Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Ferrari @ 2008 10 30, 13:38)
Sensai Throat & Bust Lifting Effect Formula
user posted image

Prieš porą dienų pirkau iš braškių, nes gavau pranešimą, kad galima pasinaudoti papildoma 5 proc nuolaida, tai jis man apie 210 Lt kainavo  4u.gif

bigsmile.gif blink.gif as uz 280 nusipirkau mazdaug. bet per e-bay, nes braskese man rase svarias ir rode kaina kaip uz 300 doh.gif
kazkas netaip.
o is kokios salies rinkaisi kad perki ax.gif
Atsakyti
Nuostabi priemonė stangrinimui yra Guinot firmos kremas biustui...... tikrai efektyvus.... plius masažuojamais judesiais kas vakarą...... ir pratimukai atsispaudimukai, sukimas krūtų rankose nuo vidurio link išorės ratu.....
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 11 07, 11:35)
bigsmile.gif  blink.gif as uz 280 nusipirkau mazdaug. bet per e-bay, nes braskese man rase svarias ir rode kaina kaip uz 300 doh.gif
kazkas netaip.
o is kokios salies rinkaisi kad perki ax.gif


Kainą aš nusistatau doleriais, bet nemanau kad dėl to gali būti skirtumas. Dėl šalies tai nežinau, nieko nenustatinėjau unsure.gif Gal kai registravausi nebent. Turiu 3 proc nulaidą ir dar plius 5 gavau, nes kažkokia akcija buvo, tai ir išėjo apie 210, gal kiek daugiau, gal 220 tiksliai neatsimenu g.gif

QUOTE(Erika_v @ 2008 11 07, 14:41)
Nuostabi priemonė stangrinimui yra Guinot firmos kremas biustui...... tikrai efektyvus.... plius masažuojamais judesiais kas vakarą...... ir pratimukai atsispaudimukai, sukimas krūtų rankose nuo vidurio link išorės ratu.....


Va tas dalykas nelabai įsivaizduoju kaip daromas blink.gif ir kaip nuo t gali oda stangresnė patapti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 08, 15:13)
weyergans high care centruose, yra vilniuje, kaune ir klp.
www.high-care.lt
180 lt



ar čiaŠITApriemonė...jei taip tai man žiauriai sudėty skamba Veršiuko smegenų ekstraktas user posted image ir tai tepa ant krūtinės....
Atsakyti
QUOTE(talija @ 2008 11 07, 22:16)
ar čiaŠITApriemonė...jei taip tai man žiauriai sudėty skamba Veršiuko smegenų ekstraktas user posted image ir tai tepa ant krūtinės....

o kaip vartojame viskokius homeopatinius preparatus,pvz nuo gripo,skaitet is ko jie pagaminti?as taip,irgi is kazkokiu zasu organu ekstraktu...ir,ka ,svarbu kad veiksminga butu mirksiukas.gif ten gi ne smegenys sau tept ant krutines reikia.
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2008 10 30, 14:38)
Sensai Throat & Bust Lifting Effect Formula
user posted image

Prieš porą dienų pirkau iš braškių, nes gavau pranešimą, kad galima pasinaudoti papildoma 5 proc nuolaida, tai jis man apie 210 Lt kainavo  4u.gif

As pries gera pusmeti baigiau matinti,pradejau sportuoti, galvojau vien tas man pagelebes, bet ni figa verysad.gif O tai man kazin padetu jis ar ne tas kremukas, nes kainyte tai tikrai kandziojasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2008 11 12, 14:12)
As pries gera pusmeti baigiau matinti,pradejau sportuoti, galvojau vien tas man pagelebes, bet ni figa  verysad.gif O tai man kazin padetu jis ar ne tas kremukas, nes kainyte tai tikrai kandziojasi  verysad.gif


Nepabandžius nesužinosi - aš jau maniau operuotis, bet pagalvojau pradžiai bandysiu daryti atitinkamus pratimus, prausiuos po kontrastiniu dušu ir bandysiu kremus. Jei po metu nematysiu rezultato akivaizdaus - operuosiuos 4u.gif

o pusmetis tikrai dar mažas laiko tarpas, reikia bent metų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 12 lapkričio 2008 - 14:40
QUOTE(Mertise @ 2008 10 23, 11:34)
as irgi sapnuoju ta kanebo kremuka,praejo pora menesiu,gal galit pasakyti,koks rezultatas? verta ji isigyti ar ne?labai lauksiu atsakymo 4u.gif

Kaip ir rasiau, kad odai itakos tikrai turi, o del poveikio paciai krutinei tai nepastebejau jokio, nei ji pakilo kazkiek, nei pagrazejo, nei dar kazkaip kitaip pasikeite unsure.gif Is pradziu atrode, kad oda tokia tvirta, standi tampa, bet dabar pradejau abejot ar tai tik nebuvo mano isitikinimai, kad jis daro stebuklus unsure.gif Oda pastandint galim ir su pigesniais kremukais 4u.gif Jau mazai beliko buteliuke, tai dabar zvalgaus i pigesnius stangrinamuosius krutines kremukus blush2.gif
Atsakyti
nu va verysad.gif o bitute taip gire si kremuka,kad as pamaniau,kad tikrai stebuklingas,jau uzsakiau,kad vyras gimtadienio proga padovanotu,bet dabar jau nezinau,ar verta schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2008 11 14, 11:42)
nu va verysad.gif o bitute taip gire si kremuka,kad as pamaniau,kad tikrai stebuklingas,jau uzsakiau,kad vyras gimtadienio proga padovanotu,bet dabar jau nezinau,ar verta schmoll.gif  verysad.gif

Na, nepabandzius neverta nusimint, gal tau jis patiks mirksiukas.gif As taip pat bitutes pagyrimu prisiskaiciau ir susigundziau ax.gif Buna gi dar, kad vienam tinka kokia priemone, o kitam visai ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(talija @ 2008 11 07, 22:16)
ar čiaŠITApriemonė...jei taip tai man žiauriai sudėty skamba Veršiuko smegenų ekstraktas user posted image ir tai tepa ant krūtinės....

taip,bet tikrai tokio efekto nėra kokio tikimasi,yra ir paprastesnių ir pigesnių priemonių...
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 11 14, 12:37)
Na, nepabandzius neverta nusimint, gal tau jis patiks mirksiukas.gif As taip pat bitutes pagyrimu prisiskaiciau ir susigundziau ax.gif Buna gi dar, kad vienam tinka kokia priemone, o kitam visai ne 4u.gif

na taip,as nesitikiu,kad jis mano krutine pakels taip,kaip po plast.operacijos smile.gif bet noretusi,kad nors oda taptu elastinga,stangri.. buvau uzejus i kristiana pasidometi del sio kanebo kremo,konsultante isvis nekaip nepakomentavo ji,o pradejo man siulyti geli krutinei "methode jeanne piaubert"(jei teisingai parasiau),atseit ji tooks superinis,kad ji perka ir grizta jo veliau vel ir vel.. biggrin.gif bet kaina..apie 420lt doh.gif tikrai nemazai.o apie kanebo ne zodzio,nesuprantu,ar ji reklamavo tiesiog ta "jeanne...",gal kas nors jau isbande ir sita?idomu suzinoti atsiliepimus. na kaip bus,taip..visgi gal ir pabandysiu ta kanebo,dar neapsisprendziau ax.gif o is pigesniu galiu pasakyti,kurio neverta bandyti "bioterm bust up"-nulis rezultatu... doh.gif
Atsakyti