Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos vyniotiniai

QUOTE(Glacee @ 2006 11 28, 16:14)
Lidija
MAMA2T&T

lauksiu rezultatų smile.gif

rezultatai labai netgi neblogi thumbup.gif
viriau greitpuodyje paguldzius, tai susukta krasta prispaudziau panaudojus MB pinta zvejybos vala thumbup.gif , kai jis pamatys doh.gif , bet tegu dziaugiasi, kad neiskirpau is rites vidurio hihihi.gif nukrypau ax.gif
viriau apie pusvalandi, po to puodas pats puskejo. nustojus pusket ausinau, bet jau taip skaniai kvepejo, taip skaniai kvepejo doh.gif , tai praplesiau dar silta ir paragavau ax.gif . drebuciu skaniu nebuvo (ankstokai praplesiau, turbut blush2.gif ), bet vyniotinius darysiu Kaledoms, ir kelis
4u.gif skanaus visoms
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2006 11 30, 00:27)
rezultatai labai netgi neblogi  thumbup.gif
viriau greitpuodyje paguldzius, tai susukta krasta prispaudziau panaudojus MB pinta zvejybos vala  thumbup.gif 
viriau apie pusvalandi, po to puodas pats puskejo. nustojus pusket ausinau, bet jau taip skaniai kvepejo, taip skaniai kvepejo  doh.gif , tai praplesiau dar silta ir paragavau  ax.gif . drebuciu skaniu nebuvo (ankstokai praplesiau, turbut  blush2.gif ), bet vyniotinius darysiu Kaledoms, ir kelis
4u.gif  skanaus visoms


Na, aš irgi virsiu Kalėdoms. Bet bandysiu ir su kiauliena. Manau, kokią karką reikia nusipirkti ir nugremžti mėsytę nuo kaulo, tada pamaišyti su kita mėsyte, gal nereiks ir želatinos?
Atsakyti
Lidija
džiaugiuosi, kad tau patiko smile.gif Ir gaila kad tų drebučių nesusidarė, manau, kad geriau statyti pakelį smile.gif nes gulint gali ištekėti sultinys.

Gricė
oi, lauksiu žinių, kaip tau pasiseks su kiauliena smile.gif bet gal imk minkštesnę mėsytę, ne karką, nes labai ilgai turėtų virti.
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 12 01, 00:23)
Lidija
džiaugiuosi, kad tau patiko smile.gif Ir gaila kad tų drebučių nesusidarė, manau, kad geriau statyti pakelį smile.gif nes gulint gali ištekėti sultinys.

netilpo schmoll.gif unsure.gif , bet vis tiek skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
O žinok, pasiūlysiu labai paprastą vištienos vyniotinį smile.gif
Paruošti 2 l talpos tuščią pakelį nuo sulčių (vidus turi būti dengtas al. folija, bet man atrodo, kad jie visi tokie, bent jau ant kitokio neužtaikiau)



Bandžiau. Tik pabandymui paėmiau 0,5 l talpos sulčių pakelį - gavosi tikrai labai skaniai. Vešiu receptą į kaimą šventėm ir mamą naujų technologijų išmokysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 24, 11:42)
MAMA2T&T
O žinok, pasiūlysiu labai paprastą vištienos vyniotinį smile.gif


labai idomus receptukas, šventės artėja, manau reik išbandyt prieš jas pasigamint pamėginimui thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif

Fantastiški recepta!!! O ar teisingai supratau, kad vištienos kumpeliai ir krūtinėlė dar buvo maišoma su mėsa, tai jautiena arba kaiuliena?

Šiaip norėčiau kažką panašaus iš žuvies pasidaryti, kažin kokia žuvis tiktų, ar tiktų menkių arba heko filė? Kaip manot? Ir kas įdarui tiktų prie žuvies?

