Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas...

nu ant durniaus gero papuolei. tai zenklas buvo 70 draudziamasis? jei taip tai buciau sakius kame reikalas esme ta kad nevirsyt 70, o ne vaziuot tiek kiek ant zenklo papiesta doh.gif
Atsakyti
Greiti reikia pasirinkti pagal eismo salygas. wink.gif O is esmes negalima vaziuoti leciau nei 15 km/h leciau nei visi kiti, nes kitaip tapsi stabdziu/kliutimi. Aisku, kad nebutina prie zenklo 70 tiek ir vaziuoti, nes jei eismas labai intensyvus ir vyksta letai, tai neleksi gi. wink.gif Bet kita karta, buna daug masinu, taciau nieks ju nestabdo ir tos lekia sau. Apskritai toj vietoj prie Gariunu man dede sake, kad visi greiti virsyja. Vaziuoja po 90, tai ir jis taip daro, nes nenori tapti kliutimi. O tu ten sugalvojai 50 vaziuoti. blink.gif Tai isivaizduoji koks skirtumas? Reikia nors truputi pamastyti. As pvz, uzmietyje nevaziavau leciau nei 60, kai maciau, kad masinos laisvai pravaziuoja, tai ir variau is paskos stengdamasi islaikyti normalu atstuma, taciau griztant man pasitaike tokia atkarpa, kai teko 40 pavaziuoti, nes visi vaziavo tokiu greiciu. Na, ir viskas, ir as turejau vaziuoti tokiu greiciu.

O tai, kad egzaminuotojas, kabinejasi dar ir del to, kad tu moteris. Tai gal reiktu koki skunda parasyti? Kur tai matyta. Ir dar vienas keistas dalykas. Sakei, jog klause, ko nesuki i kaire, nes cia 17 marsrutas. Na, cia tai isvis nesamone. Egzaminuotojas tau turi duoti nurodymus, o ne tu pati savo nuoziura spresti, kur vaziuoti. Galu gale is kur gali zinoti, kokiu marsrutu vaziuoji, jeigu jie jo nepasako. Gal rimtai reiktu apskusti sita egzamina. Nors man atrodo, kad jau bus per velu.
Atsakyti
o tai klausykit jei as atvarau i vln laikyt egzo o as ne vilniete ir man taip pasakys gi 17 marsrutu vaziuojam..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ada M @ 2007 02 15, 19:14)
Greiti reikia pasirinkti pagal eismo salygas. wink.gif O is esmes negalima vaziuoti leciau nei 15 km/h leciau nei visi kiti, nes kitaip tapsi stabdziu/kliutimi. Aisku, kad nebutina prie zenklo 70 tiek ir vaziuoti, nes jei eismas labai intensyvus ir vyksta letai, tai neleksi gi. wink.gif Bet kita karta, buna daug masinu, taciau nieks ju nestabdo ir tos lekia sau. Apskritai toj vietoj prie Gariunu man dede sake, kad visi greiti virsyja. Vaziuoja po 90, tai ir jis taip daro, nes nenori tapti kliutimi. O tu ten sugalvojai 50 vaziuoti.  blink.gif Tai isivaizduoji koks skirtumas? Reikia nors truputi pamastyti. As pvz, uzmietyje nevaziavau leciau nei 60, kai maciau, kad masinos laisvai pravaziuoja, tai ir variau is paskos stengdamasi islaikyti normalu atstuma,  taciau griztant man pasitaike tokia atkarpa, kai teko 40 pavaziuoti, nes visi vaziavo tokiu greiciu. Na, ir viskas, ir as turejau vaziuoti tokiu greiciu.

O tai, kad egzaminuotojas, kabinejasi dar ir del to, kad tu moteris. Tai gal reiktu koki skunda parasyti? Kur tai matyta. Ir dar vienas keistas dalykas. Sakei, jog klause, ko nesuki i kaire, nes cia 17 marsrutas. Na, cia tai isvis nesamone. Egzaminuotojas tau turi duoti nurodymus, o ne tu pati savo nuoziura spresti, kur vaziuoti. Galu gale is kur gali zinoti, kokiu marsrutu vaziuoji, jeigu jie jo nepasako. Gal rimtai reiktu apskusti sita egzamina. Nors man atrodo, kad jau bus per velu.

