Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(Jurginė @ 2010 09 11, 14:34)
stiprus labai. negraužia?


stiprūs, bet nago struktūra dar stipresnė smile.gif nepasakyčiau kad graužia, tik kokią minutę pakaista nagas kai nulakuoji, bet tikrai nei nuskausminamųjų nereikia nei amoniako tongue.gif

QUOTE(*Selma* @ 2010 09 11, 14:37)
žvarba, dėkui 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Būtinai bandysiu thumbup.gif

kad tik pamačytų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 09 11, 16:10)
kad tik pamačytų 4u.gif  4u.gif

Jau jei pamačys pranešiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 11, 15:15)
Jau jei pamačys pranešiu ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visoms , kurios turi tą nelemtą grybą- gal prieš kokius gerus metus ir aš buvau pas odos gydytoją - nustatė grybelį ir rankų , ir kojų nagų . išrašė exoderilio , bet taip pat siūlė gerti vaistus , kurie ir per kepenis deda, ir per piniginę. Apsiribojau lašais. Tačiau rezultatas buvo nekoks. Atrodo, pagydai , bet pokurio laiko ir vėl paeina gylyn link panagės. Su kai kuriais pabandymais perėjau prie intensyvesnio gydymo. Nukarpydavau nagus kiek galima giliau su žnyplukėm ir ,geriausiai vakare, kai valymo plovimo darbai baigti, lašindavau exoderilio lašų ant panagės, ant grybelio vietos. Kai nudžiūdavo, su dantų krapštuku užtepdavau exoderilio tepalo. Kitam nagui krapštuką nulaužti, kad nepernešti ant kito nago bacilos. Tada nagą nuo šaknies per viršūnėlę užklijuoti pleistru. Jei šonai atviri - dar užklijuoti skersai. Ramiai galite miegoti su tokiais antpirščiais. Dieną , jei turite galimybę, juos dar kartą pakeiskite, ir kelis kartus. Dirbti kokius šlapius , murzinus darbus geriau su guminėm pirštinėm. Jei turite galimybės vakaro procedūrą- užlašinti, užtepti, apvynioti pakartokite dieną. Kažkurį laikotarpį kokią porą valandų prieš vakarinę procedūrą pirštus nevynioti - vis gi sušunta . Kai matote atšokusią žievelę, ją nukirpti( nekirpkite tom žnyplukėp sveikų nagų), po kiekvieno nago nukarpymo žnyplukes nuplauti. Dieną tie antpirščiai dažnai susitepa , tai vis tiek esi priverstas duoti kvėptelėti pirštams bei odai ir pasikeisti antpirščius. Gerkite taip pat cinko preparatų - jie stiprina nagus. Pavargti teks - bet verta. Vaikščiojau su penkiais rankų anpirščiais ant rankų , ir ant kojų ( su kojom paprasčiau), dabar su vienu - na tiesiog apleidau, 4u.gif baigsiu lauko darbus, bus daugiau švaraus laiko. Nepamirškite palašinti jau ir pagijusių nagų exoderilu. Vyrui tokia bėda buvo , tai jam pavyko greičiau įveikti( atkalesnis). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2010 09 11, 15:26)
paprastas actas  smile.gif

pati savo nagučius jau mėnuo tepu pieštuku. lyg ir matosi poveikis tiems, kurie tik išbalę buvo.  g.gif

Nuo pietuko poveikis matysis po 8 menesiu kazkur ir kai pazeistas nagas nuaugs i sveika.
Atsakyti
QUOTE(Vaidorija @ 2010 09 16, 11:36)
Nuo pietuko poveikis matysis po 8 menesiu kazkur ir kai pazeistas nagas nuaugs i sveika.

saviįtaiga irgi daug ką daro. biggrin.gif noriu tai matyt, tai ir matau. doh.gif lotuliukas.gif
o šiaip matosi kiek didesnė nei įprastai sveiko nago juostelė.
kad tik ataugtų sveiki, tepčiau nors ir aštuoniolika mėnesių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2010 09 16, 21:41)
saviįtaiga irgi daug ką daro.  biggrin.gif noriu tai matyt, tai ir matau.  doh.gif  lotuliukas.gif
o šiaip matosi kiek didesnė nei įprastai sveiko nago juostelė.
kad tik ataugtų sveiki, tepčiau nors ir aštuoniolika mėnesių  unsure.gif


tai pazeistas nagas ir neatsistatys smile.gif turi ataugti sveiki nagai. kai nuaugs pazeisti tada pamatysi rezultata. nesakau kad jis bus toks apie koki svajojai, bet tesk tepimus ir kaskart nueauge nagai bus grazesni. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidorija @ 2010 09 17, 11:41)
tai pazeistas nagas ir neatsistatys smile.gif turi ataugti sveiki nagai. kai nuaugs pazeisti tada pamatysi rezultata. nesakau kad jis bus toks apie koki svajojai, bet tesk tepimus ir kaskart nueauge nagai bus grazesni. mirksiukas.gif

Žinau, kad turi nuaugti nagas. Ir žinau, jog turi praeiti nemažai laiko.
Labai tikiuosi, jog vieną dieną vėl turėsiu sveikus, tikrus nagus.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 09 11, 14:19)
visoms vargstančioms su nagų grybeliu parašysiu paprastą, bet savo kailiu išbandytą receptą..


nusipirkau acto esencijos (o ką su likusia esencijos dalimi daryti, kur ją galima naudoti?), dabar plaunu nagų lako buteliuką r nuo šiandien bandysiu. O per kiek laiko tau nuaugo jau sveikas nagas? Aš tikiuosi, kad man bus kiek greičiau, nes jau yra progresas nuo pieštuko.. ax.gif
Atsakyti
Gumbine, kiek laiko naudoji pieštuką?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2010 09 17, 17:47)
Gumbine, kiek laiko naudoji pieštuką?


beveik metus laiko. sunaudojau 2 pieštukus.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės aš įtariau pas save odos ir nagų gribelį, padarė tyrimą ir nieko nerdo nei ant odos nei naguose, nagai negražus po jais yra košės, bet neatšokę, tai dar pasakė gyditoja kad nusišneku, kad man grybelis, bet man labai niešti ir nagus ir pėdas oda sustorėjusi paraudusi kaip ir pabėrimas yra. Aš galvoju, kad gal nerado nes prieš eidama vartojau eksoderili. Nes kitaip sunku butų tą niežulį ir diginimą pėdų paaiškinti. O tas kur batus dezinfekuoti ar labai smirda, ar prieš kiekvieną kartą maunantis batus jo reikia papurkšti, gal galėtumėte pasakyti kur įsigyjate priemonę grindims pvz lenoleumui dezinfekuoti ir kaip jos vadinasi, nes lyg buvau pagijusi atsistojau su kojinėmis ant gridų ir vėl niežėti pradėjau kaip net nebūčiau gydžiusis, ar ta priemonė batams dezinfekuoti tinka visų grybelių formoms dezinfekuoti ar tik nagų grybeliui ir kiek jos yra veiksmingos? Ačiū už atsakymus labai smile.gif
Atsakyti