Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. R. Jakutienė.

Gyd. Rasa Jakutienė yra mano ginekologija ir visa nėštuma ji mane prižiuti , esu ja labai patenkinta.Viska sako kaip ištiesų yra, rūpinasi manimi ir mano vaikučiu. Labai paparsta ir nesaldi gydytoja. Maloni. smile.gif
Atsakyti
Teko man su gyd.R.Jakutiene bendrauti, dirti. Tikrai gera, savo darba ismananti gydytoja. Ne visada geros nuotaikos, bet tikrai profesanali, atsakinga.
Atsakyti
schmoll.gif nepatiko jinai man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amneza @ 2007 08 07, 15:29)
Nežinau ar apie tą Jakutienę kalbat. Jei ta pati kuri dirbo, ar dar dirba šilainių poliklinikoj tai padėk dieve. Man nuo to karto pas ją(kai pirmą kartą gyvenime apsilankai pas ginekologą) fobiją šitos srities gydytojams įvarė.Trūksta šilumos ir gebėjimo bendrauti su žmonėmis.
Labai atsiprašau jei ne apie tą  blush2.gif .


labai dauk kas priklauso nuo nusiteikimo. Aš pirmą kartą ėjau pas ją ir man labai patiko (draugė ėjo pirmą kartą jai nepatiko), nes man "žaliai" tokiuose reikaluose viską aiškino po kelis kartus, kiek beklausdavau, visada ramiu tonu (draugei nepatiko pats apžiūros procesas, bet jis būna pas visas gines vienodas, o į klausimus jai lygiai taip pat atsakinėjo kaip ir man). Kaip pirmam kartui apžiūrėjo labai švelniai, kad neišgasdintų. Apžiūrėdama gimdos formą, dydį pasakė, kad gali būti nemalonu, bet ji turi tai padaryti - nieko nemalonaus nejaučiau schmoll.gif Pas ją likau ir toliau lankytis profilaktiškai, o dabar kai laukiuos irgi tik pas ją ir lankausi. Priima ir be eilės, nesiregistravusią ir netgi ne tuo metu kai priklauso (nėštumo metu vistiek skiria laiką kada ateiti sekančiai apžiūrai). Norėčiau gimdyti pas ją, bet kad ji dirba krikščioniškuose, o aš apsisprendus gimdyt kmuk. Man ji tikrai faina gyditoja thumbup.gif
Atsakyti
Na nebepamenu, kokia ji buvo kaip žmogus, ar kaip gydytoja, tik pamenu vieną dalyką - aš visą nėštumą lankiausi pas ją - informacijos per echoskopiją trūko, atsakymai sausi, taip arba ne, be jokių platesnių pasakojimų, jei neklausčiau, tai ir nieko nepasakotų... Nuvažiavus gimdyti, ne krikščioniškuose, sužinojau, kad mano vaikas jau geras kelias savaites badavo ir negavo jokių maisto medžiagų... Pasak gydytojų, pas kurias gimdžiau, ji tikrai turėjo tai pamatyti.... Deja nepamatė, bet ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai, todėl labai nesmerkiu Jakutienės, nu maža ką...