uz gariunu visi lekia nebent link lazdynu 90 smile.gif kitur sitaip nepalakstysi o ir virsyti greiti as esu toli grazu nelinkusi schmoll.gif jeigu kelias yra pakankamai blogai saligatviuose isvalytas o yra dvi juostos kur reik prasilenkti su fura schmoll.gif tikrai sumetyt galetu lekiant 70 ir pirma kart uz naujo automobilio vairo, as greiti renkuosi pagal tai kaip jauciu masina ir kaip vyksta eismas bei koks yra kelias mirksiukas.gif su polo ir astra toj atkarpoje 70 -75 vazinejau bet tai buvo ne piko metu, o kai kamstis tai tik isibegeciau iki 70 ir reiktu stabdyti nes masina prie masinos vos ne - buvo, o ir beje zinojau kad sankryzoje suksuos tai kur lekti? posukis 90laipsniu kampu pagal taisykles ji turi vaziuoti su 2begiu g.gif
del apskundimo domejausi, jeigu nera liudininku nieko nebus, juo labiau kad ant estakados uzgesau, tai norint prisikabinti galejo balu pripaisyti sociai, tas pats egzamintuotojas vieno pazystamo nepraleido nes pripaise klaidu o pagrindas greicio virsijamas - galima 50 o jis 55/60vaziavo.. tai cia zinai, ne tame esme kas ir kodel bet kad buvo blogos nuotaikos ir labai linkes mergaitei leisti antra kart pasireikst tai faktas smile.gif
o del marsruto - jis man parode ji ir pasake kad as tureciau ji zinoti jis perspes tik tada kada reikes suktis doh.gif aiksu sukt i kaire sakydavo tik tada kai liko vietos tik paspaudus per dvi juostas pervaziuoti schmoll.gif na bet vel vaziuosiu laikyti ir tikrai nezadu del jo nuleisti ranku smile.gif

QUOTE(visiskai_rami @ 2007 02 15, 20:18)
o tai klausykit jei as atvarau i vln laikyt egzo o as ne vilniete ir man taip pasakys gi 17 marsrutu vaziuojam..... blink.gif

parodo jis zemelapi, sako kai sukt ar apsisukt bet tikrai ne tokiui atstumu kaip deretu schmoll.gif
o kai kalbejau su savo instruktoriumi tai jis minejo kad dauguma egzaminuotoju megsta pagaudyt ant tu marsrutu ir vis pabambeti kodel ju neissistudijuoji pries vaziuodama doh.gif
Atsakyti
Uzuojauta, bet tikrai durnas egzaminuotojas pasitaike blink.gif blink.gif blink.gif . keista, kad Vilniui nori, kad marsrutus mintinai zinotum. Kaune tai gali kiek nori kartu perklaust ir tikrai labai isanksto pasako, kur sukti reiks, paaiskina. Bet tu nepasiduok ir nenusimink, tikekis, kad kitas egzaminuotojas pasitaikus daug fainesnis ir teises gausi smile.gif
Atsakyti
Na, bet ir keistai. Man zemelapio nerode visai, o pats sake, kur vaziuoti ir tai dare gerai. Na, cia matyt tikrai nuo zmogaus priklauso. As laikiau 8 valanda, tai jis buvo geros nuotaikos, malonus toksai. Ale bet as jam ja sugadinau... blush2.gif doh.gif biggrin.gif Kai dukart pravaziavau posukius, tai nejuokais ji sunervinau ir jis pradejo bijoti, kad ir vel taip neatsitiktu, to paties ir as paniskai pradejau bijoti. Tai nekokia atmosfera susidare. unsure.gif Zodziu, veliau man pranese, kad islaikiau egza tokiu balsu, kad man susidare ispudis, kad ji kas priverte tai padaryti. Na, tai padariau isvada, kad egzaminuotojai buna blogos nuotaikos tik del musu kaltes ir kad geriausia egza laikyti 8 valanda, kol ju dar niekas nesunervino. lotuliukas.gif

O del to 90. Tai taip. Ta atkarpa nuo Lazdynu iki Gariunu ir atvirksciai jis ir turejo omeny. wink.gif

Man tas apskundimas, tai bergzdzias reikalas atrodo, nes argi imanoma kokiu liudininku tureti? Nebent filmuotum ar irasinetum garsa, bet cia jau is fantastikos srities.

Ai nenusimink del to egzamino. Ne visi tie egzaminuotojai bjaurus. Buna ir geru. Pvz.: maniskis. biggrin.gif Toks senas, zilas ir su akiniais. Jeigu tikrai gerai vairuosi, kitakart tikrai islaikysi.
Atsakyti
laikysiu rytoj smile.gif
esu pasiryzusi irodyti pati sau kad as galiu smile.gif bijojau tik aiksteles ir golfo smile.gif) golfo neisvengiau o aikstelej nepadariau grubiu klaidu,tik pirma kart ant estakados uzgesau .. nesuprantu kaip taip galejo atsitikti niekada negesdavau is vis, nei ant estakados nei kur kitur sad.gif tai kai uzgesau toks jausmas apeme kad viskas..egzaminuotojas dar klause" nu tai ka, viskas ane?" o as gerai kad nepasimeciau, sakau kur jau viskas, turiu antra kart pameginti juk taisykles leidzia bet kuri parkavimasi pasitaisyti smile.gif tai tas nieko nepasake daugiau ten. ale kai antra kart bandziau tai kai pradejo masina burgsti, jauciu visi galejo issigasti, nes pirma kart uzgesau del to kad per mazai akseleratoriu numyniau, tiesa sakant tik gatveje pajutau kad cia ne astra kuri pati rieda o golfas kur sankaba tikrai jautresne ir reik daugiau spustelet gaza..
na bet nieko, kazkaip siandien jau viskas kitaip atrodo, neilaikiau pirma islaikysiu antra... aiksu jei nepasisektu ir dabar tai nieko kito neliktu kaip imti papildomu pamoku ir dar pasivazinet tik si kart su golfu smile.gif
Tiesa as juk nevaziavau iki lazdynu wink.gif as vaziavau iki gariunu tos pesciuju perejos ir turejau sankryzoje apsisukti wink.gif tai todel ir sakau kad nebuvo kur isibegeti
Atsakyti
Na bet tikrai nesveikas egzaminuotojas doh.gif

