Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Kaip tik valgau blynus su varške, labai skanu. Šiandien ruošiuosi kepti baltus kukulius, jei šeimyna kokio kito patiekalo neužsiprašys. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kepiau mėsos apkepą, gavosi fantastiškai skaniai. Mėsa burnoj tirpo. thumbup.gif
Atsakyti
noriu paklausti su kuo kepate varškinį tinginį? Su kuo skaniau- su braškėm(pvz šaldytas atšildžius) ar su džiovintais vaisiais?
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 26, 11:38)
noriu paklausti su kuo kepate varškinį tinginį? Su kuo skaniau- su braškėm(pvz šaldytas atšildžius) ar su džiovintais vaisiais?

nu su šaldytais nerizikuočiau - didelė tikimybė, kad išteš..
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 26, 11:38)
noriu paklausti su kuo kepate varškinį tinginį? Su kuo skaniau- su braškėm(pvz šaldytas atšildžius) ar su džiovintais vaisiais?


Siaip to tinginuko kept nereikia smile.gif O as gaminant ji, vaisius pamaisau - imu ir svieciu, ir konservuotu, ir dziovitnu.
Kazkada imaisiau ir saujale saldytu vysniu, bet ju ten buvo palyginti mazuma.
Atsakyti
Merginos, paaiskinkit man kuo skiriasi normalus baltas cukrus nuo rudo blush2.gif . Jeigu i pyraga reikia 2 v.s. rudojo cukraus, tai kiek reikia deti balto g.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2006 11 26, 13:43)
Merginos, paaiskinkit man kuo skiriasi normalus baltas cukrus nuo rudo blush2.gif . Jeigu i pyraga reikia 2 v.s. rudojo cukraus, tai kiek reikia deti balto g.gif

baltas yra saldesnis tai jo reikėtų mažiau tik ant kiek mažiau neatsimenu kažkur Sonatino rašė lyg per pusę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arinva: 26 lapkričio 2006 - 15:13
Dariau as kazkada vistiena jogurto padaze, gavosi labai skaniai, bet visgi man per riebu g.gif (tikrai ne majonezas buvo biggrin.gif ). Gal nereikia viso butelio deti, ar galima praskiesti su kokiu vandeniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 11 26, 16:29)
Dariau as kazkada vistiena jogurto padaze, gavosi labai skaniai, bet visgi man per riebu g.gif (tikrai ne majonezas buvo biggrin.gif ). Gal nereikia viso butelio deti, ar galima praskiesti su kokiu vandeniu? ax.gif

man irgi rieboka pasirode, bet seimynai tai labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 11 26, 15:29)
Dariau as kazkada vistiena jogurto padaze, gavosi labai skaniai, bet visgi man per riebu g.gif (tikrai ne majonezas buvo biggrin.gif ). Gal nereikia viso butelio deti, ar galima praskiesti su kokiu vandeniu? ax.gif

Vandens tikrai nereikia, ir taip daug jo ten pasidaro, gal tiesiog mažiau jo deti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 26, 10:38)
noriu paklausti su kuo kepate varškinį tinginį? Su kuo skaniau- su braškėm(pvz šaldytas atšildžius) ar su džiovintais vaisiais?


Teisngai jau pastebėjo, kad jo kepti nereikia. Gali atšildyti braškes ir nuvarvinti, o tada dėti mirksiukas.gif Aš dariau su džiovintais vaisiais thumbup.gif

QUOTE(Shalimar @ 2006 11 26, 15:29)
Dariau as kazkada vistiena jogurto padaze, gavosi labai skaniai, bet visgi man per riebu g.gif (tikrai ne majonezas buvo biggrin.gif ). Gal nereikia viso butelio deti, ar galima praskiesti su kokiu vandeniu? ax.gif


Man irgi rieboka buvo, manau, kad galima padažo mažiau dėti, o jei trūks skysčio, tai įpilti šiek tiek vandnes ax.gif

Atsakyti
O aš šian išbandžiauKiniški paplotėliai su mėsa "Rou bing"[/U],tik man jie biški apdegė ax.gif ax.gif Nemoku aš jų iškept,kol iškepiau iki to,kad iškeptų....buvo pilna virtuvė dūmų blush2.gif
[U]Medaus – riešutų kvadratėliai
-dar vėsta,bet jau tų riešutų ant viršaus paragavau,mmmm kaip skanu thumbup.gif
Ačiū tau supermamyte thumbup.gif
Atsakyti