Įkraunama...
Įkraunama...

Mažakraujystė

sveikos,

kaip suprantu , tema ne vien apie nesciuju anemija, tad pasisakysiu - nutariau po gimdymo (po 1.5 metu)pasikudinti ...rezultatas - 15 kg ir anemija...76 hemoglobinas ...siulo daryt kraujo perpylima,nesutikau, gersiu tardyferon, rutinoscorbin ir neurorubina.... sake jei per menesi nepageres rezultatai , bus bliogai smile.gif valgau zveriena , mamos augintas darzoves, is kur ta anemija ??? nors buvo baisus stresas ...gal visgi itakoja .... nezinau ...eme slinkti plaukai , oda blyski, sirdis permusineja , pasidariau visus imanomus mokamus ir nemokamus tyrimus ...prisidirbau , zodziu , dieta teks mest , nors dabar visi sako , kad fantastiskai atrodau ,bet rezultatai savo rodo ...
Atsakyti
Atejau pasidalinti savo mazyte pergale blush2.gif
Si menesi ( tiesa sakant per 1.5 men) HB nenukrito ir tai jau thumbup.gif clap.gif kaip buvo 103 taip ir liko thumbup.gif
Isgeriau vitaminus nestuke.gif New Nordic + kazkur nuo 3 savaites pridejau dar gelezi g.gif taip lieke gine. Is pradziu 10 tbc Tardyferono (reikejo pabaigti) po to +- 10 apmuliu Tot'Hema. Kai baigesi New Nordic pradejau gerti Pregnacare vit. nestuke.gif
Ziuresim, kaip bus toliau ax.gif Bandysiu ir as antienos pasteta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 22 lapkričio 2012 - 17:19
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 11 22, 18:16)
Atejau pasidalinti savo mazyte pergale  blush2.gif
Si menesi ( tiesa sakant per 1.5 men) HB nenukrito ir tai jau  thumbup.gif  clap.gif kaip buvo 103 taip ir liko  thumbup.gif
Isgeriau vitaminus  nestuke.gif  New Nordic + kazkur nuo 3 savaites pridejau dar gelezi  g.gif  taip lieke gine. Is pradziu 10 tbc Tardyferono (reikejo pabaigti)  po to +- 10 apmuliu Tot'Hema. Kai baigesi New Nordic pradejau gerti Pregnacare vit.  nestuke.gif
Ziuresim, kaip bus toliau  ax.gif  Bandysiu ir as antienos pasteta  mirksiukas.gif

Po kiek tableciu per diena Tardyferono gerdavot? Pas mane dabar hb 114, o gydytoja liepe gert pirma menesi po 2, antra po viena. Bet man ta dvieju tableciu doze labai jau didele atrodo doh.gif , nzn ar tiek gert, galvoju gal prie vienos likt, nenoriu tiek daug tos chemijos.
Atsakyti
QUOTE(jaunute @ 2003 10 16, 19:50)
Mane uzpuole problemele - gelezies anemija  :'(. Geriu materna ir dar papildomai daktares paskirta gelezies preparata, bet nepadeda. Istyrus eilini karta krauja daktare pasake :"Na gerai, kad nors zemiau nenukrito - bet ir nepakilo"  ??? o ka daryti, kad pakiltu? Dar sake, kad daugiau valgyciau maisto su gelezim. O koks tas maistas? Gal yra dar kas nors ka galeciau naudoti? Ar susiduret su sia problema? Ir kas gali atsitikti jei tos prakeiktos gelezies nedauges. Vyras jau juokauja, kad parves man is garazo visokiu varsciuku ir galesiu as ta gelezi kalnais kapoti  :-[



Sveikute! Man tas pats,tik sergu mazakraujyste jau senai,tik dabar pablogejo nes nestumas savo daro ax.gif seip vitaminai padeda,produktai su gelezim ,(as kadangi vegetare) valgau daug daug riesutu,ir vaisiu darzoviu,vistienos kartais uzvalgau ir zuvies ,nes jautienos navalgau visiskai,siulau pasiziureti internete receptuku tarkim yra net specialus patiekalai geleziui pasisavinti smile.gif
Atsakyti
Man gine tik tai gelezi pasake gerti, tai geriau apie menesi ir jau per gimdyma hemoglobinas buvo geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grapes @ 2012 11 22, 18:59)
Po kiek tableciu per diena Tardyferono gerdavot? Pas mane dabar hb 114, o gydytoja liepe gert pirma menesi po 2, antra po viena. Bet man ta dvieju tableciu doze labai jau didele atrodo doh.gif , nzn ar tiek gert, galvoju gal prie vienos likt, nenoriu tiek daug tos chemijos.

pas mane hb 90,geriu kasdien po dvi, nors pries 2 savaites buvo 103. Valgau viska absoliuciai, o krenta sad.gif
Atsakyti
Mano hemoglobinas buvo nukritęs, vitaminus gėriau, valgiau vynuogių, bananų, pupelių ir gėriau granatų sulčių daug, bet pasirodo, alergiška aš joms gal g.gif Nes rankas tokiom raudonom dėmelėm išvertė.. g.gif Bet ir protas mano, išgerti visą litrą per vieną dieną.. doh.gif Bet manau, kad padėjo man, nes iškart pasijutau geriau bigsmile.gif
Atsakyti
nestuke.gif kaip daznai darote kraujo tyrima del HB g.gif nes gine man skiria ~ kas 3 sav , o seimos gydytoja nenori daryti schmoll.gif
Atsakyti
Kai buvai labai rimtai susirgus anemija, hematologė buvo paskyrus kraujo tyrimą darytis kas savaitę ir taip 3 mėn, tai mano poliklinikoj jau net seselės draugės pasidarė biggrin.gif
Dabar kai viskas jau gerai darausi profilaktiškai kas pusę metų.

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 01 08, 18:12)
nestuke.gif  kaip daznai darote kraujo tyrima del HB  g.gif  nes gine man skiria ~ kas  3 sav , o seimos gydytoja nenori daryti  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(vitabee @ 2013 01 09, 00:10)
Kai buvai labai rimtai susirgus anemija, hematologė buvo paskyrus kraujo tyrimą darytis kas savaitę ir taip 3 mėn, tai mano poliklinikoj jau net seselės draugės pasidarė biggrin.gif
Dabar kai viskas jau gerai darausi profilaktiškai kas pusę metų.


Man buvo 103 , kai dariau paskutini karta buvo pakyles iki 106 thumbup.gif uz savaites vel reikia kartoti ( gines nurodymu ) bet jauciu kad tiesiog bijau eiti pas savo gydytoja fear.gif galvoju gal jau pradeti mokamai daryti ir negadinti sau nervu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2012 12 18, 19:31)
Mano hemoglobinas buvo nukritęs, vitaminus gėriau, valgiau vynuogių, bananų, pupelių ir gėriau granatų sulčių daug, bet pasirodo, alergiška aš joms gal  g.gif  Nes rankas tokiom raudonom dėmelėm išvertė..  g.gif Bet ir protas mano, išgerti visą litrą per vieną dieną..  doh.gif Bet manau, kad padėjo man, nes iškart pasijutau geriau  bigsmile.gif

taip pat labai padeda burokeliu sultys (galima maisyti su morku ar obuoliu), joms maziau kas alergiskas smile.gif
Atsakyti
nu va, man irgi anemija.. itrašė tardyferoną 2 kartus per dieną... mano hemoglobinas 98... nu žiūrėsim kas čia bus, va dar liepė gliukozės testą pasidaryt doh.gif
Atsakyti