Įkraunama...
Įkraunama...

Lytiniai santykiai po gimdymo

QUOTE (Smurka @ 2004 01 05, 00:46)
Nes vyras, jau itariu, nubega sonan gazo nuleist.
O man dzin! Kad tik mane ramybej paliktu.

Va va va ... o paskui prasideda kaltinimai, kad vyras neištikimas ir t.t.

Dabar vyro nesinori, o ar nemanai, kad gali būti taip, kad vyrui nesinorės Tavęs? Mūsų šeimoje būtent taip ir įvyko: kaip "nutrūko" prieš 8 metus, taip +AMEN+
Gyvenam kaip brolis su sese, miegam atskirai he he he laugh.gif
Atsakyti
man seksas po gimdymo tik pagerejo clap.gif
ir noras didziulis, vos sulaukiau kada bus galima rolleyes.gif
ir pojuciai kazkokie kitokie, nesisikundziau ir iki gimdymo, per nestuma irgi viskas liuks, ir norejau, ir galejau. bet dabar, tai viskas kazkaip kitaip, gal del to ir noras yra biggrin.gif
o del vyru, tai teisingai, ner ko jaudintis. nenori, tai ir nereikia saves prievartauti tongue.gif gal vyrui tada reikia pasukti galvele kaip ta nora grazinti...
Atsakyti
dar tik 5sav, o as jau visa sav nekantrauju... jau taip laukiu ir ruosiuosiu... ir noriu ir bijau, nes kai paskaitai daugumai ne kas buvo... nu bet reikia apsiginkluoti ivairiom priemonem ir bandyti smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif O gal moteriškės pačios perdaug neįsijauskite į motinų vaidmenį, o geriau pasistenkite būti moterimis...
Nu čia tik mano nuomonė, bet man padėjo. clap.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 01 05, 11:11)
biggrin.gif O gal moteriškės pačios perdaug neįsijauskite į motinų vaidmenį, o geriau pasistenkite būti moterimis...
Nu čia tik mano nuomonė, bet man padėjo. clap.gif

Pritariu wink.gif Na gi,mamytes,nebekankinkite savo vyru!
Atsakyti
oi, vakar pasnekejom dar su vyru sia tema... tai isvis uzsinorejau smile.gif as cia sakau gal davai... o jis sako - geriau palaukim tu 6sav (5dienos liko) ir tada bus ramiau, pamaitinsi vaika, uzmigdysim, ir tada romantiskai su taure vyno... ech, tai isvis kaip uzsinorejau...
Atsakyti
QUOTE (Zhiema @ 2004 01 05, 12:53)
dar tik 5sav, o as jau visa sav nekantrauju... jau taip laukiu ir ruosiuosiu... ir noriu ir bijau, nes kai paskaitai daugumai ne kas buvo... nu bet reikia apsiginkluoti ivairiom priemonem ir bandyti smile.gif

Mane ginekologe "paruoshe" kad bus tikrai "ne kas" pirma karta po gimdymo, kad sausa ten ir pan. Na, apsiginklavau visa kuo biggrin.gif . Ale kad net neprireike! O geeera buvo taip, kad net zhodzhiais sunku nusakyti, taip, kad net pamirshau ne tik kad vaikas tame pachiame kambaryje miega, ale kad ishvis vaika turiu wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (maugli @ 2004 01 06, 15:25)
Mane ginekologe "paruoshe" kad bus tikrai "ne kas" pirma karta po gimdymo, kad sausa ten ir pan. Na, apsiginklavau visa kuo biggrin.gif . Ale kad net neprireike! O geeera buvo taip, kad net zhodzhiais sunku nusakyti, taip, kad net pamirshau ne tik kad vaikas tame pachiame kambaryje miega, ale kad ishvis vaika turiu wink.gif wink.gif wink.gif

man lygiai tas pats. bijojau to pirmo karto, galvojau skaudes ar bent jau nemalonu bus, bet ka gi, nei skausmo, nei nemalonumo. o gera buvo taip, kaip neikad anksciau rolleyes.gif zodziu, buvau apakus tongue.gif gal del pertraukos 2men...
Atsakyti
Nu man si tema kokia aktuali. Mano jaunelei -6 men. Bet as visdar "neatsisatau". Retai man iskyla "tas" noras. sad.gif Bet vyrui tai kasdien norisi. Suprantu, bet... Juk reikia vaikus uzmigdyti ir paciai but gerai nusiteikusiai... Man tai nepavyksta. unsure.gif Ka daryti??? blink.gif
Tik alkoholio doze padeda grazinti aistra, vyras tai pastebejo sad.gif
Atsakyti
O tu zholytes ipusk, bus dar geriau, nei alkocholio laugh.gif
Atsakyti
Vaikui trys menesiai ir lygiai tiek laiko jokio sekso. Iki siol nenorejau apie tai pagalvoti, bet lyg ir grizta po truputi noras. huh.gif Tikiuosi greit viskas bus gerai...
Atsakyti
Nu su ta zoles tai gal ir geras thumbup.gif Bet gi laikinas poveikis tongue.gif
Atsakyti