Įkraunama...
Įkraunama...

Nekakoja į puodelį

QUOTE(Vitulka @ 2015 02 22, 19:17)
Aš tai vieno nesuprantu. Vaikas prisidirba į kelnes, tai keiti, prausi. Tai kada ji spėja jų paragauti ir žaisti? Ką reik veikti, kad nematyti ką vaikas daro

Ji taip daro kai as darau pietus ar vakariene
Atsakyti
Ar niekas daugiau nesusidure su sia problema?
Atsakyti
Nešiuolaikišką ir nepopuliarią nuomonę pasakysiu...

O bausti nebandėte? Ne už tai, kad prikakojo į kelnes, o už tai, ką paskui su tuo kakučiu veikia? Nes prisikakojimas yra vienas dalykas, jo toks vaikas normaliai kontroliuoti gal ir nelabai sugeba, nors čia ir ne šlapinimasis, bet tai, ką daro po to - tai jau 100% jo sąmoningi veiksmai.
Atsakyti
Esu pabariusi bet jai nesvasbu kad pasakiau kad taip negalima daryti ir nuo tuo laiko isviso pradejo nebeklausyti manes
Atsakyti
Dabar isviso baisu darosi ji ne tik zaidzia ar valgo sudukus bet ir geria savo slapima. Ji dabar slepiasi kai kakoja ar sisioja o tai dazniausiai daro nakties metu nes kai ryte atklojau jai buvo visas uzpakaliukas rankos veidas sudinos ir kai pamaciau tai ir ji laike rankas triusikeliuose ir kazka dare. As jos liepiau istraukti bet ji neistrauke ir tai vyksta kasdien.
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 11, 22:43)
Dabar isviso baisu darosi ji ne tik zaidzia ar valgo sudukus bet ir geria savo slapima. Ji dabar slepiasi kai kakoja ar sisioja o tai dazniausiai daro nakties metu nes kai ryte atklojau jai buvo visas uzpakaliukas rankos veidas sudinos ir kai pamaciau tai ir ji laike rankas triusikeliuose ir kazka dare. As jos liepiau istraukti bet ji neistrauke ir tai vyksta kasdien.



biggrin.gif jūs tikriausiai juokaujate. įdomu, kaip vaikas geria savo šlapimą? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Prisisioja ant grindu ir nuo ju geria
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 12, 15:20)
Prisisioja ant grindu ir nuo ju geria

jus neturite autoriteto. turiu dukra 2.5 metu nuo 1.5 pilnai naudojasi puoduku namuose. ne karto nezaide su ismatom. buvo viena karta uzsizaidus pasislapinus i tuscia zaislu kibira tada bande atsigert, bet gavo barti ir daugiau taip nedaro, buvo isaiskinta jog tai nederamas elgesys. buvo atveju kad vaikas i puoduka padares tiesiog taskosi nes slapima supranta kaip vandeni, juk prausiantis irgi taskosi, bet kai paaiskinom padejom atskirt tada jayu nebesitasko o po to pradejo i klozeta daryt ir dingo taskymaisi.
Atsakyti
Bet kiek as jai aiskinu kad taip negrazu daryti o jai vistiek nesvarbu kad aiskini
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 12, 17:55)
Bet kiek as jai aiskinu kad taip negrazu daryti o jai vistiek nesvarbu kad aiskini

tada aiskindama rodykite, su zaislais teatra zaiskite, maniske uzsispyrele, bet pastebejau jei tinkamai parodau ar paaiskinu tai tinkama ir atsaka gaunu, nevisko ismokau bet stengiuos kuo labiau
Atsakyti
Bet ji bijo sestis ant puodo ar klozeto ir esu bandziusi pakeisti puodus bet ji vistiek neseda
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 12, 20:32)
Bet ji bijo sestis ant puodo ar klozeto ir esu bandziusi pakeisti puodus bet ji vistiek neseda

sokolado siulet? jie gudrus. as savaja preazdziai sokoladu pratinau po to jau disciplina vedziau. persilauze per 4 dienas
Atsakyti