Vištiena tai manau ir su ananasais ir graikiškais riešutais skaniai gautūsi.
Atsakyti
As irgi experimentuoju su sulciu pokeliu...jei kas neblogo gausis pranesiu mirksiukas.gif (pabandysiu ir foto medziaga ideti...na o jei nesigaus, tai vistiek pranesiu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kakajedze @ 2007 02 01, 08:13)
As irgi experimentuoju su sulciu pokeliu...jei kas neblogo gausis pranesiu  mirksiukas.gif (pabandysiu ir foto medziaga ideti...na o jei nesigaus, tai vistiek pranesiu)  mirksiukas.gif


Aš dariau iš veršienos, man nesigavo unsure.gif

Visų pirma viršuje, kur pakelis buvo neapsemtas mėsa liko žalia, tai galų gale paguldžiau ant šono, na o po to nuėmus pakelį - subyrėjo gabalais doh.gif

Bet vistiek skanu buvo biggrin.gif

Bandysiu dar kartą, gal kada pavyks....
Atsakyti
QUOTE(Papooga @ 2007 02 01, 10:58)
Aš dariau iš veršienos, man nesigavo  unsure.gif
Visų pirma viršuje, kur pakelis buvo neapsemtas mėsa liko žalia, tai galų gale paguldžiau ant šono, na o po to nuėmus pakelį - subyrėjo gabalais  doh.gif
Bandysiu dar kartą, gal kada pavyks....

Kaip as supratau, kai kiek mesos prideta, tiek ir vandens turi buti pilama - kaip ta mesa ore isvirs...Man tai nieko nesigavo, nes issileido tas pokelis per siule...Matomai, ne ta kokybe. Vistiek suvalgem, nors ir su popierium virta, nenumirem. blush2.gif
Atsakyti
Atreportuoju ir as...
dariau pirm karta...tai kaip pirmas kartas, tai man thumbup.gif
bet dariau is maltos mesos, tai gal kas ir pasigincys, kad cia vyniotinis, bet vistiek prie uzkandziu priskaitau, o ir dariau, pagal jusu aprasyta buda...
Paemiau maziau nei 1kg maltos vistienos (tiek teturejau tongue.gif )...isviriau morka ir smulkiai supjausciau...manau jei mesa pacios malate, tai galima kartu morkyte sumalti...i mesa idejau druskos, pipiru, cesnakines druskos, baziliko...ka radau , ta sukroviau biggrin.gif imusiau kiausini, iberiau truputi dziuveseliu (bijojau, kad neististu)...viska ismaisiau...sugrudau i silciu poka, prikisau dziovintu abrikosu (tik daugiau galejau prigrusti, nes man labai skanu ax.gif ax.gif )...uzlanksciau kaip dovanle, aprisau siulu ir i puoda (dejau i paprasta, nes greitpuodzio neturiu)...vandens buvo gal apie puse, gal daugiau, gal maziau, bet man isvire...viriau apie 1val...tuomet i saldytuva nakciai...
Atsakyti
QUOTE(kakajedze @ 2007 02 01, 17:35)
Atreportuoju ir as...
dariau pirm karta...tai kaip pirmas kartas, tai man  thumbup.gif
bet dariau is maltos mesos, tai gal kas ir pasigincys, kad cia vyniotinis, bet vistiek prie uzkandziu priskaitau, o ir dariau, pagal jusu aprasyta buda...
Paemiau maziau nei 1kg maltos vistienos (tiek teturejau  tongue.gif )...isviriau morka ir smulkiai supjausciau...manau jei mesa pacios malate, tai galima kartu morkyte sumalti...i mesa idejau druskos, pipiru, cesnakines druskos, baziliko...ka radau , ta sukroviau  biggrin.gif  imusiau kiausini, iberiau truputi dziuveseliu (bijojau, kad neististu)...viska ismaisiau...sugrudau i silciu poka, prikisau dziovintu abrikosu (tik daugiau galejau prigrusti, nes man labai skanu  ax.gif  ax.gif )...uzlanksciau kaip dovanle, aprisau siulu ir i puoda (dejau i paprasta, nes greitpuodzio neturiu)...vandens buvo gal apie puse, gal daugiau, gal maziau, bet man isvire...viriau apie 1val...tuomet i saldytuva nakciai...


Na atrodo tai thumbup.gif

Reiks ir man iš maltos pabandyti. O tai vanduo apie pusę pakelio tik apsėmė, aš teisingai supratau???? blink.gif Ar gal pakelį paguldei?
Atsakyti