Įkraunama...
Įkraunama...

Mažakraujystė

mano HB prieš du mėnesius buvo 98, šiandien, beveik 37 savaičių nėštumo- jau 87....
Pastarąsias savaites kelias gėriau floradixą, valgiau paštetą anties kepenėlių, mėsą, jaučio liežuvį, homeopatinius gėriau- efektą matot....
Tardyferoną gydytoja siūlo bandyt, ką darysi jau... Dar yra kažkokios ampulės, kur vienetas kainuoja 80 lt, bet mano močiutei kai jas leido, buvo alerginė reakcija, tai nežinau, ar verta rizikuot....
Atsakyti
man neveike jokios kapsules (atrodo ir ferrofolgama geriau)... bet tik krito hemoglobinas... tai geriausiai sutvarke sita reikala ampules Tothema (atrodo taip vadinas) - ir ne kosmine kaina.
dabar hemoglobinas 129 thumbup.gif nors buvo 114, paskui dar maziau-blogai jauciausi, sirdis baladojosi, truko oro... o dabar nebejauciu tu simptomu thumbup.gif
Atsakyti
Baigiu savo Tardyferona ir irgi pirksiu Tot'Hema nes gine sake vistiek reikia dar gelezies ax.gif Tik nezinau ar galesiu gerti, nes su pirmu nestuke.gif labai pikindavo nuo ju, pora kartu net is karto isejo atgal blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gddr @ 2012 10 08, 15:08)
http://www.forever.l...u-vaisiu-galia/
Išbandyta, jei nėra rimtos ligos tikrai veiksmingas gėrimas,galima nėščiiosioms ir mažiems vaikams.Pirkti reikia per platintojus, jei sudomins rašykit.


Ar kam nors padejo g.gif
Papildyta:
QUOTE(maidala @ 2012 10 09, 14:26)
nusipirkau papildus is platintoju su gelezim naturalius, iki siol juos geriu. po 3 savaiciu hemoglobinas buvo 104, kita savaite tureciau kartot tyrima, ziuresim ka parodys.


O ka nusipirkote, jei ne paslaptis ax.gif blush2.gif



P.S. Pas mus beveik vienodas nestuke.gif vienos dienos skirtumas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 30 spalio 2012 - 08:42
Aš taip esu pirkus preparatų su geležimi iš platintojų, žadėjo puikų efektą, o baigės tuo, kad Hg nukrito iki 70 ir teko pagulėti ligoninėje. unsure.gif
Atsakyti
tai štai mano HB nuo 87 per dvi savaites pakilo iki 107 smile.gif ką dariau:

gėriau kasdien tardyferon+ vit C.
Kas 3 dienas maždaug po stiklinę šviežiai spaustų burokėlių+morkų+obuolių+kriaušių sulčių;
Kas 1-2 dienas bent po 3 sumuštinius su prancūzišku antienos paštetu (būtent stikliniame indelyje, Jean Brunet vadinasi, jis su brendžiu atseit. Tikrai nevalgiau to pašteto iš celofano smile.gif
Pradėjau valgyt kas 2 dienas mėsą apskritai (kijevo kotletai, vištiena, kelis kartus valgiau kiaulienos liežuvį);
Gėriau homeopatinius žirniukus ferrum metallicum C6;
Pavyko sumažinti didelį stresą su vaikais (dukrytė pradėjo lankyti darželį, tad tas dienas leidau su mažuoju dviese).

Gydytoja stebėjosi. Manau, visa esmė buvo VALGYTI mėsą, t.y.paštetą, nes šiaip mėsos suvalgydavau kokė kartą per mėnesį.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Mano HM yra 115, taip visa nestuma ir laikosi, gydytoja sako viskas gerai, nesiulo nieko papildomai is gelezies gerti, bet as labai renkuosi maista ka valgyti. As pati esu is tu mamyciu kur svoris mano i mazesne puse, maniau tikrai reikes gerti gelezies, nes neturesiu tiek atsargu, kad mazyliui uztektu vien is manes, bet aciu dievui, visko pakanka. Valgau mesa, ty, jautiena, kiauliena, vistiena, kalakutiena, cia savaiteles racionas, priedo darzoves: spinatai, brokoliai,morkos,kopustaipomidorai,zalios salotos, be ju niekaip, kruopos grikiai, avizos, ryziai, manai, visko po truputi, atrodo kur cia tilptu visko doh.gif , bet po mazom porcijom i diena tris keturis kartus, na ir zinoma vaisiai, labiausiai granatos,obuoliai, bananai, cia pagal nuotaika smile.gif spaustos obuoliu, moliugu, morku sultys, na taip ir laikosi HM, galiu pasakyti, kad maistui laaaaabai daug isleidziu pinigeliu, bet del mazylio nieko negaila, geriu tik zuvu taukus, nes nevartoju zuvies, prisibijau del uzterstumo, tai gydytoja,liepe butinai vartoti zuvies taukus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 11 03, 09:44)

Pavyko sumažinti didelį stresą su vaikais (dukrytė pradėjo lankyti darželį, tad tas dienas leidau su mažuoju dviese).



O stresas irgi itakoja hemoglobina? g.gif

Mano hemoglobinas pries pora metu buvo 98, kai nevalgiau mesos. Bandziau tapt vegetare. Puoliau valgyt mesa. Siandien patikrino krauja, hemoglobinas - 90...

Tai vadinasi mesa jo neitakoja, ar kaip suprast?

Gydytoja liepe pasidaryt papildoma tyrima, vel eme krauja is venos ir tirs butent gelezi. Gal cia visai ne gelezyje esme, gal kitos priezastys to zemo hemoglobino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2012 11 06, 22:31)
O stresas irgi itakoja hemoglobina?  g.gif

Mano hemoglobinas pries pora metu buvo 98, kai nevalgiau mesos. Bandziau tapt vegetare. Puoliau valgyt mesa. Siandien patikrino krauja, hemoglobinas - 90...

Tai vadinasi mesa jo neitakoja, ar kaip suprast?

Gydytoja liepe pasidaryt papildoma tyrima, vel eme krauja is venos ir tirs butent gelezi. Gal cia visai ne gelezyje esme, gal kitos priezastys to zemo hemoglobino  unsure.gif


taip, daro įtaką. Grynas oras taip pat.

o čia kaip suprantu eina kalba apie NĖŠČIŲJŲ mažakraujystę, kai HB normaliai pakrenta šiek tiek, nes mažylis "naudoja mamos resursus". Tai nuo ne nėščių moterų fiziologijos ir mitybos įpročių kiek skiriasi g.gif
Atsakyti
Man gydytoja irgi šiandien pareiškė, kad kritęs hemoglobinas, tik 102 .. Tai išrašė geležies pagerti ir sakė daugiau mėsos, lapinių daržovių valgyt.. Taip nusigandau, bet viskas ok tikiuos bus nestuke.gif
Atsakyti
Pas mane buvo 104, geriau thotema, pakilo iki 107, o per mazdaug 3 sav nukrito iki 99. Gersiu burokeliu sultis su spanguolem, tikiuosi, kad pades, nes liko dar 2 men nestuke.gif
Atsakyti
O man liepe valgyti mesos ir kiausiniu biggrin.gif dar israse gelezies Tardyferon
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kinderiukas: 18 lapkričio 2012 - 17:46