Įkraunama...
Įkraunama...

Lytiniai santykiai po gimdymo

Sekšope dėl vietoj lubrikantų pardavėja draugei patarė drąsiai naudoti vaikišką aliejuką, nes tai esą tas pats. wink.gif

O dėl sekso tai čia jau kaip kuriai. Bet įsitikinau, kad nuo vyro pastangų tai priklauso ( ne tik lovoj, bet ir buityje, ir santykiuose). Tada tai oho kaip liuks [smiley=sex2.gif] būna.Gal net geriau nei prieš leliuko gimimą wink.gif
Atsakyti
[quote]
Cia galeciau nesutikti - kol buvau nescia - apetitas buvo ohoho  ;D [/quote]

mno viena draugė taip pat nesiskundė, iš dalies net jai to pavydėjau.
Atsakyti
Kai pirmaja nesiojau pilvelyje, sex'o nenorejau visai,nei pagalvoti (vargsas mano vyras sad.gif ), po gimdymo praejus kokiems trim men., viskas stojo i savo vezias. Ir ,patikekit, daug geriau nei iki pastojimo. Nors gimdziau
sunkokai ir plysau nemazai.
O dabar, atviksciai, budama nescia, vis lysdavau prie vyro, o po gimdymo, saltas karas sad.gif Ir gimdymas, vienas juokas, laikrascius galejau skaityt.Dabar maitinu ir teisinuosi hormonais ir kuturiu sienu sindromu, bet bijau, kad be vyro pastangu galiu situ barjeru ir nepralauzti. Nors jis ir stengiasi, bet palinkeciau gelezines kantrybes.
Mes gyvenam su anyta ir laiko pabuti vieniem, oi kaip truksta. Vakare visi namie, o man naktim ir pries miega nesinori, nes bunu nusivariusi visai :-X
Lieka savaitgaliai su anyta :-/
Atsakyti
Tai va kur šuo pakastas-anyta kitame kambaryje. :-/


Atsimenu, viena pažįstama pasakojo, kad vyras išeidamas į darbą "mesdavo namioką", kad vakare pareigą žmonos reikės atlikti. Tai ji visą dieną morališkai tam ruošdavosi. Kai vaikui buvo jau 3 metukai, tik tada sugrįžo aistra.
Atsakyti
[quote]
Lieka savaitgaliai su anyta :-/[/quote]
O gal galima kokį šeštadienį išsiųsti anytą su vaikais į parkelį, o pačiai su vyru  [smiley=000110.gif] ;D
Atsakyti
Aukse, turbut galima, taciau ilgainiui planavimas uzmusa bet kokia aistra.. Zinau nes vienam bute gyvenome su mano seserimi, taip kad ir is to nieko gero...
Atsakyti
Man tai po gimdymo kaip tik viskas liuksiskai, noras atsirado iskart t.y po 1.5 men.kai tik galejau sedeti, dabar zymiai geriau nei pries gimdyma, bet vat kad su vyru santykiai ziauriai blogi :'(, todel po sekso vel viskas nuriu aplinkui pasidaro ???
Atsakyti
[quote]Man tai po gimdymo kaip tik viskas liuksiskai, noras atsirado iskart t.y po 1.5 men.kai tik galejau sedeti, dabar zymiai geriau nei pries gimdyma, bet vat kad su vyru santykiai ziauriai blogi :'(, todel po sekso vel viskas nuriu aplinkui pasidaro ???[/quote]

Na, jei santykiai "ziauriai blogi", tai koks dar gali but seksas ???
Ta prasme, jei dar yra seksas, tai turbut dar nera taip "ziauriai.." :-/
Atsakyti
Pasidalinkit patirtimi, kada ir kaip ishtaikydavote laiko pasibuti kartu? Kai vaikas uzhmiega? Ash kazhkaip nejaukiai jauchiuosi, kai miegamajame dar kazhkas (t.y. musu vaikas 2.gif ) yra... O diena tam, atrodo, nera laiko. Kaip chia viskas ishsispres, ar jau dagiau niekada nebesimylesim? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jauchiu, kad kazhkaip turime koreguoti savo iprochius, ieshkoti variantu, bet nezhinau kaip?!!!! Nenoriu laukti, kol viska savo kailiu ishbandysim - gali ilgokai uzhtruk, kol nuosava sistema sukursim biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE (maugli @ 2003 12 20, 16:15)
Pasidalinkit patirtimi, kada ir kaip ishtaikydavote laiko pasibuti kartu? Kai vaikas uzhmiega? Ash kazhkaip nejaukiai jauchiuosi, kai miegamajame dar kazhkas (t.y. musu vaikas 2.gif ) yra... O diena tam, atrodo, nera laiko. Kaip chia viskas ishsispres, ar jau dagiau niekada nebesimylesim? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jauchiu, kad kazhkaip turime koreguoti savo iprochius, ieshkoti variantu, bet nezhinau kaip?!!!! Nenoriu laukti, kol viska savo kailiu ishbandysim - gali ilgokai uzhtruk, kol nuosava sistema sukursim biggrin.gif ...

Aha, kazkaip ir man butu nejauku TAI daryti su "pashaliniu" kambaryje tongue.gif Mano mazoji tai nuo pirmos dienos miegojo savo kambaryje, lovyteje, tai mums kazkaip lengva buvo... O jums gal reikia kokia kita vietele bute susirasti? Duse? Virtuveje? Koridoriuj ant grindu tongue.gif ...
Atsakyti
QUOTE (kivi @ 2003 10 13, 16:09)
Mes gyvenam su anyta ir laiko pabuti vieniem, oi kaip truksta.

Lieka savaitgaliai su anyta :-/

O siaubas..anyta tuose paciuose namuose ph34r.gif

duok dieve tau, KIVI, sveikatos uz drasa ir narsa smile.gif
Atsakyti
Mano vaikui jau astuoni menesiai, trys is ju, kaip nebemaitinu. O sekso kaip nesinori, taip nesinori. Nei su savo vyru, nei su svetimu. LAukiu laukiu to noro, o jis kaip neateina, taip neateina. Kiek dar reiks laukt, idomu sad.gif ? Nes vyras, jau itariu, nubega sonan gazo nuleist.

O man dzin! Kad tik mane ramybej paliktu.
Atsakyti