Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

Man gydytoja pasake, kad galima visur maudytis - ir baseine, ir ezere, ir juroj. Bet as kazkodel prie gamtos telkiniu praktiskai nematau nesciuju, nebent kazkur sone - ar cia baime uzsikresti, ar kuklumas, ar as viena tokia kvaisa visur vaikstau blink.gif Jei jus, nestukes, ir i baseina neisit, tai ka gi jus dar veiksit - tai gi geriausias sportas mums, kada maziausiai apkrauname save ir labiausiai atpalaiduojame. Zinoma, jei kas nors negerai, tai kitas reikalas, nieko nereikia daryti per jega, ypac bunant nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
Ilgai svarsciau, ar lankyti manksta ir baseina nestuke.gif
Pasitarusi su patyrusiu ginekologu isbandziau nestuke.gif manksta ir baseina. Lankau 2 men. ir ka galiu pasakyti? Nuostabu thumbup.gif Sustiprejau fiziskai, jokiu problemu su judejimu, issimiegu nakti kuo puikiausiai, nieko neskauda, bendrauju su kitom nestuke.gif . Mergaites, jeigu tik negresia jokie blogi dalykai, butinai pasitare su gydyt. ka nors spec. lankykit. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau lankyti labai vėlai 36 savaičių, bet man tai labai į naudą. Nebeskauda nugaros atsidulus ir vartantis lovoje. Gaila tik,kad man bus galim tik 2 savaitėles lankyti verysad.gif .

Patarčiau visoms lankyti(aišku jei leidžia jūsų ginė) ir tik jei jaučiatės Vandenyje thumbup.gif
Atsakyti
manau verta ,nes si vasara buvo tikrai karsta,jauciausi super thumbup.gif
Atsakyti
atgaivinsiu temą smile.gif

jei viskas gerai su antru nėštumu, pardėsiu kuo ankščiau kai tik gyd. leis, tik gaila, kad pavyks po pietų keliaut, o rytais, vaikučius prižiūrėt.
Atsakyti
Galima, verta ir labai naudinga, jei tik slapimtakiai stiprus ir atsparus. 17 nestumo savaite buvom Druskininkuose savaitgalio kompleksa pasilepinimui pasieme. Nuo maudyniu baseine tiesiog kaifavau, bet grizus paaiskejo, kad...gavau slapimo taku uzdegima schmoll.gif Kazkaip po to nebeliko drasos vel i baseina listi...
Atsakyti
Aš taipogi žadu lankyt baseiną,kai tik praeis visi pavojai... Paauglystėj turėjau problemų su stuburu, todėl net keturis kart per savaitę plaukiodavau, prieš gerus metus, po darbo taip pat skubėdavau i Impuls'ą atsipalaiduoti... Ir dabar žadu, nes dar tik 11 savaičių, o nugarą jau kartais nepakeliamai maudžia...
Atsakyti
mano ginė nėštumo metu nugaros skausmui šalinti rekomendavo baseiną, bet kadangi mūsų "kaime" jo nėra, tai ir neteko pasipliuškenti....
Atsakyti
gal kas nors turejo tokia problemyte? mano gimdos kaklelis zemai nusileides, ir gydytoja nepatare lankyti baseino , nes labai artimas kelias pasigauti kokia infekcija, jauciuosi tai gerai, nors labai norisi paplaukioti, bet tuo paciu ir bijausi kad nepakenktu g.gif
Atsakyti
O kaip dėl chloruoto vandens baseine - nepakenks?
Atsakyti
gal kas nors lankete forum palace, vilniuje, spec. nestuke.gif mankstytes (ten yra ir sleje, ir baseine)? ax.gif
Atsakyti
as ir dabar lanaku baseina, tik cia perskaiciau, kad negalima blink.gif jauciuosi gerai, reikes dar su gydytoja pasitarti smile.gif o ka manote apie dzakuzi? ju man atrodo nestuke.gif negalima g.gif
Atsakyti