Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Iškilo klausimėlis apie torta su triufeliais: Iškepus biskvita kai reikia ji suvynioti į vyniotinį- Jum lengvai vyniojosi? man kažkaip keistai, lyg lūždamas.. jis gal man per storas gavosi?? bet skarda tai labai diele...
Tikiuosi pavyks verysad.gif
Atsakyti
Išbandžiau šiandien pyragėlius... Jie greičiausiai nėra iš "TOP 10", bet man pasirodė labai skanūs, įsigijau mini keksiukų formeles ir išmėginau.
Nu, skonis superinis, labai saldūs, bet prie nesaldžio kavos pats tas... Mano mini keksiukai labai mini, tai gavosi beveik 60 pyragėlių (būtu gavesi ir daugiau, bet į galą aptingau) ir liko šiek tiek kremo.

user posted image

Foto gavosi nelabai ryški, bet skonis - fantastiškas smile.gif Pyragėlių su kondensuotu pienu receptas yra čia

Dėjau daugiau želatinos (gal apie 20 g), nes neturiu lapelių, o paprasta sunkiau stengsta.

Kita kartą pyragiukus kepčiau iš vakaro, nes dalis dar buvo nepravėsę, ta ipridėjus kremo jis patižo...
Ir apskritai, spėju, kad šituos pyragiukus galima "įdaryt" ne tik saldžiu kremu, bet ir kokiu paštetu ar pikantiškom salotom...
Nu labai gera idėja vieno kasnio užkandukėms...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 25 lapkričio 2006 - 14:09
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 23, 10:23)
Uliuliuska, labai malonu, kad viskas pavyko ir patiko 4u.gif O kokias daržoves dėjai į troškinį? Pastebėjau, kad normaliai nesuminkštėja, jei įdedu kokių nors šaldytų daržovių doh.gif

Tai gi tas ir keista, kad dejau savo isaugintus bulves ir morkas, o jos paprastai greiciau isverda, negu pirktines.

Varskes tinginis 10 balu thumbup.gif
kinietiski paploteliai 10 balu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uliuliuska: 25 lapkričio 2006 - 15:10
Kepiau pries pora dienu mielinius blynus 4u.gif mb labai patiko ax.gif man irgi bet as juos kepiau vaflinej blush2.gif pabandziau keptuveje pora blyneliu bet man kazkaip per riebu pasirode ax.gif Ir mb draugas ivertino labai gerai biggrin.gif na dar teko issikept nemazai pyrageliu su obuoliais ir dzemu 4u.gif dar i kjeleta idejau mandarinu skilteliu rolleyes.gif valgiau tris dienas biggrin.gif kuo toliau tuo skanesni buvo biggrin.gif bet rodos kad tesla per storai iskociojau g.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Jau pasirodysiu:)

Kepiau uogų (vaisių)-grietinės keksiukus

user posted image


Ir triufelių tortas- tik nesijuokit nes puošti man niekada nesisekė smile.gif

user posted image



Keksiukus jau paragavom-labai skanu


o tortas šaldytuve.... laukiam:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIAN: 25 lapkričio 2006 - 15:48
LIAN , keksiukai ir tortas atrodo labai gražiai (ir labai skaniai ax.gif ) mirksiukas.gif

Aš šiandien kepiau Baltus kukulius, bet nufotografuot nespėjau, nes jie tooookie skanūs
pasirodo blush2.gif
Sonatina, dar kartą AČIŪ TAU LABAI LABAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 25 lapkričio 2006 - 17:25
Sonatina 4u.gif ,

Nezinau ar esi girdejusi apie zuvi "Triusis", ji saldyta yra norejau paklausti ar ji tiktu paruosti patiekalui "Zuvis prancuziskai"?
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2006 11 25, 15:47)
Jau pasirodysiu:)

Kepiau uogų (vaisių)-grietinės keksiukus

O kur pirkote tas mažas geltonas formeles,na kad popierines prilaikytų,kiek suprantu g.gif
Atsakyti
Turbūt būsiu nauja klubo narė biggrin.gif prisiputau bananinių blynų blush2.gif niekad nemaniau, kad blynai gali būt toooooooooooookie skanūs 4u.gif
Atsakyti
Mama_Tania, Katu, LIAN, skaniai Jūsų patrovos atrodo tourist5.gif

QUOTE(Uliuliuska @ 2006 11 25, 15:11)
Varskes tinginis    10 balu thumbup.gif


Sutinku drinks_cheers.gif

Ech... dažniau čia pradėjau lankytis, tuoj vėl svoris pradės augti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 11 25, 19:52)
O kur pirkote tas mažas geltonas formeles,na kad popierines prilaikytų,kiek suprantu  g.gif

Formeles pirkau MAXIMOJE- jos silikoninės, būna supakuotos po 6- mokėjau 3.99 už 6vnt
Pirkau, kai ruošiausi daryti "krepšelius iš vištos krūtinėlių"- šiam receptui irgi labai naudingos buvo smile.gif
Atsakyti
LIAN, KAIP VISKAS SKANIAI IR GRAZIAI ATRODO thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(kregzde @ 2006 11 25, 22:01)
Mama_Tania, Katu, LIAN, skaniai Jūsų patrovos atrodo  tourist5.gif

aciuks.gif

vakar kepiau Blynelius iš krabų lazdelių ax.gif savotiskas skonis biggrin.gif
Atsakyti