Įkraunama...
Įkraunama...

Universitetinė Antakalnio klinika (AK)

Kažkaip abejoju, ar jas įmanoma nusipirkti. AK dažniausiai perpildytas ir tik laimės dalykas, ar pavyks pataikyti. Net ir Daunoravičius negali užtikrinti, kad neteks į trivietę papulti.
Atsakyti
Aš gulėjau trivietėje, bet buvom dviese. Tai pats tas. Ir pasišnekėt yra su kuo, ir kai į tuliką eini, yra kas prie vaikelio pabūna - vis ne vienas leliukas lieka...
Šiaip mačiau kad ir keturvietė lygtais yra, tai va ten jau nenorėčiau - balaganas biškį turėtų būt unsure.gif Ypač jei pas visas vakare sulekia lankytojai blink.gif
Atsakyti
gimdžiau ir aš Antakalnyje,nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif o dėl vieviečių palatų,tai tikrai nelabai jų iš anksto užsisakysi.aš kai pagimdžiau man gerb.gyd.,Daunoravičius pasakė jog atsilaisvino vienvietė ir paklausė ar noriu, kad mane ten įkeltų.
už tai nieko papildomai nemokėjau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2006 12 21, 09:07)
Ir dar gerbiamos mamytės parašykite, gal kuriai patiko Antakalnio GN, o tai truputį nejauku darosi. Man gimdyti vasario pabaigoje iiki šios minutės net neabejojau, kad gimdysiu Antakalnio GN, bet dabar jau pamažu pradedu abejoti  verysad.gif  verysad.gif


as taip pat negaliu nieko blogo apie antakalni pasakyt. man tiesiog kvailai juokingai skamba kitu mamyciu 'dejimas' ir skundai kaip ten viskas blogai. rinkausi sias klinikas, nes mano gydytoja nesutiko vaziuoti i privacia klinika priimti gimdymo. taigi mano ispudziai: gydytojai ir personalas-aukstos kvalifikacijos profesionalai, iranga patikima, operacines naujai suremontuotos. palatos paprastos, bet norint super komforto, reiketu rinktis privacia istaiga. dusai ir WC tvarkingi, plaunami. nebijosiu ten gimdyti ir kita karta ax.gif
tiesa, nelabai koki ispudi paliko naujagimiu skyriaus personalas. yra tikrai bjauriu akuseriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2006 12 21, 15:51)
as taip pat negaliu nieko blogo apie antakalni pasakyt.  man tiesiog kvailai juokingai skamba kitu mamyciu 'dejimas' ir skundai kaip ten viskas blogai. rinkausi sias klinikas, nes mano gydytoja nesutiko vaziuoti i privacia klinika priimti gimdymo. taigi mano ispudziai: gydytojai ir personalas-aukstos kvalifikacijos profesionalai, iranga patikima, operacines naujai suremontuotos. palatos paprastos, bet norint super komforto, reiketu rinktis privacia istaiga. dusai ir WC tvarkingi, plaunami. nebijosiu ten gimdyti ir kita karta  ax.gif
tiesa, nelabai koki ispudi paliko naujagimiu skyriaus personalas. yra tikrai bjauriu akuseriu  doh.gif


KASTONE, visos tą ir turi omeny - slogiausią įspūdį AK palieka būtent naujagimių skyriaus personalas.
Niekas net nesitiki senoje ligoninėje komforto ar gražių palatų. Moterys tiesiog nori, kad ŽMONIŠKAI su jomis elgtųsi. Šokinėti ir patarnauti tikrai nereikia, bet juk tikrai ne iš piršto laužtos dauguma čia papasakotų istorijų apie pogimdyvinio skyriaus personalo grubumą ir abuojumą ir "kvailomis ar juokingomis" tų istorijų tikrai nepavadinsi. Ir rašo tikrai ne tos, kurios kažko labai reikalauja ar pačios yra akidraskos ir "pasikėlusios". Daugelis kaip tik labai mandagios, kultūringos moterys. Todėl ir gauna šoką, kai pamato, kad dar yra tokių darbuotojų, kurios ir "karve" gali apvadinti ir šiaip aprėkti dėl "bele" ko... O tuo labiau tokiu metu, kai esi ypatingai pažeidžiama...
Atsakyti
o man ir naujagimių skyriaus personalas paliko gerą įspūdį smile.gif
visos seselės labai mandagios ir malonios, vis klausinėjo kaip sekasi, ar nieko netrūksta ir t.t.
net koridoriuj prasilenkiant paklausdavo kaip laikausi smile.gif
taip kad jokių priekaištų neturiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2006 12 25, 20:52)
o man ir naujagimių skyriaus personalas paliko gerą įspūdį smile.gif


MEA, tuomet tau tikrai pasisekė, tikriausiai "užtaikei" ant normalios pamainos.
Aš taip pat neturiu kuo skųstis, tikrai viskuo buvau patenkinta (išskyrus triukšmingus valytojų reidus 6 h ryto). Bet AK gimdė dar kelios mano draugės, o joms ne taip pasisekė kaip mums (turiu omeny su naujagimių priežiūros personalu).
Atsakyti
Skaitau ir stebiuosi! Atrodo, kad as gimdziau kazkur kitur. Ir gimdymas ir prieziura po jo praejo super. Ir gimdziau savaitgali. Palatos gydytoja isvis nuostabi (tokia jauna maloni): ateidavo keleta kartu per diena, paklausdavo ar viskas gerai, ar nieko netruksta. Pamaciusi, kad maitinu kudiki, pasisiule padeti.
Ir vaiku gydytojai bei seselei jokiu priekaistu neturiu. Kai ateidavo rytais apziureti, tai ir bambute isvalydavo ir paklausus viska paaiskindavo.

