2 tabletes reikia gerti ir as negirdejau. bet juk instrukcijoje parasyta kad apie antsvori reikia informuoti gydytoja.
turbut tokiom skiria kontraceptikus su didesnem dozem. bet tai nuo tokiu as tik dar labiau storeju. tai va paskyre su mazom dozem - tai ir mastau - gal cia nebepatikima. Jei jau visos pastojate.
Atsakyti
ten neraso kad netika, o raso kad sveriant daugiau kaip90kg gali pilnai neapsaugoti. bet ir tai reiskia kad ne visoms moterims svr. 90kg vienoms gali tikti kitoms ne
Atsakyti
na 90 tai as nesveriu, bet vistiek iseina taip kad


uzsiklijuoji ir lauki ar tinka ar ne biggrin.gif


hmm idomu koki ten kiekiai tu medziagu.....
Papildyta @ [mergetime]1077872976[/mergetime]
http://vic.vvkt.lt:8...9f?OpenDocument


va, paskaitykit ten ta lentele su salutiniais pozymiais. Ir efektyvumas man nelabai...96 ar kiek ten.

ir apie svorius yra.
Atsakyti
QUOTE (Zydre @ 2004 02 27, 10:53)
na 90 tai as nesveriu, bet vistiek iseina taip kad


uzsiklijuoji ir lauki ar tinka ar ne biggrin.gif


hmm idomu koki ten kiekiai tu medziagu.....
Papildyta @ [mergetime]1077872976[[b]*Smalsė rgetime] [/b]
http://vic.vvkt.lt:8...9f?OpenDocument


va, paskaitykit ten ta lentele su salutiniais pozymiais. Ir efektyvumas man nelabai...96 ar kiek ten.

ir apie svorius yra.

kiekviena iesko sau priimtino budo apsisaugoti kas tinka man gali netikti tau ir pan.
Atsakyti
NETIKIU,KAD TAS PLEISTRIUKAS TOKS JAU GERAS budas. Sukure nauja produkta, isreklamavo - bandykit, pastosit - nepastosit. Nera jokios garantijos nei su tais pl. nei su jokia kita kontracepc. Aisku, kazkaip saugotis reikia, tai ir bandom visoki slamsta, kuris sukelia pasalini poveiki musu organizmui. Man pvz. ir nuo sargiu beria smile.gif,ka daryt, gimdyt kiek D. duos?
Atsakyti