Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(kregzde @ 2006 11 24, 13:52)
Sonatina, noriu kepti vištieną jogurtiniame padaže, padažo negavau, ot ta mūsų netikusi Rimi nei padaž, nei natūralaus jogurto nėra, turiu grietinės indelį ir majonezo, jei sumaišyčiau aš juos abu, tada kokių prieskonių dar įdėčiau, kaip manai ar nepatirčiau fiasko?

As maisiau grietine su majonezu, pridejau baziliku ir visokiu kitokiu prieskoniuku, gavosi super! Nors nesu ragavus su vistienos su nurodytu recepte padazu, bet nezinau ar buna skaniau 4u.gif
Atsakyti
Vyneta, labai džiaugiuosi, kad visi išmėginti patiekalai patiko smile.gif Nemanau, kad sugadinsi Mėsos apkepo skonį naudodama skirtingų rūšių mėsą...
Lašiša - prabangiausia žuvis smile.gif Su ja patiekalo nesugadinsi... Čia nebent koks patiekalas gali sugadinti lašišą biggrin.gif Manau, turėtų būti skanu ax.gif

Čalykušu, labai malonu, kad pagaliau išbandei vištieną su originaliu padažu biggrin.gif

katiliuk, sriubų tikrai verdu nedaug - kažkaip vaikai pavalgo daržely, mes per pietus darbe, tad verdu tik retkarčiais savaitgaliais...

Liucile, pyragams dažniausiai jungiu kaitinimą iš viršaus ir iš apačios... Karštą orą jungiu tik tada, kai vienu metu dedu į orkaitę kelias skardas smile.gif
Žuvį dažniausiai perku šaldytą ir jau iškart filė be odos (jūros lydekų), nes šviežių žuvų asortimentas pas mus labai jau skurdus, ypač tokių, iš kurių įmanoma nesunkiai pasidaryti filė... ax.gif
Atsakyti
Sonatina, Katu, Čalykušu, Baisa, ačiū už komentarus dėl padažiuko. Padariau aš taip - indelis liesos grietinės, mažiukas indukas natūralaus jogurto, tada majonezo, tada vištienos prieskonių, krapukų, petruškų. Gavosi labai skaniai, tik reiks kada pabandyti su tuo padažu, kurį rekomendavo Sonatina mirksiukas.gif

Va kaip atrodė mano patrova:

user posted image

Ačiū už receptą wub.gif
Atsakyti
Labas,Sonatina,aš dėl kepenėlių su kopūstais.Tu dėjai pekino,o kaip jo skonis ar nors kiek skiriasi nuo paprasto kopūsto? smile.gif Niekad dar nesu nė troškinusi,nė virusi jo.
Atsakyti
Na o as patyriau fiasko su Aharoni pyragu kepiau apie valanda, tikrai netrumpiau, o kita ryta prapjovus vidurys pyrago buvo skystas blink.gif nors ir vakar patikrinau su mediniu krapstuku ir tikrai buvo iskepes, taip kad nesuprantu kas galejo atsitikti. Pyrago mase pries kepant irgi nebuvo skysta g.gif Nieko nesuprantu... bandziau dar karta i orkaite pasaukti kokiam pusvalandziui, na ka gi istraukiau o rezultatas tas pats vidurys skystas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2006 11 24, 17:57)
Na o as patyriau fiasko su Aharoni pyragu kepiau apie valanda, tikrai netrumpiau, o kita ryta prapjovus vidurys pyrago buvo skystas  blink.gif nors ir vakar patikrinau su mediniu krapstuku ir tikrai buvo iskepes, taip kad nesuprantu kas galejo atsitikti. Pyrago mase pries kepant irgi nebuvo skysta  g.gif Nieko nesuprantu... bandziau dar karta i orkaite pasaukti kokiam pusvalandziui, na ka gi istraukiau o rezultatas tas pats vidurys skystas... doh.gif


Nu įdomiai g.gif , man tai prieš kepant tešla labai tiršta gavosi, iškepė ir viskas super buvo thumbup.gif
Atsakyti
Baisa, o tu kada nors pamėgink su "tikruoju" padažu ir papasakok, su kuriuo skaniau mirksiukas.gif

kregzde, vištiena atrodo thumbup.gif O bulvės ir morkos normaliai iškepė?

yyla, sakyčiau, kad pekino kopūsto skonis yra gerokai švelnesnis už paprasto kopūsto ir suminkštėja jis gerokai greičiau smile.gif

laurechka, ir kaip tie rageliai be kiaušinio? biggrin.gif Ar pavyko?