Tiesa, teko padeti salia po cezario gulinciai mamytei. Sesele pazadejo atnesti nuskausminamu. Nezinau, kiek ilgai ji lauke, bet, kai tik mane atveze i palata, paprase mano vyro, kad pakviestu sesute. Ikisusi galva pasake tuoj atnes, bet teko palaukti 10-15 min., kol neiskentusi pati issuoliavau dar karteli priminti, kad kazkam labai skauda ir galetu truputi pasiskubinti. Buvau drasi, nes man nieko neskaudejo. O ir pati turejau visokiu zvakuciu ir purskalu prisipirkusi. Be to, ten gimdziusi pazistama perspejo, kad reikia ne prasyti, o reikalauti.

Taigi, mielosios mamytes, manau, kad reikia visoms vienai uz kita pakovoti. O jei nesigauna, mes dar turim savo vyrus, kurie tikrai padarytu bet ka, kad tik mes ir musu vaikuciai butu sveiki ir laimingi. Ir nekisti jokiu sokoladu ir pinigu.
Atsakyti
O vat as visai kitu dalyku paklaust gimdziusiu Antakalny noriu. ax.gif

Mergytes, kas gimdet neseniai AK, sakykit prasau ar reikia ten vaziuojant gimdyt nuskusti tarpviete? Ar ten padaro didele klizma (ar reik paciai namie tvarkytis? blink.gif )? Gal dar kas nors ypatingo ten reikalinga vykstant gimdyt? Ar reikia kokia savo kaldra paimt pasikloti ar nereikia? blush2.gif

Aciu.
Atsakyti
Prieš gimdymą lankiaus antakalny, norėjau apsižiūrėt. Akušerės paklausiau ir dėl to skutimosi, tai man atsakė, kad šiais laikais moterys iš šiaip nevaikšto su dideliu krūmynu tarp kojų, tad paprastai skusti papildomai gimdykloje neprireikia. O jei moteris yra natūralistė ar šiaip dėl kokių nors priežasčių visiškai nesiskuta, tai prieš gimdymą reikėtų kiek apsigenėti, nes jei reikės siūti, plaukai trukdys.
Mano pačios ežys nebuvo idealus, nes per tą pilvą ką ten pasieksi... doh.gif Bet kasų irgi neauginau, tad nieko papildomai daryti nereikėjo.
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 01 09, 10:38)
O vat as visai kitu dalyku paklaust gimdziusiu Antakalny noriu.  ax.gif

Mergytes, kas gimdet neseniai AK, sakykit prasau ar reikia ten vaziuojant gimdyt nuskusti tarpviete? Ar ten padaro didele klizma (ar reik paciai namie tvarkytis?  blink.gif )? Gal dar kas nors ypatingo ten reikalinga vykstant gimdyt? Ar reikia kokia savo kaldra paimt pasikloti ar nereikia?  blush2.gif

Aciu.

Mano nuomone, viską gali pasidaryti pati. Visas šias intymias proceduras pasidariau pati, jau prasidejus sąrėmiams namuose. Taip ir laikas greičiau eina ir demesį nuo skausmo nukreipi. Kiekvieno asmeninis ir estetinis reikalas. Jei galiu pati atlikti tokias intymias procedūras, tai ir atlieku. Tiesa su klizma mama padėjo. Nežinau kokio dydžio klizmą atliktų antakalnyje. Geriau įsigyk Microlax klizmutę. Gali ir ten nusivežti. bet aš už namus.
Atsakyti
Tiesa, dėl klizmos. Jei atvažiuoji į ligoninę jau su sąrėmiais, tai manau žiūri pagal situaciją, ar spės ar ne. Akušerė minėjo kad mamų pasiteirauja kada tuštinosi, gal klizmos ir nelabai reikia. Mane ryte paguldė į skyrių, kur laukiau beprasidedančių sąrėmių, nes 1 cm kaklelio atsidarymas buvo per mažas kad palikti mane gimdykloje. Po keletos valandų kaklelis jau atsidarė 4 cm ir prieš keliant mane į gimdyklą, klizmą padarė. Sakoma, kad klizma aktyvina sąrėmius, tai manau visai neblogai patupėti biggrin.gif

O daugiau kažką savo neštis nebūtina, bet patariu nusivežti savo naktinius marškinius ar kitą drabužį, su kuriuo gimdysi. Ir būtų gerai pasidomėt, kokia temperatūra bus antakalny kai gimdysi. Aš gimdžiau balandžio pradžioj, tad nors lauke nebuvo itin šilta, palatose buvo labai karšta. Langai plastikiniai - tas gerai, bet be orlaidžių. Tad turi pradaryti langą jei nori gryno oro, tuomet pastoviai pučia skersvėjai, nes durys nuolat varstomos - tai seselės, tai lankytojai, tai maistas, tai valytoja, tai pampersus reklamuojanti moterytė... Mes uždarydavome langą ir atsidarydavome duris, bet ir tai menka paguoda, nes koridoriumi vaikštančių žmonių srautas nesibaigiantis, ir triukšmas nemažas. Labai džiaugiausi kad nusprendžiau nesivežti frotinio chalato, o pasiėmiau plonus kartūninius naktinukus ir ploną šilkinį chalatą. Ir tai buvo karšta...

Atsakyti