Įkraunama...
Įkraunama...

Nekakoja į puodelį

Esu bandziusi su saldumynais ar zaislais jai neidomu
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 12, 21:52)
Esu bandziusi su saldumynais ar zaislais jai neidomu


Tai pasakykit vaikui, jeigu suvalgyti arba paragausi Š dar kartą arba atsigersi sysiu, neduosiu šokolado. O jeigu neliesti savo š ir s, duosiu šokolado, saldainio ir t.t. manau, kad vaikas įvertins, kas skaniau. Sakykit, kad valgyti tai yra negražu, jus nevalgot ir t.t.
Atsakyti
man suveikdavo: pasedek ant puoduko truputi ir gausi sokolado. po keliu dienu: padaryk i puoduka ir gausi sokolado. po to jau be sokolado laikiau po gera pusvalandi kad padarytu, na gal vaikas ir nebuvo patenkintas bet ismoko
Atsakyti
QUOTE(Edukologe @ 2015 03 12, 23:21)
Tai pasakykit vaikui, jeigu suvalgyti arba paragausi Š dar kartą arba atsigersi sysiu, neduosiu šokolado. O jeigu neliesti savo š ir s, duosiu šokolado, saldainio ir t.t. manau, kad vaikas įvertins, kas skaniau. Sakykit, kad valgyti tai yra negražu, jus nevalgot ir t.t.

as buvau aiskinusi kad negrazu bet jai visvien
Papildyta:
QUOTE(kristtule @ 2015 03 13, 10:29)
man suveikdavo: pasedek ant puoduko truputi ir gausi sokolado. po keliu dienu: padaryk i puoduka ir gausi sokolado. po to jau be sokolado laikiau po gera pusvalandi kad padarytu, na gal vaikas ir nebuvo patenkintas bet ismoko

esu bandziusi ir su saldumynais zaislais tv bet ji neseda
Atsakyti
Man jau nervai nebelaike sestadieni uzdejau sauskelnes ir ji visa diena nekakojo o sisiojo i ji. Sekmadieni jau nebegalejo iskenteti tai ir prikakojo i sauskelnes tada vistiek dare savo. Tada pirmadieni uzdejau sauskelnes bet uzdejau lipnia juosta kad negaletu nusiplesti bet ji pro apacia pasieme ir vistiek tas pats o sendien uzdejau lipnia juosta per kur gali ikisti rankas ir ji pasieme vaikiskas zirklutes ir perkirpo tada ji nusimove ir taip sakant padejo veida ant savo suduku kur buvo sauskelnese
Atsakyti
QUOTE(sam123 @ 2015 03 17, 20:40)
Man jau nervai nebelaike sestadieni uzdejau sauskelnes ir ji visa diena nekakojo o sisiojo i ji. Sekmadieni jau nebegalejo iskenteti tai ir prikakojo i sauskelnes tada vistiek dare savo. Tada pirmadieni uzdejau sauskelnes bet uzdejau lipnia juosta kad negaletu nusiplesti bet ji pro apacia pasieme ir vistiek tas pats o sendien uzdejau lipnia juosta per kur gali ikisti rankas ir ji pasieme vaikiskas zirklutes ir perkirpo tada ji nusimove ir taip sakant padejo veida ant savo suduku kur buvo sauskelnese

gal tada bandykit eit i raidos centra pas vaiku psichologa? gal ka patars daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2015 03 17, 21:58)
gal tada bandykit eit i raidos centra pas vaiku psichologa? gal ka patars daugiau mirksiukas.gif

esam buve pasake tai gali buti del nemaloniu pojuciu kakojimo metu nes ji del skausmo traumavosi ir kad jai buvo baisu
Atsakyti
Sveikos Mamytes, musu sunui 2.7 men. jau nuo 2metu pratinom prie puoduko nepatiko, nupirkom wc laiptelius patinka bet vistiek kakoti jis ten nenori. kita problemele jis nesideda trusikeliu ir kelniu. paprasom juos uzsideti tai paima ir numeta ant zemes ar tiesiog nunesa ir pasideda. kai neuzsideda mes tiesiog stengemes jam neleisti lipti ant lovos. as pati mastau kad gal reikia pirma viena ismokinti o poto tik kita, vyro nuomone yra kitokia jis pyksta, bara vaika. bandant uzdeti trusikelius jis rekia spardosi,nors uzdejus jis juos nesioja bet ne ilgai. prasau pagalbos as tikrai nevilti kaip vaika ismokinti ir su vyru nesusipykti blush2.gif
Atsakyti
Jau neimanoma kur bebusi jos kambaryje ten jau buvo priderkta, prikakota blink.gif . Ir jos prasiau kad taip nedarytu bet ji vistiek tai megsta daryti g.gif . Dazniausiai taip buna kai ryte ji atsibunda ir kai mes miegam. Pasiima ir pradeda zaisti po to kai atsibosta pradeda valgyti ir taip ji kas 2-4 dienas verysad.gif . Ir kiek jai mes aiskinom kad taip negrazu daryti kad mes taip nedarome bet jai keik aiskinsi ir jai neiaiskinsi. Tap pat daro ir lauke kai buna tik ji nuo zoles pasiima sunies sudukus ir isideda i triusikelius. Kai ji jau buna namuose prasideda tas pats kaip ir su savo sudukais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sam123: 18 balandžio 2015 - 08:14
QUOTE(sam123 @ 2015 04 18, 09:09)
Jau neimanoma kur bebusi jos kambaryje ten jau buvo priderkta, prikakota  blink.gif . Ir jos prasiau kad taip nedarytu bet ji vistiek tai megsta daryti  g.gif . Dazniausiai taip buna kai ryte ji atsibunda ir kai mes miegam. Pasiima ir pradeda zaisti po to kai atsibosta pradeda valgyti ir taip ji kas 2-4 dienas  verysad.gif . Ir kiek jai mes aiskinom kad taip negrazu daryti kad mes taip nedarome bet jai keik aiskinsi ir jai neiaiskinsi. Tap pat daro ir lauke kai buna tik ji nuo zoles pasiima sunies sudukus ir isideda i triusikelius. Kai ji jau buna namuose prasideda tas pats kaip ir su savo sudukais  verysad.gif

gal laikas pas psichologą?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 18, 14:56)
gal laikas pas psichologą?

Esam buve nieko gero nepasake
Atsakyti
Kaip tik sendien buvo apsikakojusi buvo nebeimanoma ji zaide valge tepliojosi man nervai nelaike tada liepiau apsiplauti ji pasake as neisiu nes nenoriu ir taskas ir manes nenuvesi. Tai jau trunka nuo 13val iki dabar ir ji toliau patenkinta zaidzia ir jai nerupi kad smirdes ji visa. Baisiausiai buna ypac ryte kai apsikakoja ji i plaukus savo sudukus isitrina ir t.t. Jau jai yra tai kaip manija. As jos jau nebegaliu atkalbeti kad taip negrazu juk mes taip nedarome ir vistiek daro savo
Atsakyti