Nebijok, daugiau tokiu tikriausiai nera, kitas tikrai bus geresnis smile.gif

O ant estakados gali 5 kartus uzgesti (jei daugiau, tai jau gausis pasikartojanti klaida ir gali nebeleis toliau vaziuot) mirksiukas.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Siaip tai jeigu 70 zenklas melynam fone,tai reiskia;RIBOTAS MINIMALUS GREITIS.Leidziama vaziuoti tik nurodytu arba didesniu greiciu(km/h),bet jeigu raudonas,tai galim vaziuoti iki 70,bet nedraudzia ir leciau,zinoma,leciau vaziuojant reikia laikytis pirmoj juostoj,kad netrukdyti kitiems vairuotojams.Nesuprantu,ir ko tas egzaminatorius prie taves del to kibo g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
na ka - ISLAIKIAUUUU !!!!!!!!!!!!!!
aiksteleje is vis be problemu - is pasirinktinu man buvo tas parkavimasis pagal saligatvi, tai tik isukau jau norejau graziai pasistatyti o tas "gerai, viskas cia su tavim,vaziuojam i garaza ir i gatve " biggrin.gif
tai super nuteike rolleyes.gif
tada pakaluse ka pridirbau kad pirma kart neislaikiau tai pasakiau kad asnt istisines kazkuriuo ratu uzvaziavau, tas tik nusijuoke ir pasake kad norint galima nutraukti egzamina ir pasakyti kad zmogus neislaiko del menkniekiu, na bet tik nusijuokem is to ir viskas, kazkaip jis is kart sako " tik nesinervuok as nesikandzioju, pavaziuosim pamatysim kaip sekas jei nelabai, pasimokinti reieks dar su instruktoiais jei viskas gerai,tai praktika geriausia gatvese ne piko metu smile.gif va taip ir prasidejo vazinejimas, teko marsrutas tas kur kabliukas plyta pagrindinis, ir vos neuzklimpau doh.gif varau sau 70km/h tik bac pries nori(uz simto metru plyta) doh.gif kur anksciau ziurejau aisku nzn doh.gif na bet masinu nebuvo gale,tai as tvarkingai atbulini ir pasitaisiau, paskui po visko pajklausiau ar uz toki menevra galeciau neislaikyti,tai anot jo, jeigu zmogus laiku pasitaiso tai jokios klaidos nera,bet jei jau buciau pralekusi ta zenkla tai jauciu ne kas doh.gif
na bet daugiau kaip ir be klaidu rolleyes.gif
QUOTE(RAMSE @ 2007 02 17, 15:47)
Siaip tai jeigu 70 zenklas melynam fone,tai reiskia;RIBOTAS MINIMALUS GREITIS.Leidziama vaziuoti tik nurodytu arba didesniu greiciu(km/h),bet jeigu raudonas,tai galim vaziuoti iki 70,bet nedraudzia ir leciau,zinoma,leciau vaziuojant reikia laikytis pirmoj juostoj,kad netrukdyti kitiems vairuotojams.Nesuprantu,ir ko tas egzaminatorius prie taves del to kibo g.gif

tikrai zinau ka koks zenklas reiskia mirksiukas.gif kam kam bet man teorijos gali nepasakoti, tik tiek kad zenklo kad vilniaus pabaiga nera ten kur vaziavau, o zinau tai kad ribos miesto praplestos jau seniai ir regitra skaitos vilniuje, tai vadovaudamasi tai kad cia miestas vaziavau 50... zenklu jokiu nebuvo,eismas - viena juosta kiekviena kryptimi, zodziu tikrai nezinojau kad galiu 70, nes nemaciau vilniaus pabaiga zenklo,tai galvojau geriaui leciau nei kad virsyti greiti nes uz tai irgi gali balu prisirinkti.
Bet dabar jau viskas praeitis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu ingakalnis thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Saunuole ingakalnis smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Sveikinimai kuo nuosirdziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti