Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas...

dekui labai - man jos tikrai labai labai reiks smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat tik po kokių poros savaitėlių laikysiu vairavimo egzaminą ax.gif pratinsiuosi su vyru pasivažinėti,nes jau senokai buvo važiavimai,primiršau aikštelę ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
radau nete "Regitros" maršrutus, jeigu kas dar nematė/nevažiavo 4u.gif

Regitros marsrutai

Gal ne tokie baisūs ir atrodo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limitless @ 2007 02 14, 22:06)
Sveikos,
radau nete "Regitros" maršrutus, jeigu kas dar nematė/nevažiavo 4u.gif

Regitros marsrutai

Gal ne tokie baisūs ir atrodo... ax.gif


Bet marsrutai Vilniuje... ax.gif
Atsakyti
angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
pasitiko su zodziais " ir tu mergyte nori is pirmo karto paimti taip ir islaikyti..."
o islydejo " su placia sypsena ir zodziais kad moterim reikia vaikus auginti o ne uz vairo sedeti" cray.gif
Atsakyti
sakau gal jam lt reikejo... jei taip pasake ? g.gif
Atsakyti
nzn ko jam reikejo..
faktas tame kad prisikabino paciam gale ir tai anot jo uzvaziavau priekiniu ratu ant istisines linijos kuri buvo net man pilnai susitojus toli grazu ne prie rato norint ant jos nebuciau uzvaziavusi sad.gif aikstelej neturejo kaip prikibti tai sumste kelyje, ir visa atkarpa tokia itampa jutau vis rase ir vis sake kad jei greitis 70 tai privalote tiek ir vaziuoti.. o kad eismas vyksta intensyvus, kelias nera super nuvalytas... nu zodziu sad.gif as vaziavau 60 tai jis vis paise ir [pasie sau ten kazka.. tai jauciu butu balu prirases jei negaletu taip prie juotos ar dar ko nors prikibti..
nuotaikos nera is vis nes tikejau kad jei aikstelej viskas bus ok gatvej bedu nebus.. deje.
kita savaite vel vaziuosiu bet jei ir vel pas ji neisiu net.. negaliu del kiekvieno egzaminatoriaus repliku i tai kaip moterys vaziuoja ir kaip jos turetu gyventi - klausytis
Atsakyti
nesamonė,kad dėl tokios kl neišlaikiai,ir dėl to greičio doh.gif ryškiai norėjo pinigėlių mirksiukas.gifo Kaune yra vienas egzaminatorius,kuris nei vienos merginos nepraleidžia,nors ir idealiai tu pravažiuok doh.gif labai bijau pas tokį pakliūti doh.gif
O klausykit,egzamino metu ar gali sėdėti gale pvz. mano vyras,nes skaičiau taisyklėse,kad gali ir važiavimo metu ir egzo metu,reiks pasidomėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 15 vasario 2007 - 12:44
ingakalnis koks egzaminatorius tave taip ..... g.gif
Atsakyti
nzn skaiciau kad galima bet neklausiau kazkaip niekada ..
egzaminas neilsaikytas jei uzvaziuoji ant istisines linijos,tai as zinau bet juk net nelieciau jos (o dar geriau priekiniu ratu kai iki linijos sustojus dar buvo atkarpa..sad.gif ai uzsiparinsusi esu labai labai, instruktorius man sake kad yra senas zilas mazas ir pilvotas su golfu - kirvis nzn ar cia tas bet jauciuos gavus per kurpa uz nieka, jei butu klaida mano kad ir ziopla tai viena bet kai sitaip.. skaudu
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 02 15, 13:38)
nzn ko jam reikejo..
faktas tame kad prisikabino paciam gale ir tai anot jo uzvaziavau priekiniu ratu  ant istisines linijos kuri buvo net man  pilnai susitojus toli grazu  ne prie rato norint ant jos nebuciau uzvaziavusi sad.gif aikstelej neturejo kaip prikibti tai  sumste kelyje, ir visa atkarpa tokia itampa jutau vis rase ir vis sake kad jei greitis 70 tai privalote tiek ir vaziuoti..  o kad eismas vyksta intensyvus, kelias nera super nuvalytas... nu zodziu sad.gif  as vaziavau 60 tai jis vis paise ir [pasie sau ten kazka.. tai jauciu butu balu prirases jei negaletu taip prie juotos ar dar ko nors prikibti..
nuotaikos nera is vis nes tikejau  kad jei aikstelej viskas bus ok gatvej bedu nebus.. deje.
kita savaite vel vaziuosiu bet jei ir vel pas ji neisiu net..  negaliu del kiekvieno  egzaminatoriaus repliku i tai kaip moterys vaziuoja ir kaip jos turetu gyventi - klausytis


hm pamasciau ka reiksia jei greitis 70 tai tiek ir turi vaziuot... jei zenklas apvalus tai nebutina tokiu greiciu vaziuot...nesuprantu negi negalima ant 50 vaziuot?
Atsakyti
taip, anot hjo buvo negalima, nes vaziavau 50 tai jis pasake labai net aiskai, leistinas greitis 70 prasom isijungti 4 pavara ir vaziuoti
nors 3 pavara apsukos tikrai buvo geros vaziuojant 50, su polo tai jau faktas kad butina 4 butu o su tuo jo golfu ne., nzn .. negaliu pasakyti jo pavardes tik tiek kad mazas, zilas,praplikes ir su pilvu,griesstas tonas ir vos keli zodziai .. is vis tylejo ir kazka rasesi arba baresi kad" vaziuoji 17 marsrutu negi nesupranti kad reikes sukti i kaire" nors pries tai sakiau kad situo keliu nevaziavusi esu
Atsakyti