Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

QUOTE(Sandrulia @ 2007 07 10, 17:42)
O kaip aš norėčiau, kad taip būtų rolleyes.gif maniškis kas 3 val valgo dažniausiai, kartais kas 2, kas 4 doh.gif daugiausia buvo išmiegojęs 5 val, ir tai tik 1 kartą doh.gif

mano kleckiukas irgi labai nevienodai praso valgyt.as jo nezadinu,pats papraso.tik pirma savaite reikeji zadinti kas 2val.reikejo priaugti svorio. labai nenoredavo atsibusti,tai vargsti beveik valanda kol jis issibudina.nieks nepadejo,nei isrengimai,nei uzpakaliuko plovimai lotuliukas.gif wub.gif
beje as irgi is jonavos drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandrulia @ 2007 07 10, 17:42)
O kaip aš norėčiau, kad taip būtų rolleyes.gif maniškis kas 3 val valgo dažniausiai, kartais kas 2, kas 4 doh.gif daugiausia buvo išmiegojęs 5 val, ir tai tik 1 kartą doh.gif

mano kleckiukas irgi labai nevienodai praso valgyt.as jo nezadinu,pats papraso.tik pirma savaite reikeji zadinti kas 2val.reikejo priaugti svorio. labai nenoredavo atsibusti,tai vargsti beveik valanda kol jis issibudina.nieks nepadejo,nei isrengimai,nei uzpakaliuko plovimai lotuliukas.gif wub.gif
beje as irgi is jonavos drinks_cheers.gif
Atsakyti
miegokite vaikuciai saldziai kiek jums reikia,ir mamytes pailses.saunus tie musu vaikuciai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(starbucks @ 2007 07 11, 12:22)
beje as irgi is jonavos drinks_cheers.gif

Tai užeik į Jonavos forumą bigsmile.gif
Atsakyti
Jei miega žadinti tikrai nereikia.Vaikas pats atsikels kai išalks biggrin.gif
Atsakyti
Nezadindavau kol svoris augo normaliai, bet pradejo ismiegoti be prabudimo 12 valandu, svoris sustojo augt, nesuvalgydavom paros normos, nes laiko neuztekdavo. Taigi pradejau zadinti po 9 val miego, bet dabar jau iprato ir pats atsikelia laiku.
Atsakyti
Aisku,kd nereik zadinti valgyti lotuliukas.gif .Juk vaikas pats jaucia kada isalksta.As pradzioj savo maze zadindavau,bet ji pazadinta tik verkdavo,o kruties neimdavo.Dabar kai paaugo pati nakti atsikelia ir papraso valgyt. smile.gif
Atsakyti
Jei vaikuti smiega,vadinasi sotus,kam ji keltis. Tuo tik reikia dziaugtis ammytei,kad galiissimiegoti. praejo tie laikai,kai musmamos pagal valandas maitindavo,nesvarbu budavo armiegamear ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2007 11 09, 15:09)
Jei miega žadinti tikrai nereikia.Vaikas pats atsikels kai išalks biggrin.gif

drinks_cheers.gif jis pats pabusdavo kai noredavo valgyti o siaip tai nezadinu
Atsakyti
nezadinu schmoll.gif ismiega visa nakti cool.gif kartais niurzget pradeda,ant kt soniuko apverciu ir toliau miega,o jei alkanas,tai nebeuzmiega ir praso valgyt vel biggrin.gif
Atsakyti
Savo suneliu nezadindavau nakti maitinti schmoll.gif Mano nuomone, kad vaikiukas pats atsikels jei jis bus isalkes 2.gif
Atsakyti
Niekada nezadinau, vaikiukas pats atsibus, jei valgyt nores, ir suvalgys tiek, kiek jam reikes ir noresis tuo metu:)
Atsakyti
Kieno vaikučiai per naktį miega, tai tik džiaukitės thumbup.gif Va, maniškė pirmus du mėnesius man irgi leisdavo išsiemiegoti, o dabar tai džiaugiuosi, jei gaunu 4val. nepertraukiamo miego doh.gif
Atsakyti