Įkraunama...
Įkraunama...

Vyriškas PMS-as

Atrodo pilnatis? kaip tie musu vyreliai jauciasi? wink.gif
Atsakyti
mano draugės vyreliui visada per pilnati pasideda nu tipo mėnesinės,kaip mes kalbam. tyli, nebendrauja svaitę. net sekso nprašo. Maniškio tai neveikia.
Atsakyti
labai jau veikia maniski menulio fazes.kaip su mama pastebejom ,kad ir tevukui kai kuriom dienom ''vaziuoja stogas''. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
As tai darbe labai sita reiskini uzmaciau: pries pat pat pilnati ir jos pradzioj - tiek daug kaprizingu, nepatenkintu, burbuliuojanciu vyru ir vyruku.... doh.gif
Kai pilnatis ipuseja - viskas atslugsta....
Pries gerus 2 metus su kolege emem stebet ir zymet kalendoriuje pretenzijas, nusiskundimus, nelaimingus veidelius - pasitvirtino 100 proc.
Dabar tam pasiruosiam is anskto ir nebelabai imam galvon schmoll.gif
Atsakyti
mano vyro tai niekas neveikia.o mane pilnatis ax.gif
Atsakyti
na vaka su mama nusprendem kad mano vyrukui kaskas panasaus darosi kartojasi prasta nuotaika kas du menesiai panasiai, tada namie patikekit nekokia atmosfera , nes ir darbe ji visi puola visi blogi, visi pries ji nusiteike.
o namie jo nieks nemyli, visiem ant jo nusispjaut , ir taip nejuokais blink.gif
galvoju reiks kokiu raminamu nupirkt
Atsakyti
o as galvojau, kad tik maniskiui veikia os fazes lotuliukas.gif tik neatkreipiau demesio dar per koki menuli... g.gif g.gif buna piktas, suirzes, nekalbus,, baisiau nei man pries menesine....ech tie vyrai,,,,o kalba -mes tai...... drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš myliu bambekles smile.gif
Atsakyti
Kad jiems nereikia ne menulio. Teko pasidometi, tai yra irodyta, kad vyrai pamasia busena i moteru PMS patiria kas 23 dienos smile.gif
Atsakyti
mes ir turim pms'a biggrin.gif
bet dazniausiai draugas pats pasisako, kad nelabai greiciau demesi i tai nes pms'o sulauke doh.gif
Atsakyti
Tikrai uzeina
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad ir vyrams buna pms.
Nors abejoju ar nors vienas pripazista? lotuliukas.gif
Atsakyti