Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(migluzele @ 2007 03 02, 20:50)
Eikit, ne jau kai yra indikacijos siam tyrimui, vis tiek reikia moketi paciai???  g.gif



Man irgi parekomendavo pasidaryti magnetini rezonansa, tai siandien skambinau i centro poliklinika. eiliu visiskai nera, kaina 390.90 ir moketi reik , nebent jei puse gyvenimo ligoninej pragulejai ar dar kazkas mirtino. kadangi man reiktu issitirt del galimos stuburo isvarzos, tai su siuntimu, ar be jo, kaina ta pati.
O gal zinot kiek kitur kainuoja?
Atsakyti
Pasižiūrėkit į kainyną Grybo gatvėje. Ten net kaina mažesnė. 350 Lt. Ir jausitės ten saugiau negu Centro p...
Atsakyti
Mazesne tai taip, bet cia stuburo atskiroms dalims, o jei reikia viso stoburo, tai 350*3 reiktu daugint.
Jei dar kam idomu, tai santariskese 531 Lt, o i centro poliklinika dar paskambinsiu ir pasiteirausiu, ar ta kaina visam stubuti ar irgi atskirai jo daliai


QUOTE(vicky @ 2007 03 06, 23:14)
Pasižiūrėkit į kainyną Grybo gatvėje. Ten net kaina mažesnė. 350 Lt. Ir jausitės ten saugiau negu Centro p...


Papildyta:
QUOTE(jurgitat @ 2007 03 08, 08:53)
Mazesne tai taip, bet cia stuburo atskiroms dalims, o jei reikia viso stoburo, tai 350*3 reiktu daugint.
Jei dar kam idomu, tai santariskese 531 Lt, o i centro poliklinika dar paskambinsiu ir pasiteirausiu, ar ta kaina visam stubuti ar irgi atskirai jo daliai



Jo, centro poliklinikoj irgi atskiros dalies, taigi daugint is 3 reiktu
Atsakyti
Kita savaite vaziuosiu i centro poliklinika tyrima daryti del menisko.. Siuntimą gavau pries menesi. Kaip supratau su siuntimu tas tyrimas yra nemokamas. Bent jau as butent tokiam bandizau uzsiregistruoti...
O tai jeigu tyrimas nemokamas, tai viskas nemokamai, ar vis tiek gali tekti moketi uz pacia nuotrauka, ta skysti (pamirsau kaip vadinasi) kur suleidžia?
Atsakyti
Siandien buvau ir dariausi magnetini rezonansa stuburui Centro poliklinikoj. Viskas labai normaliai, malonus aptarnavimas, labai aiskiai viska paaiskino kas nuotraukoj matosi, aprasyma padare, pajuokavo ir tas triuksmas, apie kuri cia merginos kalbejo, nora jau toks nepakeliamas schmoll.gif Na kaip, patauksi ten karts nuo karto kaip su plaktuku, bet kad nebutu galima istverti, taip tikrai nera g.gif

Sekmes toms, kurios dar vis baiminasi mirksiukas.gif
Atsakyti
ir aš jau pasidariau thumbup.gif
dariau kelio (menisko) tyrimą, centro poliklinikoje. Nieko mokėti nereikėjo (tik palaukti eilės ~1 mėnesį). tyrimas visai nebaisus. Asmeniškai man duoti kraujo tyrimui kad ir iš piršto yra baisiau... ax.gif
Tas traškėjimas mane tik prajuokino - priminė šaudimą kompiuteriniuose žaidimuose biggrin.gif
nors įkišus ten galvą gal ir iš tikrųjų tas garsas nekoks būtų...
Tyrimas truko ~ 20 min
Atsakyti
O kas Kaune parekomenduotų, kur geriausia pasidaryti šį tyrimą? Jei klinikose, tai gal gydytojo pavardę, kuris paskui konsultuotų, nurodytumėte. Ar jie ten darydami tą tyrimą vietoje konsultuoja? ax.gif
Atsakyti
Man pries beveik metus dare galvos smegenu magnetini rezonansa po smegenu sutrenkimo... dave gydytoja siuntima i ligonine Antakalnyje (cia Antakalnio pradzioj, kur kareiviu lyg buvo). tai nieko nekainavo, tik uz nuotrauka mokejau 15 Lt.
Truko gal 20 min., bet niekas nei uze, nei ka...
Atsakyti
Man kažkaip atrodo, kad yra maišomi tyrimai... Elektroencefalografijos tyrimai ir magnetinio rezonanso... galvos smegenų tomografiją man darė prieš kokius 4 metus grybo diagnostikos centre, tada to magnetinio rezonanso aparato dar net nebuvo Lietuvoje. išoriškai abu aparatai man kaip ne medikai atrodo praktiškai vienodai ir kuo jie skiriasi nežinau... gal magnetinis rezonansas mažiau kenksmingas organizmui...
tai elektroencefalografijos tyrimo metu tikrai niekas neūžė ir jis buvo žymiai greitesnis nei magnetinio rezonanso...
Atsakyti
Prieš trejeta savaitėlių skambinau į Santariškių klinikas, į mokamas konsultacijas, tai stuburą magnet. rezonansu ištirti žadėjo už 500Lt, tačiau eilė dar ir mokamiems tyrimams keli mėnesiai doh.gif

Kaži, o su siuntimu visai nemokamai?Kokios srities gydytojas duoda siuntimą? g.gif
Atsakyti
man darė kelio (menisko); siuntimą gavau iš chirurgo-ortopedo. viskas buvo nemokamai smile.gif
gal priklauso nuo to, ką tirti reikia..
Atsakyti
Santariskiu klinikoje galioja tik ju neurologo siuntimas, tad pirmiausia dar reikia gauti siuntima pas ju neurologa. tada butu nemokamai


QUOTE(Jadziūnė @ 2007 03 26, 22:22)
Prieš trejeta savaitėlių skambinau į Santariškių klinikas, į mokamas konsultacijas, tai stuburą magnet. rezonansu ištirti žadėjo už 500Lt, tačiau eilė dar ir mokamiems tyrimams keli mėnesiai  doh.gif

Kaži, o su siuntimu visai nemokamai?Kokios srities gydytojas duoda siuntimą?  g.gif

Atsakyti