Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

Baseiną lankyti pradėjau nuo 6 mėnesio, manau, kad lankysiu iki kokio 8,5 smile.gif Lankau Lazdynuose. Jį pasirinkau todėl, kad neblogai plaukiu, mėgstu plaukti ilgas distancijas, o Impuls su 25m. per mažas smile.gif
Tiesa, chloro ten daug, bet kur tos chemijos nėra.
Atsakyti
O gal zinote, kur butu uzsiemimai baseine nestukems po darbo valandu g.gif nes visur kur ziuriu, tai visi darbo valandomis doh.gif nugi i darba kazkada irgi reikia eit doh.gif

QUOTE(eovyna @ 2011 03 16, 10:44)
Man patiko  4u.gif  Lankiau spec. mankštas nėščiosioms baseine. Tikrai nugarą atpalaiduodavo, vakarais mažiau skaudėdavo, buvau geros nuotaikos, energinga. Nebėjau į baseiną tik paskutinę  nestuke.gif  savaitę, bijojau, kad vandenis nuleis, o aš nepastebėsiu  blush2.gif
Papildyta:
būtent ten ir eidavau. ten visas kursas: per savaitę du užsiėmimai vandenyje ir vienas sporto salėje.


o kokia kaina mazdaug? ir gal kartais cia yra vakariniai arba savaitgalio uzsiemimai nesciosiom ar tik 11 val?
Atsakyti
labas mamytės ir besilaukiančios, turiu klausimėlį , gal ne į temą, pamečiau pasa i reikia nueiti užsiregistr pas ginekologę, nes jau kaip ir laikas 5 mėn, prieš tai privačiai echosk pasidariau ir wsio, o dabar reikia jau konkrečiai kad istoriją užvestų ir į sodrą duomenis išsiųstų, ar bus problemų su tuo, ar priims? gal užteks Sodros pažymėjimo? ir apskritai jei registr Privačioj klinikoje, jiems reikia kazkokiu dokumentų is savo poliklinikos? ar jie uzveda pas save knygute ir wiskas ..?? g.gif
Atsakyti
Kiekviena poliklinika kurioje "prisirasysi" privati ar ne, pati uz jus parsisius kortele is pries tai buvusios jusu poliklinikos
O pasa jau daraisi? Galima paprasciausiai savo gydytojai pasakyti kad jis gaminamas ir pabandyti nueiti tik su Sodros pazymejimu... smile.gif
Papildyta:
Kazin ar galima lankyti basenus kurios laukiasi dvynuku....???? g.gif
Bent jau pas mus Klaipedoje prie uzsiemimu rasoma lankyti juos galima jei nera riziku...daugiavaisio nestumo....ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavomazylis: 02 birželio 2011 - 16:23
Man daktare sake ir siaip skaiciau, kad plaukiojimas pats geriausias sportas nestumo metu, o ir leliukui lb patinka ax.gif Eidavau ir pries nestuma i baseina, ir nuo nestumo pradzios einu (dabar 18 sav) ir manau eisiu tiek kiek noresiu, kad ir iki pat gimdymo smile.gif O po jo kartu su maziuku keliausim wub.gif
Atsakyti
aisku super aseinas jei galite lankyti, nes fiziskai sutvirteji ir gimdymo metu atsiranda daugiau jegu thumbup.gif
Atsakyti
As budama nescia buvau bailiuke.. bijociau paslis ant plyteliu biggrin.gif
Atsakyti
Man vanduo labai padejo, bet cia turi megti maudytis smile.gif As kadangi nescia buvau vasara, tai maudziaus ezeruose ir karjeruose smile.gif Nereikejo ne baseino smile.gif
Atsakyti
o as tik isimaudziau ir iskarto pusles uzdegimas lengvas atsirado...ir siaip man visada vanduo per saltas, net baseinuose...pradedu dantim barbenti....tai jauciu i baseinus su pilveliu mes neisime :/
Atsakyti
Jei treniruotės intensyvumas normalus, tai šalta nebūna. bigsmile.gif
Atsakyti
Na tada reiktu kad tikrai labai intensyvus butu:)...nes siaip lengvas pasiplaukiojimas nelb padeda. Reiks nueiti kada bent i vienus uzsiemimus kur nesciom mamytem vyksta ir paziuresiu kaip seksis smile.gif dabar kaiptik ir laisvo laiko daug turiu smile.gif
Atsakyti
as lankiau nestumo metu, labai padejo del nugaros skausmu
Atsakyti