Įkraunama...
Įkraunama...

Nekakoja į puodelį

norechiau tema atgaivinti-nes ir mums aktuali si tema. augustui jau 2 metai. kokie 2 menesiai mes be pamperso-tik nakchiai uzdedu. prasosi pats. bet ne karto nekakojo i puoduka. is pradziu nesupratau-kodel vaikas nesitustina 4 dienas-ir tik po to kai suvokiau-uzdejau pampersa valandai diena-ir pakakojo. ir lygtais bando-sedasi ant puodo prasosi-bet matyt prates stovint daryti ir pasislepti nuo zmoniu-ir negali persilauzti.
o svarbiausia ir apetitas sumazejo, ir kaprizu padaugejo -kur chia valgysi kai pilni viduriai. tai dabar taip ir darau-kas antra diena uzdedu pampersa porai valandu...

bet gal yra kitas budas? pasidalinkti patirtim.

achiu

tiesa..i vonia ir mes buvom pora kartu pridare maudyniu vidury:). ir dar -pabandem dangti ant klozeto naudoti-nepadejo........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinka: 24 kovo 2010 - 15:10
Mano viena dukryte taip pat kaku padaro tik i kelnias, bet va jau dvi dienos pasipraso, o labiausiai reikia priziuret kad padarius i kelnias nepradetu pati mautis, mat kakas trukdo.Jau galvojau kazcia vyksta,gal beda kokia, bet matyt viskam savas laikas.Nepergyvenkit-susitvarkys!!!!Kantrybes!!!Ir sau paciai ir Jums linkiu!!! biggrin.gif
Atsakyti
laba, na ir mes turim toki vargeli(kosmaras)skaitau ir juokiuosi, atrodo kad visos pasakojat apie mano vaika:D
Ir juoktis ir vekrti nebezinau:) sad.gif Labai gailiuosi kad nesodinau nuo tada, kai pradejo sestis, na buvau pradejusi sodinti ir gaudavosi padaryti ir didelis ir mazas, bet viena drauge "paprotino" kad bereikalingai vargstu, kad ar taip ar taip vaikas prades sedeti tik nuo kokiu 1,5 ar 2m.. tai ir baigiau(dabar aisku keikiu save kaip didziausia priesa:()
bandziau net rasytis gal kokias 4 dienas kada siusioja ir kakoja(drabuziu plaut nespejau, dar nors gerai kad vasara buvo tai greiciau isdziudavo(dabar nebeturiu jau kuo vaiko vakare rebgti, nes ner kur dziaut drabuzeliu:D nu ir nepastebejau beveik jokio desningumo(kaip kitos sako kad visad panasiai:( viena diena tik pavalgius ir pasiusojo ir pakakojo, o kita diena jau tik po 45 min, dar kita diena tik pasiusiojo o pakakojo is vis tik po pietu...ir taip visas dienas:( dabar bandau sodinti, ant klozeto su tuo dangciu net nebesedi(is pradziu sedejo, tik nieko nepadarydavo(gal tik karta pasiusiojo, o galiausiai nebeleidzia net pasodinti), o puodukas tai irgi pasodinu pasedi nu gal net ir minutes neissedi sakau padarei, o ji taip ir stojasi, sakau paziurek ar padarei, ji paziuri nera siusio nueina. Ir padaro uz minutes bet kur. tiesa buvo savaite kai vis pavykdavo sugauti ir kaku(kartais pasiusiodavo i puoduka ir nulipusi nuo apsisuka atsitupia pakakoja:() bet po kiek laiko vel nieko neiseina ji net nepasedi ant puoduko, nu ir sodinu diena bandau kai prigeria ko nors ar dazniau siaip, bet ji pasedi nubega ir padaro kur nors kitur, o kakoja tai irgi pasislepia kur nors ir kai jau pamatau kad tuoj, paimu(ramiai be jokiu begimu ar streso, todel puodukas su mumis i kiekviena kambari beveik keliauja, kad arciau) pasodinu ant ir ji nebekakoja tada visai, net ir nuejusi nuo puoduko:( Nu zinok mano vaizduote jau nebenesa ka cia ir daryt, o jau tokia didele pana:(( sakau gal puoduka reikia kita nupirkti nesuprantu, pasidalinkit kas savo sunkia patirtim ar patarimais:))
Atsakyti
O musiske (2m) ant puoduko nedaro, bet jei nuimu sauskelnes ir i kelnytes nesisioja. Supratau, kad kencia vaikas is paskutiniuju, bet nesipraso ir diskomforto nerodo. Kaip pagauti tuos momentus, kada ji jau noretu - bendyciau ar ant puoduko sodinti (nors kol kas bergzdzias reikalas gaunasi) arba tiesiog sauskelnes uzdeti kad nesikankintu. Kaip pagauti tuos momentus jei ju nesimato? Kaip daznai mazdaug maziesiems tas poreikis buna? Nes jei su sauskelnem, tai ir nesuseksi, o jei be ju - gali ir visa pusdieni nieko nedaryti, o paskui uzdejus kad pavaro jog supranti, kad labai norejo sad.gif Su kakuciu dar paprasciau - daugiau maziau ryte pasidaro, bet va su sisium...
Atsakyti
Na vienas iš patarimų- pabandyt grojantį puoduką. Vieniems vaikams tai kelia baimę, o kitiems atvirkščiai- priima kaip žaidimą, smagu kad tau sugroja melodiją už "pasiekimus".


