Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Maniškis jau ligoninėj būdavo kad sumasto nesikelt, bandžiau žadint, bet nelabai ir valgydavo, tai nebežadinu, kai alkanas, nubunda pats
Atsakyti
Pritariu kad nereikia žadinti drinks_cheers.gif .Mūsų sūnelis naktimis miega nuo antro mėn. ir nereikia jokių valgymų ir jokių arbatėlių thumbup.gif .Tegul tik miega jei taip nori ir mamytėms leis pailsėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eseleniene @ 2007 12 06, 23:23)
Pritariu kad nereikia žadinti drinks_cheers.gif .Mūsų sūnelis naktimis miega nuo antro mėn. ir nereikia jokių valgymų ir jokių arbatėlių thumbup.gif .Tegul tik miega jei taip nori ir mamytėms leis pailsėti rolleyes.gif

O dieve thumbup.gif .Laimingos mamos kuriu miega naktimis vaikai thumbup.gif Dziaukites ir nesukit smegenu.Jei tik sveikas vaikelis,gerai svoris auga.[Mano ilgiausiai ismiegodavo 1-2h,du vaikai,tai stazas bemiegiu naktu min 3 metai doh.gif ]
Atsakyti
QUOTE(eseleniene @ 2007 12 07, 00:23)
Pritariu kad nereikia žadinti drinks_cheers.gif .Mūsų sūnelis naktimis miega nuo antro mėn. ir nereikia jokių valgymų ir jokių arbatėlių thumbup.gif .Tegul tik miega jei taip nori ir mamytėms leis pailsėti rolleyes.gif

Pavydziu tau,manoji kas 2valkeliasi naktimis valgyti doh.gif
Atsakyti
Ligonineje naujagimiu gyd. sake, kad naujagimius butina pazadinti maitinti, jei miega ilgiau negu tris valandas. Kitaip gali per mazai priaugti svorio. Na, man laikrodzio skambucio nereikia, nes sunelis pats pazadina kas 1-2 val lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 12 07, 19:01)
Ligonineje naujagimiu gyd. sake, kad naujagimius butina pazadinti maitinti, jei miega ilgiau negu tris valandas. Kitaip gali per mazai priaugti svorio. Na, man laikrodzio skambucio nereikia, nes sunelis pats pazadina kas 1-2 val  lotuliukas.gif

aha, mums irgi taip sakė, manau,kad nesąmonė. g.gif mano vaikiukas kai laaaaaaaaabai miegučio nori, tai išmiega iki 6ryto,na, o jei nugali pilvelio gurgimas tai atsikelia ir nežadintas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai bus alkanas pats nubus, manau tikrai nereikia zadinti. Ar jums patiktu kad kas vidury miego pazadintu ir lieptu valgyt, norit to ar ne schmoll.gif
Atsakyti
mano maziukas irgi nakti nesikeldavo, maitinau savo pienu, svoris augo gerai, o kai paaugo, pats prabusdavo kai alkanas budavo, tik tarybiniais laikais pagal grafikus vaikus maitindavo doh.gif
Atsakyti
Mano mergytei jau greitai metai,o naktimis valgo 3 kartus. doh.gif Jeigu miegotu,tikrai nekelciau. schmoll.gif
Atsakyti
o mano atveju tai tikrai reikejo kelt ... taciau to nedariau... nes tik dziaugdavausi, kad vaikelis miega po 9-12 val. nakti... budavo tik 2 men. kai uzmigdavo 21 val. ir prabusdavo 9 ryto, net nesukrebzdejes... tai nueidavom su MB net i kluba ramiai (mociute su mumis gyveno).. lotuliukas.gif nezinojau, ka tai reiskia keltis prie vaiko nakti.... iki dabar .. kai jau 2 su puse doh.gif dabar jau keliasi, vartosi, blaskosi.. praso arbatos tai dar ko nors.. doh.gif blink.gif o kelt rekejo, kol maitinau, nes paciai pienas pradejo mazet, nes tik nakti ir gaminasi daugiausiai,.. be to, ir svorio mazokai tepriaugdavo..
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 12 07, 19:12)
Kai bus alkanas pats nubus, manau tikrai nereikia zadinti. Ar jums patiktu kad kas vidury miego pazadintu ir lieptu valgyt, norit to ar ne  schmoll.gif


pritariu. as niekada nakti nekeliau, kai buvome dar gimdymo namuose ismiegodavo beveik visa nakti, ir nei daktare nei sesutes neliepdavo kelti. skyriaus vedejas is vis pasake kad praejo tie laikai kai pagal laikrodi mamos vaikus priziurejo smile.gif . uztat dabar ir kelt nereikia, keliasi maziausiai 3 kartus nakti ir kad kerta doh.gif . svajoju kad visa nakti ismiegotu rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Nuo vaikucio priklauso. Turiu tris ir visi skirtingai keldavosi.Vienas kas dvi valandas, kitas visa nakti ismiegodavo.Patys nusistato rezima.
Atsakyti