Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(jolie23 @ 2008 04 04, 13:08)

O pirkai turbūt tikrai ne LT? Būčiau dėkinga ir už kainą  4u.gif



ne lt....bet zinau merginos is lt daro uzsakymus is vistorias secret......tai galetumet uzsisakyti......tikrai idomus kremas.....kaip minejau putos kurios saudo ir saldo.... biggrin.gif
kaina $29.99......bet kai buna "semi annual sale" buna nukainuoti...po $15....kai bus ispardavimas reikes uzsipirkti tu kremu ateiciai.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 04 balandžio 2008 - 17:00
QUOTE(svieske @ 2007 09 29, 15:41)
gal kas bandet kauke is Eurokos? Maciau tokia is dvieju daliu sudaryta - viena dalis susaldoma, o kita siaip tepama. Naudoti reikia gal du kartus i savaite, atrodo kad 4 savaites. Pavadinimas prasideda G raide, tiksliai nepamenu. Kaina apie 30 Lt. Man patinka kad nereikia naudoti kiekviena diena. Idomus atsiliepimai.

as ta naudoju vadinas GEOMAR kaina eurokos 29.90lt. naudojau dar tik 3 kartus, rezultatas g.gif gal siektiek ir yra bet ne toks kokio noris blush2.gif dar daug daug laiko turbut prireiks kol kazkas pasijus daugiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2008 04 11, 11:11)
as ta naudoju vadinas GEOMAR kaina eurokos 29.90lt. naudojau dar tik 3 kartus, rezultatas g.gif gal siektiek ir yra bet ne toks kokio noris blush2.gif dar daug daug laiko turbut prireiks kol kazkas pasijus daugiau.  g.gif


kaip tik kilnojau - bet dar nenusipirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2004 10 17, 14:55)
As girdejau, kad Mirra Liuxo ampules krutinei stangrinti geros. Bet dar nebandziau smile.gif



Hmm...bandziau as jas, bet kazkokio rezultato nepastebėjau. Jauciuos pinigus ismetus i bala smile.gif. Esu visokiausių kremų isbandžius, bet...Siaip dabar naudoju Gerards (Italų) firmos kauke ir losjoną krutinei...Butinai pries dedant kaukę reikia odą pylinguoti, tada geriau veikia, bei kremai geriau įsigeria. Oda tikrai pagražėjo. Dar papildomai sportuoju tai db visai neblogas rezultatas... Bet toms, kurios tikisi kremais formą pakeisti, galiu pasakyti, kad tuo atveju tik operacija gali padėti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 20, 10:56)
O kaip ta priemonė krūtinei standint kur pardavinėja tokiuose vienkartiniuose maišeliuose?
(tos pačios serijos būna veidui, plaumas ir pan.
Mud Miracle ar pan...



Bandziau ir sita...ir nieko ypatingo...gal jas reiktų ilgesnį laiką panaudoti, kad pasimatytų rezultatas..
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 27, 14:25)
Na, tai dar niekas Kanebo nebandėt  blush2.gif


Dar karta aciu uz rekomendacijas 4u.gif

naudoju Kanebo jau antrą savaitę, ir tikrai rezultatas akivaizdus thumbup.gif

Esu išbandžius visokiausių priemonių. Aišku, šita is visų brangiausia, bet matant rezultatus, tai tikrai negaila isleistų pinigėlių (bent jau ne į balą ). Palyginimui galiu parasyt, kad ėjau ir į spec. masažus krūtinei su elektrodais 3 mėn, pinigų išleidau trigubai daugiau nei už Kanebo serumą, o efektas toks pat , panaudojus jį tik savaitę.
Jeigu poveikis toks akivaizdus ir greitas, tai už mėnesio vaikščiosiu su užsirietusiais papuliais iki pat nosies thumbup.gif
Tarp kitko, mano dydis yra 70D, todėl tikrai sunku tinkamai priziurėt, o tuo labiau ,,užriest" krūtinę viršun smile.gif

Na, o jei kas bandė veiksmingesnių priemonių, lauksim su nekantravimu įspūdžių ir rekomendacijų.

Po kol kas, kiek supratau ir bandžiau, pirmauja Kanebo Throat and bust lifting effect
Tarp kitko, neseniai atsirado paravime jau patobulintas jo variantas:
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2008 05 28, 12:53)
Dar karta aciu uz rekomendacijas  4u.gif

naudoju Kanebo jau antrą savaitę, ir tikrai rezultatas akivaizdus  thumbup.gif

Esu išbandžius visokiausių priemonių. Aišku, šita is visų brangiausia, bet matant rezultatus, tai tikrai negaila isleistų pinigėlių (bent jau ne į balą ). Palyginimui galiu parasyt, kad ėjau ir į spec. masažus krūtinei su elektrodais 3 mėn, pinigų išleidau trigubai daugiau nei už Kanebo serumą, o efektas toks pat , panaudojus jį tik savaitę.
Jeigu poveikis toks akivaizdus ir greitas, tai už mėnesio vaikščiosiu su užsirietusiais papuliais iki pat nosies  thumbup.gif
Tarp kitko, mano dydis yra 70D, todėl tikrai sunku tinkamai priziurėt, o tuo labiau ,,užriest" krūtinę viršun smile.gif

Na, o jei kas bandė veiksmingesnių priemonių, lauksim su nekantravimu įspūdžių ir rekomendacijų.

Po kol kas, kiek supratau ir bandžiau, pirmauja Kanebo Throat and bust lifting effect
Tarp kitko, neseniai atsirado paravime jau patobulintas jo variantas:
My Webpage


Labai dekoju uz atsiliepimus, nes mane seniai jis vilioja. Tik dabar turiu Estee Lauder krutines seruma, tai irgi patinka - lengvas, susigeria itin greit, nes turbut su alkoholiu, bet stangrina neblogai. Mano turtai taip pat nemazi D-E. Po to turiu nusipirkusi Orlane salon size 200ml, tai kai baigsiu, eis Kanebo i trasa, bet dar negreit bus.
Atsakyti
Gal bandete Eveline krutines losjona? g.gif
Atsakyti
O kokia jo kaina?
Atsakyti
Nemanau kad po gimdymo galima susigrazint tureta krutines isvaizda,cia jau tokia fiziologija moters,jei kam ir pavyko,tai dievo dovana.
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2008 05 28, 12:53)

Po kol kas, kiek supratau ir bandžiau, pirmauja Kanebo Throat and bust lifting effect
Tarp kitko, neseniai atsirado paravime jau patobulintas jo variantas:
My Webpage

Ar cia tas pats kremukas, kuri cia taip giriat?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 29, 00:04)
Labai dekoju uz atsiliepimus, nes mane seniai jis vilioja. Tik dabar turiu Estee Lauder krutines seruma, tai irgi patinka - lengvas, susigeria itin greit, nes turbut su alkoholiu, bet stangrina neblogai. Mano turtai taip pat nemazi D-E. Po to turiu nusipirkusi Orlane  salon size 200ml, tai kai baigsiu, eis Kanebo i trasa, bet dar negreit bus.

Ar senai naudoji ta Estee Lauder seruma? ax.gif Ar apie toki kalba eina?
user posted image
Papildyta:
O kaip sitie? Gal kas bandet? g.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 06 18, 11:07)
Ar cia  tas pats kremukas, kuri cia taip giriat?
user posted image


Turejau ir ta Estee Lauder, ir ta lasisos spalvos Clarins geli. Dabar eileje laukia Orlane. Clarins ir Estee Lauder patiko:)
Atsakyti