Įkraunama...
Įkraunama...

Mažakraujystė

[quote=Kirisama,2012 04 03, 15:44]
"Seip, sako, reik valgyti versiena, kepeneles, graikiskus riesutus, granatus 4u.gif
[/quote]"

dar padeda burokėlių sultys. Bent jau man burokėlius rekomendavo ne viena gydytoja.
[/quote]
taip, ir burokeliu sultys. dar jas galima maisyti su morku, obuoliu
Atsakyti
Sveikos, būsimosios mamytės smile.gif

Atsiprašau, kad lendu į jūsų temelę, bet norėčiau Jums pasiūlyti skystosios geležies preparatą FLORADIX, 500 ml, naujas, pakuotė nepraplėšta.
Pirkau sau, kadangi po gimdymo kraujas buvo nusilpęs, tačiau nusipirkau per daug ir taip ir liko neišgertas smile.gif
Pirktas Camelia vaistinėje, galioja iki 2012 m. 11 mėn.
Pati mokėjau 57,92 Lt, Jums atiduosiu už 40 Lt. ax.gif

Temos neseku, rašykite a.ž. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2012 04 17, 18:09)
Sveikos, būsimosios mamytės  smile.gif

Atsiprašau, kad lendu į jūsų temelę, bet norėčiau Jums pasiūlyti skystosios geležies preparatą FLORADIX, 500 ml, naujas, pakuotė nepraplėšta.
Pirkau sau, kadangi po gimdymo kraujas buvo nusilpęs, tačiau nusipirkau per daug ir taip ir liko neišgertas smile.gif
Pirktas Camelia vaistinėje, galioja iki 2012 m. 11 mėn.
Pati mokėjau 57,92 Lt, Jums atiduosiu už 40 Lt.  ax.gif

Temos neseku, rašykite a.ž.  smile.gif


Parasiau jums i az. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Norėjau paklausti, o kaip dėl gimdymo natūraliai su mažakraujyste? Ar leidžia? g.gif Ne duok Dieve dėl to tektų cezarį darytis.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 26, 13:16)
Aš turiu mažakraujystę nuo vaikystės,išbandžiau visus esamus geležies preparatus parduodamus vaistinėje,pakeldavo hemoglobiną maksimum iki 110,nuo vienų dantys pajuodavo,nuo kitų širdį pykindavo.Ačiū D. kad atradau preparatą kuris pakelia Hg iki 130,taigi,mano kraujas kaip gero vyro lotuliukas.gif Aš naudoju Geležį ir Acerola C(būtinai kartu,nes geriau pasisavina) iš Amway,kas turit galimybę pabandykit,visi,kas iš pažystamų gėrė visiems rezultatas super thumbup.gif Dantys nejuoduoja,malonaus skonio,kaina tikrai ne didesnė,net mažesnė nei vaistinėje,iš vaistinės pirkti dabar man būtų prabanga,pinigai nemaži, o poveikis vos matomas.

Gėriau šitą geležį, bet per tris nėštumo mėnesius hemoglobinas vistiek nukrito nuo 114 iki 95, taip kad būsiu turbūt pirmoji, kuriai ši geležis nepadėjo biggrin.gif Dabar tardyferoną vartoju, laukiam rezultato smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
suzinojau vakar kad mano hmg 94 blink.gif Ginekologe iskart pareiske kad cia negali but del nestumo, cia tipo kitokios problemos. Na visai nelinksmai nuteike. Israse Tardyferon po 2 tabletes kasdien. Idomiausia tai info informaciniame lapelyje apie gelezies kieki produktuose. Ypac nustebino burokeliai g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2012 05 29, 14:25)
Dabar tardyferoną vartoju, laukiam rezultato  smile.gif


Jau du menesius vartoju gelezies prieparatus ( antra menesi butent tardyferoną ) o hemoglobinas vis krenta 116-111-103 doh.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(maidala @ 2012 08 09, 08:17)
Sveikutes,
suzinojau vakar kad mano hmg 94 blink.gif Ginekologe iskart pareiske kad cia negali but del nestumo, cia tipo kitokios problemos. Na visai nelinksmai nuteike. Israse Tardyferon po 2 tabletes kasdien. Idomiausia tai info informaciniame lapelyje apie gelezies kieki produktuose. Ypac nustebino burokeliai g.gif



O kaip buvo Jusu savijauta nuo 2 tbc per diena g.gif Ar padejo, geriate is ka karto po 2 vnt ar skirtingu metu?
Atsakyti
http://www.forever.l...u-vaisiu-galia/




Išbandyta, jei nėra rimtos ligos tikrai veiksmingas gėrimas,galima nėščiiosioms ir mažiems vaikams.Pirkti reikia per platintojus, jei sudomins rašykit.
Atsakyti
man teko gerti gelezi. bet labai kietino vidurius. tai stengiausi maista priziureti. virdavau karves liezuvi, kepeneles.
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 10 07, 07:41)
Labas rytas
O kaip buvo Jusu savijauta nuo 2 tbc per diena  g.gif Ar padejo, geriate is ka karto po 2 vnt ar skirtingu metu?

gerdavau ryte ir vakare, nepykino, bet sintetikai neprijauciu. pabaigus pakeli (per 2 sav) nusipirkau papildus is platintoju su gelezim naturalius, iki siol juos geriu. po 3 savaiciu hemoglobinas buvo 104, kita savaite tureciau kartot tyrima, ziuresim ka parodys.
Atsakyti
Buvau siandien pas seimos gydytoja, labai idomiai g.gif ji pasake, kad tikriausiai cia NE gelezies stoka, o kitu vitaminu blink.gif nes pagal krauja gelezis normoje ir kai geriau Ferro-Folgamma nukrito tik biski, nes ten yra ir kitu vit, o kai vien gelezi Tardyferona nukrito smarkiai doh.gif
Atsakyti