Semi Sweet, tisą sakant ir aš jį kepiau per kelis kartus, nes iškart įbedus į vieną vietą kaip ir buvo sausa, bet prapjovus buvo skystoka... Tad dar dėjau kepti ir tada pagaliuką kaišiojau po visą pyragą, kol galiausiai tikrai visur buvo sausas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 24, 18:01)
laurechka, ir kaip tie rageliai be kiaušinio? biggrin.gif Ar pavyko?

Iškept tai iškepė ax.gif Tik va, kadangi pas mus nėra normalios varškės (na, reiktų iki lietuvių pardės varyti), tai dėjau tepamą varškės surelį. Druskos nedėjau, nes sviestas sūdytas kažkiek... Nu ir... Man jie gavos rugštoki... Ir druska jautėsi... Kitą kart dėsiu cukraus. Dėjau abrikosų džemą (prieš dedant ant tešlos, imaišiau šaukštelį gerą krakmolo, ale vistiek viskas išbėgo)... Bet šiaip skanu viskas. O ir greit pasigamina thumbup.gif Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 24, 20:01)
kregzde, vištiena atrodo thumbup.gif O bulvės ir morkos normaliai iškepė?

Semi Sweet, tisą sakant ir aš jį kepiau per kelis kartus, nes iškart įbedus į vieną vietą kaip ir buvo sausa, bet prapjovus buvo skystoka... Tad dar dėjau kepti ir tada pagaliuką kaišiojau po visą pyragą, kol galiausiai tikrai visur buvo sausas... unsure.gif


Aha, iškepė, o aš net kepiau be dangčio, folija buvau užklojusi, nes dar neturiu indo kepimui su dangčiu doh.gif Reikia įsigyti, žiūrėjau Rimi, tai tik apvalūs, ot š... parduotuvė... atsiprašau, jei kas ją mėgsta blush2.gif

Nesuprantu kodėl man tas pyragas iškart iškepė? Gal čia mano orkaitė tokia gerulė? bigsmile.gif

Ai, dabar šaldytuve guli varškinis tinginys, rytoj parašysiu kaip gavosi 4u.gif Mergos čia daro juos daro, tai sakau ir aš pamėginsiu bigsmile.gif

Sonatina
, atleisk jei jau rašei ir, kad cekavinuosi, bet tu kulinarė pgl. specialybę ar tik prijaučianti? Čia iš moteriško cekavumo klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 21, 15:01)
Sviestiniai sausainiai „Kapučino“

aciu sonatina..sekmadieni su vaiku bandysim..tik vat kas man neramu del kavos,ar galima kuo ja pakeist?visgi tai vaiko sausainiai,o as jo ir taip neapimu tai kavos gaves visai pasius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 25 lapkričio 2006 - 17:18
QUOTE(Semi Sweet @ 2006 11 24, 17:57)
Na o as patyriau fiasko su Aharoni pyragu kepiau apie valanda, tikrai netrumpiau, o kita ryta prapjovus vidurys pyrago buvo skystas  blink.gif nors ir vakar patikrinau su mediniu krapstuku ir tikrai buvo iskepes, taip kad nesuprantu kas galejo atsitikti. Pyrago mase pries kepant irgi nebuvo skysta  g.gif Nieko nesuprantu... bandziau dar karta i orkaite pasaukti kokiam pusvalandziui, na ka gi istraukiau o rezultatas tas pats vidurys skystas... doh.gif

g.gif kepiau toki pyraga, viskas gerai issikepe, tik pradzioj apacia buvo skystoka, bet, kaip ir rase sonatina, pastovejo ir viskas buvo OK (viska dariau pagal recepta) 4u.gif

QUOTE(kregzde @ 2006 11 24, 19:44)
Nu įdomiai  g.gif , man tai prieš kepant tešla labai tiršta gavosi, iškepė ir viskas super buvo thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
o as kepiau vel keksiukus su persikais thumbup.gif labai patiko receptas (kepiau vienus keksiukus su persikais, kitus su razinom, - rezultatas puikus ir skanus biggrin.gif , nusprendziau, kad daznai kepsiu ir net be persiku - nes labai skaniai)

user posted image user posted image

o mesos apkepas patiko visiems seimos nariams (abejojau del vyro, bet jam ypac patiko) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

sonatina, aciuks.gif
Atsakyti