Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(laumi @ 2010 07 01, 15:01)
Sveikos, o kur jus perkat ta Nailner piestuka? As Vilniuj kiek vaistiniu apejau, nieko nezino ir sake net pas didmenininkus nera...



Na kiek as zinau tai Eurovaistineje ju tikrai turetu buti, bet gali btui kad tik diziosiose.
As irgi rezultatu patenkinta.Teisybe, jo ilgokai tenka laukti bet jis yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidorija: 02 liepos 2010 - 12:26
QUOTE(laumi @ 2010 07 01, 20:54)
Dekui, vinoj Nprfos vaistinej nebuvo, bandysiu gal didesnese. Aciu! Maniau gal kokie niuansai, gal neprekiauja juo dar. Bandysiu ieskot.


Kaip keista g.gif g.gif , nes manoji yra Norfos vaistinė tikrai maža yra ir net šalia nedidelės norfos g.gif g.gif
Atsakyti

Papildyta:
o juos parduoda be recepto? Nes internete matau, kad - receptiniai.
[/quote]


aš tai be recepto nusiperku, dar niekas recepto neprašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2010 06 09, 10:33)
Mama sake, kad jai nuo nago grybelio labai gerai padejo acto esencija 70% ir jodas. Reikia tik laso acto uzlasinti ant nago, po to laso jodo. Sako, kad pakanka 3 kartu ir pradeda ataugineti grazus nagas. Jausmas nera malonus, ypac po keliu minuciu, nes pradeda naga skaudeti, jei skausmas nepakeliamas, reik nusiplaut.
Pameginau, dabar belieka laukti rezultato ir aisku, idomu ka pasakys II ligoninej 5dieni.

sakykit, o acta uzlasinti ant nago ir paskirstyti po visa naga reikia, ar tik uzlasii lasiuka ir palieki ramybej? g.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 14, 11:33)
laba diena,perskaiciau tema,nes pati itarinejau grybeli,bet gavau diagnoze ta pacia doh.gif kaip vasares
taip pat sake del skydliaukes,inkstu,kepenu ligu.deja pas mane viskas tvarkoj,tiesiog buvau isidurusi po nagu doh.gif
manau tau ne grybeli,tu geriau nueik pas gydytoja,nedaryk sau diagnoziu,nes nagu ligu yra simtai,ir be grybo

na ka per nepilnus du men onicholize as susitvarkiau
kadangi garantiju nedave,kkad ataugs sveikas nagas,tik tiketis.iskarpiau visa,kiek buvo atsokes,ir kasdien po kelis kart lasinau exoderil.stengiau kaip imanoma maziau slapint rankas

rezultatas puikus,ko labai nesitikejau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasare106 @ 2010 07 01, 08:48)
aš tai jūsų vietoje naudočiau clotrimazol (arba exoderil) skystį. jis kainuoja iki 10 Lt. palašinkite po lašiuką, ypač prie nago guolio, nes kaip man aiškino, ten vyksta visas nago augimas. Ir dar lašiuką į vidų, ten kur yra kokie negerumai. aš tai dar pamasažuoju šiek tiek. šis skystis naikina daugelį grybelių, man šiek tiek padeda, o dukrai kai buvo šviežias susižalojimas, lašinau kas vakarą, tai ataugo be problemų. panaudokite kokius tris mėnesius, tada matysite.

as naudojau exoderili, ir nebuvo jokio rezultato schmoll.gif kazkaip man jis candidoze neisgyde.
Atsakyti
sakykit, o ta piestuka ar laka maziems vaikams naudoti galima ? kazkaip apie tepalus visur parasyta , kad saugoti nuo patekimo i akis ir panasiai, o lakas gal saugiausia butu ? nudziuna tai nebetepa ?
o tas piestukas irgi gal gerai susigeria ?
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 07 20, 21:12)
sakykit, o ta piestuka ar laka maziems vaikams naudoti galima ?  kazkaip apie tepalus visur parasyta , kad saugoti nuo patekimo i akis ir panasiai, o lakas gal saugiausia butu ? nudziuna tai nebetepa ?
o tas piestukas irgi gal gerai susigeria ?


kai patepi pieštuku, gan greitai jis išdžiūsta.
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 07 20, 21:12)
sakykit, o ta piestuka ar laka maziems vaikams naudoti galima ?  kazkaip apie tepalus visur parasyta , kad saugoti nuo patekimo i akis ir panasiai, o lakas gal saugiausia butu ? nudziuna tai nebetepa ?
o tas piestukas irgi gal gerai susigeria ?


Manau , kad galima, nes informaciniame lapelyje nera nurodytas vartotoju amzius. Galu gale ten nera kazkokios chymkes, kad kenktu vaikui.Greitai nudziuna, tai manau tikrai galite bandyti.
Atsakyti
Sveikos gal kurios esate susidūrę su nagų grybeliu ? g.gif ir žinot kokį liaudišką receptą kaip jį išnaikinti ? unsure.gif aš radau kad reikia mirkyti vandenyje įsidėjus šaukstą sodos ir druskos tik nežinau ar padės gal kokių minčių ir patarimų turite?

Atsakyti
man ir su nagais beda ;(

jau seniai, bet neskauda, tai vis atidelioju... verysad.gif bet griebsiu jauti uz ragu-atsibodo jau negrazus nagai..
Mergaites, gal kas parekomenduotu poliklinika, ar privatu gydytoja, malonu zmogu, zodziu, pas ka gydotes koju nagu grybeli.

aciu rolleyes.gif
Papildyta:
..kokie cia malonybiskumai- GRYBAS, o ne grybelis fuuu g.gif
Atsakyti
liaudiškų patarimų čia daug paminėta, ir gydymas jais trunka gana ilgai. nuo seno žinoma kad grybas bijo rūgšties, tai čia kažkuri mamytė minėjo apie nago tepimą su acito esensija , pati nebandžiau - nežinau. aš tepu su jodo tirpalu ir vaistinėje pagamintu Castellani albi. šitą skysti man buvo išraš lūpų kampučių įtrukimams gydyti neva ten yra grybelis.
Atsakyti