Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

Ledukus saldot tik is vandens ar is kokiu zoliu nuoviro?
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 09 25, 21:50)
Ledukus saldot tik is vandens ar is kokiu zoliu nuoviro?


as tai tik is vandens, gerai butu kiekviena diena, man kaip iseina kasdien, kas dvi dienos, kas trys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 20, 08:14)
Ir as siulau pabandyti ledukais, is pat pradziu buvo ohoho, bet zinok paskui pripratui ir dabar viskas normaliai, o efekta pajauciau, tad tesiu toliau eksperimenta toliau smile.gif
Tas pats buvo ir su dusu, prisiskaiciau sitame forume, kad teigiamai veikia kontrastinis dusas ir masazas, tad pirmi bandymai ziauriai atrode, o dabar be problemu issimaudau siltai, o paskum saltoku vandeniu aplieju kuna ir pamasazuoju krutine. Ir jaustis pradejau geriau, nes kiek teko skaityti pasirodo saltesnis vanduo raumenis geriau atpalaiduoja, tad jei kas turit problemu su nugaros skausmu, tiksliau raumenu itempimu, tad rekomenduoju pabandyt atpalaiduot raumenis saltesnio vandens dusu.
Kremu nebandziau, bet labai noreciau isbandyti, tik nelabai is forume esanciu pasisakymu suprantu kokius vertetu pabandyti toms kuriu krutine tiesiog negraziai susiformavusi, o ne pakitusi nuo maitinimo?

Sveikutes, Dar aisku lialiaus neturejusi bet del kontrastiniu dusu sutinku thumbup.gif As apskritai esu gyvas pavyzdys del kontrastiniu dusu kad gerai jie veikia ne vien krutim bet ir visam kunui. Stangrina oda nerealiai, o jai dar krema geresny naudojate kunui tai isvis super. O siaip naudoju krema LypoLift visam kunui(ir krutinei) tikrai veikia super thumbup.gif Tik kainele kandziojasi bet buteliuko 2 men uztenka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikute: 27 rugsėjo 2007 - 19:02
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 27, 19:18)
as tai tik is vandens, gerai butu kiekviena diena, man kaip iseina kasdien, kas dvi dienos, kas trys smile.gif


vis geriau negu nieko:)
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2007 09 27, 12:01)
Sveikutes, Dar aisku lialiaus neturejusi bet del kontrastiniu dusu sutinku thumbup.gif As apskritai esu gyvas pavyzdys del kontrastiniu dusu kad gerai jie veikia ne vien krutim bet ir visam kunui. Stangrina oda nerealiai, o jai dar krema geresny naudojate kunui tai isvis super. O siaip naudoju krema LypoLift visam kunui(ir krutinei) tikrai veikia super thumbup.gif Tik kainele kandziojasi bet buteliuko 2 men uztenka thumbup.gif

Norejau pataisyti klaidele kuria parasiau produktas vaidasi ne LypoLift o GLYTONE blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2007 09 27, 20:50)
Norejau pataisyti klaidele kuria parasiau produktas vaidasi ne LypoLift o GLYTONE  blush2.gif


jei gali parasyk tiksliau kur perki ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 28, 03:52)
jei gali parasyk tiksliau kur perki ir kiek kainuoja?

Sveika pirkau ebay aukcijone man rinkinys: duso zele , masazuoklis + losionas kainavo 70$+ atsiuntimas. Siaip si kosmetika yra daug brangesne jai uzsakineti tiesiai is parduotuves vien zele 70$ kainuoja.
Atsakyti
gal kas bandet kauke is Eurokos? Maciau tokia is dvieju daliu sudaryta - viena dalis susaldoma, o kita siaip tepama. Naudoti reikia gal du kartus i savaite, atrodo kad 4 savaites. Pavadinimas prasideda G raide, tiksliai nepamenu. Kaina apie 30 Lt. Man patinka kad nereikia naudoti kiekviena diena. Idomus atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 09 21, 23:38)
oi, mieloji, tik ne AVON. Tai visiskai neveiksminga. Siulau Clarins. Manoji buvo net E dydzio, tai lieknedama tepiau. Aisku, malonumas nepigus - 50 ml perkant is braskiu isejo 125 Lt. Bet tikrai rekomenduoju, man patiko.


Itikinai smile.gif AVON nebus. Paieskosiu kito. Pradzioj pigesnio nei Clarins, tam kad suprasciau ar man tikrai sito daikto reikia, ar pasiruosus tepliotis kas vakara doh.gif
O braskese Lierac is body lift serijos nusiziurejau. Ir kaina mazesne ir ml daugiau.
Atsakyti
Sveikos merginos,
O gal turit kokių išbandytų receptų ir patarimų ne tik pačiai krūtinei, bet ir visos dekolte srities odai stangrinti? Kažkaip tokių išilginių raukšlių atsirado, kurios ypač išryškėję būna ryte čia ryškiai nuo neteisingo miegojimo ant nugaros, arba po deginimosi saulėje... verysad.gif

Ar naudojat tą patį losjoną ar pienelį kur visam kūnui ar gal kažka kitokio?
Atsakyti
na, ar savo papulius labai mylite..? 4u.gif biggrin.gif Gal kuri isbandete kokia nors priemone? Ypac domina is Eurokos
Atsakyti
As buvau labai skeptiskai nusiteikus visokiu kremu atzvilgiu,bet kai pabandziau DIADERMINE krema krutinei ir dekolte sriciai,pati nustebiau bigsmile.gif jau po poros savaiciu pastebejau,kad papuliai sustangrejo,pagrazejo forma,net ir kazkiek padidejo blink.gif kaip mano MB sako-pasidare tokie "pupsantys" biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti