Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

Pasidalinsiu ir as)
2009 metais suskaudejo didelis kojos nagas.ir toks raudonas pasidare. g.gif Rodziau gyd. tai sake degtynei mirkyti tai su juodu..bet skaudejo toliau ir vasari men.puse nago atsoko. verysad.gif Nuejau , patikrinau GRYBELIS (pries tai lankau reabelitacijos baseina , tai gal ten pagavau)
Vilniuje Kauno gatve gyd.pasake kad nera kito gydimo tik TABLETES.Kurie daug kainuoja ir ardo kepenis.Ir taip ziurint i sona sako...niu dar lakas kazkosk tai yra, bet nezinau sako irgi daug kainuoja ir gydimas ilgas ir neaisku ar padeda!!! doh.gif
Isejau su receptu..bet ne pirkau o paskaiciau sita foruma.Ir gerai padariau.(tikiuosiu)
Pirkau laka.Nuo pavasario tepdavau.Siandien pas mane jau sveikas, beveik atauges(vos 1-2 ml truksta) nagas.Patepsiu dar pora menesiu ir gal nueisiu tyrima padaryt g.gif Bet atrodo jis gerai ir neskauda aisku)
Tai va...tokia mano istorija.Man atrodo svarbiausia laiku pradet tepti.SEKMES!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tepiau as tuo laku apie metus laiko... sumazejo grybelis bet dar gerokai liko, nors buvo apimta tik puse nago (toks kampas).
dabar nailnier piestuka nusipirkau, tepu dar tik 2 sav. rezultato aisku dar nesimato jokio. schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 08 20, 18:09)
Tepiau as tuo laku apie metus laiko... sumazejo grybelis bet dar gerokai liko, nors buvo apimta  tik puse nago (toks kampas).
dabar nailnier piestuka nusipirkau, tepu dar tik 2 sav. rezultato aisku dar nesimato jokio.  schmoll.gif  g.gif


taip greitai rezultato nebus. Aš jau beveik metus laiko tepu tuo pieštuku, rezultatas labai lėtas, vienas nagas visai atšoko, nukirpau, toliau tepiau vėl ataugo toks neprigludęs, vėl iki galo nukirpau, dabar jau ataugo iki pusės kol kas geras, neatšokęs. Tik va pieštukas pasibaigė, reikia naują nusipirkti, kol kas tepu su tuo Adelės marmaliuku, sakau gal netyčia kokia akcija pasirodys pieštukui... ax.gif
Atsakyti
...Taigi va ,kad man ir paaiskino, jog tik tabletes pades verysad.gif

Sako, kad jokie ten nagu lupimai, ar tepimai neisgydo galutinai grybo bakterijos, nes ji ne nage ,o po nagu i ta organizma jau isiskverbus ir padeda tik gydymas is vidaus doh.gif

Jau savaitele geriu ,pasaliniu reiskiniu nera lyg ir tpfu tpfu tpfu..Nemalonus jausmas ,kai pagalvoji kokius nuodus geri..na ,bet nezinau kas kengsmingiau-tabletes, ar vaikscioti su tuo grybu schmoll.gif

p.s gal merginos, ar kuriai is jusu daktare uzsimine apie tai, jog reiks visas kojines ir avalyne mest lauk ,ar tai dezinfekuot ( ir kuo?)?? pamirsau paklaust o dabar pas ja eisiu tik po menesio...
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 08 22, 06:47)
...Taigi va ,kad man ir paaiskino, jog tik tabletes pades verysad.gif

Sako, kad jokie ten nagu lupimai, ar tepimai neisgydo galutinai grybo bakterijos, nes ji ne nage ,o po nagu i ta organizma jau isiskverbus ir padeda tik gydymas is vidaus  doh.gif

Jau savaitele geriu ,pasaliniu reiskiniu nera lyg ir tpfu tpfu tpfu..Nemalonus jausmas ,kai pagalvoji kokius nuodus geri..na ,bet nezinau kas kengsmingiau-tabletes, ar vaikscioti su tuo grybu  schmoll.gif

p.s gal merginos, ar kuriai is jusu daktare uzsimine apie tai, jog reiks visas kojines ir avalyne mest lauk ,ar tai dezinfekuot ( ir kuo?)?? pamirsau paklaust o dabar pas ja eisiu tik po menesio...

