Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Kada keliasi,tada ir reikia maitinti.
Nors as pirma 1.5 men keliausi visa para kas 3 val, kadangi butina buvo priaugti svorio ir buvo labai nevalgi. Nezinau kiek buciau taip darius, bet musu sesute paprotino,kad jei nesikelia,tai ir nekelt ax.gif Dabar valgom 5k i diena. Jei ryte anksti pusryciauja,tai 6 maitinimo vakare nebesulaukia jau. Jei pusryciauja velai,tai butinai reikalauja 5 maitinimo velai vakare rolleyes.gif Kudikis jaucia,kiek jam truksta maistelio,tai ir praso tada.
Atsakyti
Tikrai nereikia žadinti, ramiai miegok ir džiaukis, kad gali pailsėti.
Atsakyti
QUOTE(Motek @ 2006 11 19, 07:43)
Sveikos mamytes. man iskilo toks klausimas  g.gif .mano dukryte nakti miega neprabusdama. maitinu misinuku.paskutini karta valgo 22 val.,po to miega 8 val. iki 6 ryto. as keliuosi kad 6 val. ja pamaitinti. tai jeigu lelyte miega gal nereikia jos zadinti kad pamaitinti? gal laukti kol pati pabus? blink.gif . bet tada bijau kad nespesiu pamaitinti 5 kartus per para  g.gif .maitinu kas 4 val. su 8 val. miegu nakti. tai kaip po to itilpti i grafika?  verysad.gif .patarkite kaip gi buti  4u.gif


neskaiciuok nei kiek kartu mazule valge nei kiek suvalge, jei gerai priaugat svorio, ir kam tie grafikai, vaikiukas turi valgyt kada nori! Buvo laikas, kai mano mazulis eidavo miegot 6vakare ir tik 6 ryte keldavosi valgyt, klausiau gastro daktarytes ar zadint- sako jei butu alkanas, pats atsikeltu! Bijojau svarstykliu, bet kai pasisverem per menesine apziura, +1kg, kaip ir kas menesi tongue.gif taigi neskaiciuoju nei kiek kartu nei kiek ml suvalge (valgom misinuka, buna kad valgo 5 kartus per diena, buna- ir 7, bet tada po nedaug). Nepamirsk, kad misinelis daug sotesnis uz MP
sekmes 4u.gif
Atsakyti
As taip pat pritariu, kad nereikia zadinti jeigu miega. Kai buna alkanas mazulis visada prasinesa su didziausiais triuksmais smile.gif taigi nepergyvenk, viskas gerai ir tikrai ramiai miegok kol iseina. Mano mazoji dar per maza ir pati jokio rezimo neturi tai ir valgom kaip iseina, tai dazniau tai reciau, tai daugiau tai maziau...
Atsakyti
mano mazylis tai pat mazai valgo,per nakti suvalgo tik viena maza avent buteliuka,o kai neduodavau misinuko tai is kruties net nepajusdavau kada valgo,apsikabine miegodavome,tai jis pats susirasdavo ir pavalgydavo as net nepajusdavau,tai ir nezinociau kiek tiksliai kartu valgo,o jai vaikiukas nesikelia pavalgyti tai pritariu jums,kad nereikia zadinti,jai butu alkanas prabustu.
Atsakyti
Maniske jau keleta dienu keliasi 5-6 pavalgyt,o paskui vel nuluzta net iki pietu. Anksciau tik 7-8 pusryciaudavom, dabar jau nenori duot mamai miegot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 09, 22:56)
Buvo laikas, kai mano mazulis eidavo miegot 6vakare ir tik 6 ryte keldavosi valgyt

O kaip aš norėčiau, kad taip būtų rolleyes.gif maniškis kas 3 val valgo dažniausiai, kartais kas 2, kas 4 doh.gif daugiausia buvo išmiegojęs 5 val, ir tai tik 1 kartą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 07 10, 19:42)
O kaip aš norėčiau, kad taip būtų rolleyes.gif maniškis kas 3 val valgo dažniausiai, kartais kas 2, kas 4 doh.gif daugiausia buvo išmiegojęs 5 val, ir tai tik 1 kartą doh.gif


Juk jus dar maziukai mirksiukas.gif Kai nustojau maitinti pagal grafika (1,5men) valgydavo kas 4val nakti, diena ir toliau maitinau kas 3val. Paskui buna,kad ismiega valanda ilgiau,po to vel senas grafikas. Bet tu naktu vis daugeja, po to ziuriu jau ir 6, ir 7 val ismiegojo.Dabar miegam 8-9val nakti. Paskutinem naktim tai paryciais muistosi,pradeda verkt,nors akiu dar nepraplesus doh.gif Bet pamaitinu ir vel parpia,siandien iki 12,30 bigsmile.gif Bet pazadinau,nes pas gyd ejom. Vakar atsikele 15val, nuo vakaro 21 ismiegojus su maitinimu ir 3val pertrauka. Kartais atrodo,kad per daug,bet ir diena mamai neleidzia nieko daryt,nusnaudzia 10min keliskart g.gif
Atsakyti
Reikia tik džiaugtis, kad vaikutis ilgai miega. man gydytoja sakė, kad 2 mėnesius reiktų vaikutį bent kas 3 valandas pamaitinti, nes kitaip gali skrandukui pakenkti, o vyresnis jau gali ir ilgiau išbūti nevalgęs(ypač naktį). Jie patys reguliuojasi kada ir kiek valgyti. Maniškis pats nusistato ritmą, vieną savaitę išmiegam po 7val, bigsmile.gif o kitą jau kelia ir po 5val unsure.gif Ir dieną ne kitaip - tai kokius 4 kartus po 20-30min numiega, obūna, kad net 1-1,5 thumbup.gif
Atsakyti
miegodami mazyliai auga,miegikit i sveikatyte!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
As nezadinu ,nebent pienuko perteklius
Atsakyti
as irgi niekada nezadinu,o miega jis pas mane kartais nuo 8 val. vakaro iki 6 val.ryto ax.gif bet dazniausiai nuo 10 val.vakaro...as tik dziaugiuos,kad duoda ir man nakti pamiegoti
Atsakyti