Įkraunama...
Įkraunama...

Vyriškas PMS-as

As kazkur skaiciau, kad irodyta, kad vyrams buna panasu i PMS ir kad pasireiskia apyligias tarpais, taip kad ir vyrelius reikia suprasti.
Atsakyti
Na mano vyreliui taip pat geru nuotaiku pasitaiko reciau negu PMS-as sad.gif per desimt metu bandau priprast prie to,bet sunkiai siakasi,vis kaupiasi kaupiasi jo nuotaikos kol as pratrukstu,ot tada silkinis buna bent trejata dienu ;D,o kai tik nuvaziuojam pas uosvius jie stebisi i ka toks ju sunus nusidaves? ;Dir vis stebisi kaip as dar su juo gyvenu ;D.pradzioj buvo labai sunku,bet dabae zinau,kad kito vyro nenoreciau wink.gif
Atsakyti
[quote]
1. per desimt metu bandau priprast prie to,bet sunkiai siakasi ...
2. ...dabae zinau,kad kito vyro nenoreciau wink.gif
[/quote] Išvada: jei pastoviai būsi pratrūkusi, vyras bus šilkinis  8) :smile.gif
Atsakyti
Nebutinai! Uztenka kas 3 dienos smile.gif
O mintis gera, leiskite pasinaudoti ir man smile.gif
Bet ne, kas 3 dienos as negaliu... Taigi jis apkurs! Tiek decibelu kas 3 dienos, ko gero, per daznai, per daznai  ;D ;D ;D
Atsakyti
Neutralai,gal ir nieko butu pratrukineti,bet kad nesugebu(gal ir keistai skamba),nes as kaip koks kaupiamasis bankas-pirma prisikaupiu,o tada isleidziu ;Dtiesa tai galioja ne tik su vyru,bet ir su visa gyvastim ant sios zemes :-/
Atsakyti
[quote] tiesa tai galioja ne tik su vyru,bet ir su visa gyvastim ant sios zemes :-/
[/quote] O mano sąskaita ar labai pasipildė  :smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote]
O mano sąskaita ar labai pasipildė  :smile.gif biggrin.gif
[/quote]
;D kazkaip nepastebejau kad butum atsidares saskaita ;D
Atsakyti
O gaila  :( Tikėjaus nors kiek nuo sąskaitos nusigrynint  :smile.gif
Beje, kas liečia pačią temą, tai man dabar pasireiškė PMS - Priešatostoginis Miego Sutrikimas  :smile.gif Organizmas nori poilsio, o reikia keltis į darbą  >:(
Atsakyti
Na, o aš vyriškų nuotaikų kaitą visada sieju su pasikeitusia mėnulio faze- jei jau kas ne taip- aišku, kad mėnulis kaltas. ;D , kuo gi tas vargšas vyrelis čia dėtas- o moterys- tai aišku- joms ir PMS-ai, ir mamyčių charakterio paveldas, ir "uodegoj smegenų ieškojimas"...
Atsakyti
[quote]O gaila  sad.gif Tikėjaus nors kiek nuo sąskaitos nusigrynint  :smile.gif
Beje, kas liečia pačią temą, tai man dabar pasireiškė PMS - Priešatostoginis Miego Sutrikimas  :smile.gif Organizmas nori poilsio, o reikia keltis į darbą  >:([/quote]
Pries atostogas darbe PMSuot,nes isejus atostogu visi pamirs,o vat jau namuose negadink atostogu nuotaikos ir priimk salta dusa ::)galvok.kad neuzilgo atsigriebsi uz visus bemiegius rytus wink.gif
Atsakyti
Mano močiutė apskaičiavo, kad maniškiui nuotaika keičiasi pagal mėnulio fazes. Jeigu žinau, kad keisis mėnulio fazė ir bus pilnatis tada stengiuosi jo neerzinti, kad nebūtų priežasties susipykti, bet tada jam ir nereikia priežasties nes supyksta šiaip sau, o kai paklausiu ka padariau kad pyksta tai net nežino ka atsakyti g.gif
Atsakyti
O kokia dabar mėnulio fazė? Aš su saviškiu jau trečia diena nesusišneku, tuoj truks mano kantrybė ir bus jam amen.
Atsakyti