Avalyne reikia dezinfekuoti CUTASEPT FOOT tirpalu karta per savaite, o kojines po kiekvieno skalbimo. Nusipirkite viena buteliuka su dozatoriumi, ten to skyscio yra 250ml, o tada jau papildymui paieskokite 1 litro talpos, nes ju kaina beveik tokia pati, o talpa laabai skirtinga. Paklauskite vaistininkes ir ji paziures, kokioje vaistineje yra 1 litro talpos butelys, nes nelabai ju buna.
Del tu tableciu, tai labai jau nepergyvenkit, kad kenkia jos tai faktas,bet kiekvienas organizmas savitas, be to jus nuolatos stebes, t.y. kas menesi ima krauja ir ziuri , ar nera pakitimu.Maniskis sugere 3 menesiu kursa ir viskas gerai. Sekmes gydantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminė @ 2010 08 23, 21:54)
Avalyne  reikia dezinfekuoti CUTASEPT FOOT tirpalu karta per savaite, o kojines po kiekvieno skalbimo. Nusipirkite viena buteliuka su dozatoriumi, ten to skyscio yra 250ml, o tada jau papildymui paieskokite 1 litro talpos, nes ju kaina beveik tokia pati, o talpa laabai skirtinga. Paklauskite vaistininkes ir ji paziures, kokioje vaistineje yra 1 litro talpos butelys, nes nelabai ju buna.
Del tu tableciu, tai labai jau nepergyvenkit, kad kenkia jos tai faktas,bet kiekvienas organizmas savitas, be to jus nuolatos stebes, t.y. kas menesi ima krauja ir ziuri , ar nera pakitimu.Maniskis sugere 3 menesiu kursa ir viskas gerai. Sekmes gydantis  4u.gif



aciu-truputeli nuraminote, nes jau galvojau sakes man cia beveik, nes net ir vaistininkes : "oi oi cia gi l.stiprus vaistai,l . imunineta silpnina" (nors daktare ir sake, kad cia ner jau taip baisu su jais )ir t.t..o as stoviu akis isputus,lyg man sakytu, jog sie vaistai mane numarins.. blink.gif galvoju, negi negert ir vaiksciot su tuo grybu toliau??? na bet girdejau kad rimtais atvejais jis ir ant veido gali persimesti, na ir siaip organizmui l .kenkia verysad.gif
..ir del dezinfekuojamo skyscio pavadinimo aciu, nes paklausiau vienoj vaistinej ,kuom avalyne dezinfekuoti, tai taip ir nesuprato ko as norejau ..

na ka gi kovosim su sita bjaurybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 08 24, 18:33)
aciu-truputeli nuraminote, nes jau galvojau sakes man cia beveik, nes net ir vaistininkes : "oi oi cia gi l.stiprus vaistai,l . imunineta silpnina" (nors daktare ir sake, kad cia ner jau taip baisu su jais )ir t.t..o as stoviu akis isputus,lyg man sakytu, jog sie vaistai mane numarins.. blink.gif  galvoju, negi negert ir vaiksciot su tuo grybu toliau??? na bet girdejau kad rimtais atvejais jis ir ant veido gali persimesti, na ir siaip organizmui l .kenkia  verysad.gif
..ir del dezinfekuojamo skyscio pavadinimo aciu, nes paklausiau vienoj vaistinej ,kuom avalyne dezinfekuoti, tai taip ir nesuprato ko as norejau ..

