Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(catrina @ 2010 06 12, 08:38)
Kosmaras, bet ar jus gersite tuos vaistus? Mano patarimas - kartu dar gerkite papildus kepenims  mirksiukas.gif

pradzioj kokias 3 savaites pagersiu, po to ziuresiu kaip jausiuos ir kaip nagas ataugines. O aplamai, tai ir noriu su vaistais prasidet ir bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2010 06 12, 12:47)
pradzioj kokias 3 savaites pagersiu, po to ziuresiu kaip jausiuos ir kaip nagas ataugines. O aplamai, tai ir noriu su vaistais prasidet ir bijau  unsure.gif


o kepenėlių tau netyrė?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 06 12, 12:15)
o kepenėlių tau netyrė?

ne tik paklause, ar per paskutinius 4 metus nesirgau gelta ir ar neturejau problemu su kepenim.
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2010 06 09, 10:33)
Mama sake, kad jai nuo nago grybelio labai gerai padejo acto esencija 70% ir jodas. Reikia tik laso acto uzlasinti ant nago, po to laso jodo. Sako, kad pakanka 3 kartu ir pradeda ataugineti grazus nagas. Jausmas nera malonus, ypac po keliu minuciu, nes pradeda naga skaudeti, jei skausmas nepakeliamas, reik nusiplaut.
Pameginau, dabar belieka laukti rezultato ir aisku, idomu ka pasakys II ligoninej 5dieni.

as mirkau ir acte kas vakara, ir jodu tepiau kazvakara, ir svogunu sultyse, irtikrai ne trumpai - jokio efekto nebuvo, tik blogejo.
Sekmes jums 4u.gif gal jei jaunas grybas tai galima tokiom priemonem issigydyt.

nu o as prisiduodu paskutini karta sioj temoj - jau kita savaite lakuoju visus nagus. ataugo nagas grazus ir sveikas. Per 7 menesius biggrin.gif Pagaliau.
Atsakyti
QUOTE(ameba+30 @ 2010 06 15, 16:44)
as mirkau ir acte kas vakara, ir jodu tepiau kazvakara, ir svogunu sultyse, irtikrai ne trumpai - jokio efekto nebuvo, tik blogejo.
Sekmes jums  4u.gif  gal jei jaunas grybas tai galima tokiom priemonem issigydyt.

nu o as prisiduodu paskutini karta sioj temoj - jau kita savaite lakuoju visus nagus. ataugo nagas grazus ir sveikas. Per 7 menesius  biggrin.gif Pagaliau.


faina, kad jau turi gražius nagučius, kaip tik vasarai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 06 11, 11:40)
o KIEK SI PIESTUKAS KAINUOJA? IR KAIP ILGAI JO UZTENKA? ACIU  4u.gif
Papildyta:
kur jo galima isigyti ir kokia mazdaug kaina?


Piestukas nera is pigiuju,kainuoja apie 70lt, bet jo uztenka iki kazkur 8 menesiams.Na bent jau as tiek viena tubele naudojau.Man tikrai patiko.Suprantu kad teks gana ilgai gydytis, bet kadangi man paciai tokios gydymo priemones kaip jodas ar panasiai atrodo gana drastiskos, as naudoju Nailner.Nusipirkau jau antra tubele ir toliau naudosiu. Greit isigeria, nepakeicia nago spalvos....
Atsakyti
O as tas piestukas veiksmingas? Tikrai padeda? matot rezultatus? Pacios nusipikot ar paskyre gydytojas?

As naudoju laka loceryl. Is pradziu atrode lyg veiksmingas ir geras, o dabar kazkaip regis jis nebeveikia....
Ar galejo grybas prie jo priprasti? Gal bandyt piestuka, tik nesinori ismest pinigu i bala... doh.gif

Baigiu prarast vilti issigydyt be nago lupimo..
Geriau ir brangiausius vaistus- nepadejo, ir lakas mazai veikia... O ji jau metus beveik naudoju. unsure.gif
Atsakyti
Labai reik nuomoniu apie ta piestuka... Baigiasi lakas, jo pirkti daugiau nebenoriu, nes nors ir veiksmingas kazkiek, bet nepekankamai... metus lakuoju o pagerejimas nedidelis.

Ka dar naudoti vietoj lako ir tableciu, kuriu jau "atsigeriau" iki soties...
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 06 29, 20:53)
Labai reik nuomoniu apie ta piestuka... Baigiasi lakas, jo pirkti daugiau nebenoriu, nes nors ir veiksmingas kazkiek, bet nepekankamai... metus lakuoju o pagerejimas nedidelis.

Ka dar naudoti vietoj lako ir tableciu, kuriu jau "atsigeriau" iki soties...


aš tai jūsų vietoje naudočiau clotrimazol (arba exoderil) skystį. jis kainuoja iki 10 Lt. palašinkite po lašiuką, ypač prie nago guolio, nes kaip man aiškino, ten vyksta visas nago augimas. Ir dar lašiuką į vidų, ten kur yra kokie negerumai. aš tai dar pamasažuoju šiek tiek. šis skystis naikina daugelį grybelių, man šiek tiek padeda, o dukrai kai buvo šviežias susižalojimas, lašinau kas vakarą, tai ataugo be problemų. panaudokite kokius tris mėnesius, tada matysite.
Atsakyti
Sveikos, o kur jus perkat ta Nailner piestuka? As Vilniuj kiek vaistiniu apejau, nieko nezino ir sake net pas didmenininkus nera...
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2010 07 01, 15:01)
Sveikos, o kur jus perkat ta Nailner piestuka? As Vilniuj kiek vaistiniu apejau, nieko nezino ir sake net pas didmenininkus nera...


Aš perku Norfos vaistinėj, nes ten ryte duoda dar 15 % nuolaidą, taip pat mačiau Gintarinėj vaistinėj, ten šiek tiek brangiau.

Aš asmeniškai visai patenkinta tuo pieštuku, aišku rezultatas laaaaaaabai lėtas, bet jis yra smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vasare106 @ 2010 07 01, 08:48)
aš tai jūsų vietoje naudočiau clotrimazol (arba exoderil) skystį. jis kainuoja iki 10 Lt. palašinkite po lašiuką, ypač prie nago guolio, nes kaip man aiškino, ten vyksta visas nago augimas. Ir dar lašiuką į vidų, ten kur yra kokie negerumai. aš tai dar pamasažuoju šiek tiek. šis skystis naikina daugelį grybelių, man šiek tiek padeda, o dukrai kai buvo šviežias susižalojimas, lašinau kas vakarą, tai ataugo be problemų. panaudokite kokius tris mėnesius, tada matysite.


o juos parduoda be recepto? Nes internete matau, kad - receptiniai.
Atsakyti
Dekui, vinoj Nprfos vaistinej nebuvo, bandysiu gal didesnese. Aciu! Maniau gal kokie niuansai, gal neprekiauja juo dar. Bandysiu ieskot.
Atsakyti