Tik dabar jau pas ją nebesilankau.
Atsakyti
Man Jakutiene patiko nuo pat pirmo apsilankymo...Maloni, paprasta, tiesmukiska...Pasako viska kaip yra,nepagrazina realybes...Apsisprendziau ir gimdyti pas ja thumbup.gif
Atsakyti
Pas šią gydytoją lankiausi gana seniai, prie 8 metus, 1999 metais. Buvau labai ja nusivylusi ir pas ją negimdžiau, nors tuo metu labai primygtinai siūlėsi, feee, net kainą buvo nurodžiusi, kokios pageidautų schmoll.gif . Visai nemoka saugoti informacijos apie pacientus ir dalijosi apie mano nėštumą įspūdžiais su mano draugėmis. Manau, kad tai visai ne pagal Hipokrato priesaiką sad.gif
Atsakyti
Na, nezinau, spreskit pacios, perskaite. Kai nuejau laukdamasi savo issvajotojo trecio vaikelio - jos pirmi zodziai buvo: tai ka darom - gimdysi? g.gif Man akys vos neislipo is orbitu, na, bet, aisku, pasakiau, kad gimdysiu, tai po to gana maloniai bendravo (tikrai ne per saldziai), nestumas buvo klasikinis, o ir as ne is tu kur skundziasi, tai nesudarem viena kitai vargo... bet ultragarsu del visa ko vistiek vaziavau tirtis i Vaiko ir motinos klinika (geriau daugiau nuomoniu).Po to gimdyti kaip ir pasiule Krikscioniskuose, nes ji ten dirbo, siaip nieko, gal keli momenteliai nepatiko pries gimdyma, bet kai paklausiau del salygu kokios bus - sake labai gerai, silta ir vos ne viena busiou, o gulejom 5, vejas pro langus kiaurai pute (vaika apdedavom sildyklem su vandeniu) - zodziu kosmaras, o kai dar pas kiekviena vos ne po 2 kosincius lankytojus sueidavo - nors bek ir rek... verysad.gif O tariantis, kad gal pas ja noreciau gimdyti is karto be skrupulu pasake gerai ir kiek kainuos (nors taip gal ir geriau, nereikia sukti galvos, tik va, nezinau, ar pagal Hipokrata...).
Atsakyti
na as gimdziau pas puikia gydytoja Lesciova,o Jakutiene siaip mano ginekologe,tai nelabai patiko,nes pridare mano sveikatai po gimdymo dideliu bedu,kad dar db ne visai atsigaunu.Mamytes neleiskit kad ir kaip jus to noresit deti jums spirale po gimdymo anksciau negu po puses metu
Atsakyti
nu va ir as neseniai su sia gydytoja pagimdziau Krikscioniskuose. Esu labai patenkinta visa eiga, prieziura, maistu thumbup.gif ( nors ir teko guleti ne vienai palatoj, bet nieko nepadarysi, ta savaite buvo daug gimdanciu), ir kadangi kaip anksciau cia minejau nemegstu per saldziu ir pastoviai liezuviu malanciu gydytoju tai man buvo pats tas. Kadangi tariausi su ja, ir dar gavosi kad pora dienu pernesiojau, tai ji pati paskambino kai jau termina buvo. visa gimdyma, kas truko beveik 13 val (ir ne is lengvuju) isbuvo prie manes.
turbut cia labai priklauso nuo zmogiskuju faktoriu negali visiems itikti ir visi sutarti, tiesiog buna zmoniu biolaukai nesutampa ar nesusisneka, visi mes su savo "faniberijom" mirksiukas.gif
Siaip pastaruoju metu labai daug gimdanciu, todel manes nenustebino kad reikejo guleti ne vienai palatoj, o dar pasitaike karsciai tai buvo galima nudust, bet kadangi gimdymo namai pas mus Lietuvoj beveik visi apverktinos bukles tai ner ko noret.
Atsakyti
Na, klinikose teko lankyti giminaite - tai super thumbup.gif : guli po dvi, jokios grustalynes, arba Mazylio gimdymo namuose thumbup.gif gulejau viena su leliuku, lankytojai tik mano, WC, dusiukas (minimalus, bet visgi), salciai buvo, bet tik uz lango, nes palatoje gulejau trumpom rankovem... Gal Krikscioniski per 5 metus ir patobulejo, bet ten kojos, tikiuosi, daugiau nekelsiu... schmoll.gif
Atsakyti
labai teisingai cia buvo pasakyta, kad visi mes su savo ''fanaberijom''. o kaip per diena tokiu desimt ir daugiau, tai jau ir nuotaikos nebuna. Man paciai pavasari teko gimdyti pas sia gydytoja. Lankiausi pas ja nestumo metu, jei iskildavo kokiu klausimu visada paaiskindavo. Pati paklausiau ar priima gimdymus, mat norejau gimdyti pas ta pacia gydytoja pas kuria lankiausi visa nestuma, ji nesiule, ir kai susitareme apie jokia suma net neuzsimine. Gimdymo diena ligonineje ji nedirbo, taciau atvaziavo ir viso gimdymo metu buvo greta. Mano nuomone viskas buvo labai gerai, o tai kad ji nera labai saldi man butent ir patinka. Tik va mano akim ziurint tai Krikscioniskiems namams reiktu pasitvarkyt, reiketu jau nemazo remonto.
Atsakyti