na ka gi kovosim su sita bjaurybe  g.gif

Neteko jų gerti, bet aš manau, kad tai vistik yra vaistai, reikia gerti ir džiaugtis, kad padeda. Visi vaistai turi šalutinių poveikių, kažkur skaičiau, kad jeigu vaistas neturi jokio šalutinio poveikio tai kažin ar jis apskritai veiksmingas? Bet žmonės dėl to nesiliovė vaistų vartoję, kol kas nieko gudresnio nėra atrasta. smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Man rankų nagai senai jau negražūs,ypač nyksčiai auga gumbuoti,na grioveliai tokie per naga eina.Spalva viskas ok.Kol prieš porą menesių vienas nyksčio nagas pradėjo nuo geluonies augti įskilęs,po kurio laiko kitos rankos didžiojo piršto nagas irgi nuo geluonies ėme augti kiauras...dabar nuauginėja nagas,o po juo kitas nagas nesiformuoja,tiesiog nėra nago.Gal kam nors panašiai buvę?Ar tai tikrai grybelis?
Pas gydytojus buvau ir gavau įdomų atsakymą,dėl vieno nyksčio neaišku kas,o kitas gal grybelis,ale tyrimus daryt nėra iš ko...(nesupratau,nago mažai?),tai gydysimės nuo grybelio,poto žiūrėsim unsure.gif
Taigis būtų nieko poto pažiūrėt,bet kad vaistai ir kainuoja 100Lt (aišku nusipirkau vistiek )ir stiprūs....Ar gali be tyrimo nustatyt,kad tai tikrai grybelis?Kadangi nyksčių nagai man kelia nerimą,visgi manau,kad tai gali būti ne grybelis,o vidaus organų susirgimas(yra daugiau simptomų),bet gal grybeliui lengviausia nurašyt...
O gal rekomenduotumėt gydytoją ,nesvarbu,kad ir mokėt reikės,nes Ukmergės gydytojai man pasitikėjimo nekelia....
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 08 26, 15:30)
Sveikos:)
Man rankų nagai senai jau negražūs,ypač nyksčiai auga gumbuoti,na grioveliai tokie per naga eina.Spalva viskas ok.Kol prieš porą menesių vienas nyksčio nagas pradėjo nuo geluonies augti įskilęs,po kurio laiko kitos rankos didžiojo  piršto nagas  irgi nuo geluonies ėme augti kiauras...dabar nuauginėja nagas,o po juo  kitas nagas nesiformuoja,tiesiog nėra nago.Gal kam nors panašiai buvę?Ar tai tikrai grybelis?
Pas gydytojus buvau ir gavau įdomų atsakymą,dėl vieno nyksčio neaišku kas,o kitas gal grybelis,ale tyrimus daryt nėra iš ko...(nesupratau,nago mažai?),tai gydysimės nuo grybelio,poto žiūrėsim unsure.gif
Taigis būtų nieko poto pažiūrėt,bet kad vaistai ir kainuoja 100Lt (aišku nusipirkau vistiek )ir stiprūs....Ar gali be tyrimo nustatyt,kad tai tikrai grybelis?Kadangi nyksčių nagai man kelia nerimą,visgi manau,kad tai gali būti ne grybelis,o vidaus organų susirgimas(yra daugiau simptomų),bet gal grybeliui lengviausia nurašyt...
O gal rekomenduotumėt gydytoją ,nesvarbu,kad ir mokėt reikės,nes Ukmergės gydytojai man pasitikėjimo nekelia....

Tyrimus gydytojai privalo atlikti,nors ir koks jiems tas grybas akivaizdus butu,!Taip pat privalo padaryti kraujo tyrimus, paziureti,ar jus nesergate kuo, del ko negaletumete tu stipriu vaistu gerti. Ieskokite kito daktaro blink.gif
as ir pas gydytoja nuejau nagus nusikarpius, bet juk daug jiems nereikia to nago tyrimam...Butent ,kad gali atrodyti kaip grybas, bet gali buti ir siaip kita kokia nago liga, o jums tuos vaistus is karto igrudo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 08 26, 17:44)
Tyrimus gydytojai privalo atlikti,nors ir koks jiems tas grybas akivaizdus butu,!Taip pat privalo padaryti kraujo tyrimus, paziureti,ar jus nesergate kuo, del ko negaletumete tu stipriu vaistu gerti. Ieskokite kito daktaro  blink.gif
as ir pas gydytoja nuejau nagus nusikarpius, bet juk daug jiems nereikia to nago tyrimam...Butent ,kad gali atrodyti kaip grybas, bet gali buti ir siaip kita kokia nago liga, o jums tuos vaistus is karto igrudo  blink.gif

Ačiū 4u.gif Jau užsiregistravau Kauno 2 ligoninėj.O nago buvo ką kirpti,nesupratau nei savo gydytojos,kuri net kraujo tyrimų nedarė,nors žino,kad paskutiniu metu su krauju nekas...ir odos gydytojos,kuri negarantuota(ji tai pasakė),kad grybas,bet gydys nuo grybo doh.gif ...O ištikrųjų net nežinau kas blogiau ar grybas(visgi rankų nagas...) ar dar kokia ligą, kad atrastų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 08 26, 19:00)
Ačiū 4u.gif Jau užsiregistravau Kauno 2 ligoninėj.O nago buvo ką kirpti,nesupratau nei savo gydytojos,kuri net kraujo tyrimų nedarė,nors žino,kad paskutiniu metu su krauju nekas...ir  odos gydytojos,kuri negarantuota(ji tai pasakė),kad grybas,bet gydys nuo grybo doh.gif ...O ištikrųjų net nežinau kas blogiau ar grybas(visgi rankų nagas...) ar dar kokia ligą, kad atrastų unsure.gif

Svarbiausia, kad nustatytų diagnozę, o ne gydytų nežinia nuo ko verysad.gif kaip galima taip neatsakingai skirti tokius stiprius vaistus? Čia ne saldainiai doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi į šią temą ir aš. Įtarių rankos piršto grybelį. Nagas iš šono toks "atšokęs", bet dar mažai. Turėjau ir pulynuką prie apynagės... Esu užsirašius pas dermotologą 14d, kaži ar laukti, ar bandyti patekti su papildomu?
Aš mąstau, kad jeigu visgi grybas, tai kuo greičiau reikia pradėti gydyti... O čia dar savaitę su biški tenka laukti... doh.gif
Atsakyti