Atsakyti
Patarkit vaikas kakoja tik i kelnias nors tu ka ant puodo dar nesedo ir kai mes maudomiesi ar pries ar po maudyniu irgi kakoja nors nesvarbu ar jis nusimaudes ar maudosi visvien ta dalyka daro su malonumu. Kai kakoja i kelnes jis nieko nesako tyli ir man nesako kol as nepamatau kai jis steni. Kai pamatau kai steni as ji nuvedu i tualeta ir pasakau jei padarysi duosiu skanumyna ir jis prabuna kokias 10-15 min ant puodo as kalbinu ir vistiek nieko nepadaro ir per ta laika jis gali sulaikyti si dalyka. Jis dazniausiai kakoja kai jis kazka zaidzia ar uzsiima kuo nors kitka. Jis nieko nesako kad nori ar kakoja i kelnes. Jei nepamatau kai jis apsikakojes nes jis taip gali buti visa diena nes jam yra vienas malunumas ir jis gali buti taip visa kiaura diena. Jis man pasakoja kai as paziuriu ka jis daro ir paklausiu kaip taip padarei ir jis atsako as ikisu rankas i triusikelius ir pradedu liesti gnaibyti ir teplotis ant saves. Jei nepamatau sio dalyko jis visada daro net nakties metu kais jis uzsinori kakoti jis atsibunda tada jis taip pat daro kaip ir diena ir vel uzmiega ir taip iki ryto isbuna. As jo neviena karta jo klausiau jis man atsako nes man patinka buti apsikakojes ir zaisti su savo sudais po triusikelius.
Atsakyti
O kiek vaikui metu?
Jei nepadaeda skatinimas (duosiu skanumyna), tai gal padetu baismes (negausi....., neisi....., neziuresi filmuku, nebus vakare pasakos ir pan.)
Atsakyti
manau, reiketu ignoruoti toki elgesi, kuo maziau kreipti demesi, tiesiog pamatot, kad padares, nunesat i vonia, nuprausiat, ir ramiai sakot: reikia kakoti i puoduka, visi vaikai taip daro. nes dabar toks vaizdas, kad jus uzsiciklinot del to kakojimo, o taip darydamas jis gauna daug demesio, o vaikui juk nesvarbu, ar demesys teigiamas, ar ne. na bent man taip pasirode. 4u.gif
mano sunus irgi darydavo i kelnes kakuti, jam tada buvo beveik 2 metai, tiesiog pasislepdavo kieme ir nesirodydavo. kai rasdavau, nunesdavau i vonia ir taip sakydavau: reikia daryti i puoduka. o daugiau net nekalbedavau apie tai, isskyrus keleta pasiulymu per diena nueiti ant puodo. per du menesius suprato ko prasau. biggrin.gif
sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydraizalia: 28 rugsėjo 2014 - 13:53
QUOTE(Terroriste @ 2014 09 28, 11:40)
O kiek vaikui metu?
Jei nepadaeda skatinimas (duosiu skanumyna), tai gal padetu baismes (negausi....., neisi....., neziuresi filmuku, nebus vakare pasakos ir pan.)


Vaikui 3metai 5men bausmes esu daviusi ir nieko nepadeda
Atsakyti
Mūsiškė daro kaka į puodą, sysiuku ne biggrin.gif bet vis po biškelį pratinam, gal įsikals, porą kartų yra padarius į puoą, bet šiaip ant žemės arba į pampi..
Atsakyti
Galite padeti mano dukrai yra 2m 1men ir ji kakoja tik i kelnytes. Seniau gedinosi kad kakoja i kelnytes bet dabar jai nemotais jai gedini. Bet ne tik kakoja i kelnytes bet ir zaidzia is valgo savo sudukus. Ir tai jau trunka ~2men. Esu paklausiusi ar patinka o ji sako labai patinka. Patarkit ka su ja daryti?
Papildyta:
Galite padeti mano dukrai yra 2m 1men ir ji kakoja tik i kelnytes. Seniau gedinosi kad kakoja i kelnytes bet dabar jai nemotais jai gedini. Bet ne tik kakoja i kelnytes bet ir zaidzia is valgo savo sudukus. Ir tai jau trunka ~2men. Esu paklausiusi ar patinka o ji sako labai patinka. Patarkit ka su ja daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sam123: 22 vasario 2015 - 17:52
Aš tai vieno nesuprantu. Vaikas prisidirba į kelnes, tai keiti, prausi. Tai kada ji spėja jų paragauti ir žaisti? Ką reik veikti, kad nematyti ką vaikas daro
Atsakyti