Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(kregzde @ 2006 11 26, 18:56)
Teisngai jau pastebėjo, kad jo kepti nereikia. Gali atšildyti braškes ir nuvarvinti, o tada dėti mirksiukas.gif Aš dariau su džiovintais vaisiais thumbup.gif
Man irgi rieboka buvo, manau, kad galima padažo mažiau dėti, o jei trūks skysčio, tai įpilti šiek tiek vandnes ax.gif

Ash tai padaza ( grietine maishiau su majonezu ir prieskoniais) skiedziau per puse su vandeniu( kuriame ishtirpinau kubeli sultinio) smile.gif Nesigavo riebu tikrai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu jau koks skanussss "Medaus riešutėliai" įtraukiamas į mūsų desertų sąrašą



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriuks: 26 lapkričio 2006 - 21:04
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 24, 10:56)
Varškės keksas su šokolado gabaliukais

Labai lengvai paruošiamas ir tikrai labai skanus keksas, puikiai tinkantis Kalėdoms... rolleyes.gif

Vakar kepiau šį keksą thumbup.gif tikrai labai skanus user posted image
Varškės net nesijaučia, o kai aš nesu didelė jos mėgėja tai iš vis super rolleyes.gif
Ir tikrai šis keksas vertas patekti ant šventinio stalo drinks_cheers.gif

Sonatina, norėjau paklausti kokios konsistencijos tau gavosi tešla ax.gif man gavosi tokia, na kaip čia pasakius sunkiai maišoma šaukštu, ar turėtų būt skystesnė ax.gif Viską dėjau pagal receptą, tik vietoj pieno pyliau grietinėlę mirksiukas.gif Bet kadangi iškepė gerai ir gerai iškilo tai tikriausiai taip ir turėjo būt cool.gif

Ačiū Sonatina, šis keksas bus dažnai kepamas ir jo dėka valgysiu varškę lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar kepiau Apelsininius blynelius, mmm, tikrai labai skanu, ypac varksyte; ir troskinau baravykus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 27 lapkričio 2006 - 09:25
savaitgali seimyna palepinau lazanija. kuria susveitem vienu prisedimu ir keksu su kriausemis. Buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik iškepiau kalakutienos zuikį su sūriu, tik naudojau ne kalakutienos faršą. Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu kiaulienos nugarines. Kepsniai jau pabodo, tai galvoju, jei "Vištiena jogurto padaže" imčiau ir paruoščiau vietoj vištienos su kiauliena. Tik turbut prieš tai mėsyte reiktu pamarinuot kokia para, o paskui orkaitėj su daržovėm ir padažiuku troškint.. g.gif
Kaip manot?
Atsakyti
savaitgalį vėl dariau (bandžiau daryti doh.gif ) bandeles bulvines ax.gif na vėl iškilo tešla pirmą kartą puikiai, kai suformavau bandeles jos irgi šiek tiek pakilo, bet ne dvigubai, ir šį kartą tikrai neperkaitinau, nežinau, kodėl man neišsikelia dvigubai? g.gif nors gavosi žymiai puresnės nei praeitą kartą,(vis tik daugiau pakilo nei praeitą kartą) ir skonis superinis, tiesiog tirpo burnoj, bet norėčiau, kad visiškai gautųsi, kaip ir pas tave, Sonatina blush2.gif
valgėm su čili troškiniu, tai thumbup.gif essen.gif
Papildyta:
QUOTE(avenita @ 2006 11 27, 14:21)
Mergaites, turiu kiaulienos nugarines. Kepsniai jau pabodo, tai galvoju, jei "Vištiena jogurto padaže" imčiau ir paruoščiau vietoj vištienos su kiauliena. Tik turbut prieš tai mėsyte reiktu pamarinuot kokia para, o paskui orkaitėj su daržovėm ir padažiuku troškint.. g.gif
Kaip manot?



aš tai galvoju, kad reikėtų gal kiaulieną supjaustyti mažais gabaliukais..
Atsakyti
Kepiau Aharoni ax.gif butinai isbandysiu ir as su slyvom mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaubas keleta dienų nebuvau ir vos radau jUS karsta.gif
Atsakyti
mamytės, Sonatina, o kai parašyta prie pyragų receptų "atsargiai išmaišyti" arba tiesiog išmaišyti miltus pvz. su kiaušinių, cukraus ir sviesto mase, ar reikia būtinai rankomis ar galima mikseriu? Kepiau Aharoni - gavosi puikiai, iškart iškepė, bet nesigavo man greitas obuolių pyragas - tešla tokia sulipusi išėjo blink.gif . Maišiau atsargiai rankom, bet gavosi tokia kaip ir su gumuliukais masė, ne tokia vienalytė kaip kad su mikseriu būtų. O kaip turi būti??

gal kuri turit minčių kuo sveikesniu pakeisti krabų lazdeles blyneliuose ar padažiuke prie cukinijos blynų? mano 1,7 m. zuikiui nelabai sveika tos lazdelės būtų cool.gif

O dar pastebėjimas, kad ar dėl to kad mergaitės dabar laukiuosi ar dėl tokių receptų radimo kažkokia maisto gaminimo manija apsėdo, tik kas negerai, kad ir svoris neblogai auga ax.gif
Atsakyti
Vau ka tik isikepiau citrininiu keksiuku thumbup.gif kaip skanu, kokie purus, oi laukiu kol mb gris, tikrai pagirs lotuliukas.gif
Atsakyti