Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(Spinduliux @ 2007 03 21, 14:03)
O kas Kaune parekomenduotų, kur geriausia pasidaryti šį tyrimą? Jei klinikose, tai gal gydytojo pavardę, kuris paskui konsultuotų, nurodytumėte. Ar jie ten darydami tą tyrimą vietoje konsultuoja? ax.gif



.Klinikose geras gyd.A.Vaitkus neurologas.jis dirba ir privaciai.Pasiskambyk jam nr
869831299 ir susitark kada gali pas ji nuvykti,jis dirba nervu ligu skyriuje 4 aukste klinikose.Kokie tyrimai bus reikalingi tuos ir pasius darytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalytukas: 28 kovo 2007 - 16:12
Sveikutės. 4u.gif Vasario 29d man atliks šį tyrimėlį ir butu labai įdomu sužinoti viska kas vyksta per šią procedūrą, ir ar įmanoma prieš ją darant paprašyti kokios tarkim vietinės narkozės? Kažkaip iš jaudulio gydytojai netikėtai pasiulius ir užregistravus šiam tyrimui, nepagalvojau paklausti. doh.gif Bėda ta, jog gulint ant nugaros be jokių pagalvelių man labai svaigsta galva ir galiu bet kurią akimirką sujudėti... blush2.gif g.gif
Atsakyti
Man asmeniskai sio tyrimo neteko isbandyti, bet veziau uosvi du kartus. Manau, kad ten kazkas panasaus, kaip kompiuteriniu tomografu, guli ir tiek, o aparatas dirba. Tik, kiek zinau, branduolinis magnetinis rezonansas nekenksmingas.
Jei seni diedukai isguli, tai kaip tu neisgulesi, nesuprantu - narkoze tam, kad ramiai isguletum? O ka tau svies idomu? Nusinesk maza pagalvele, gal galima bus pasideti. Man rodos, kad ten net visiskai issirengti nereikia, tai reiskia gal, kad audiniai netrukdo?
Galu gale, vasario 29 dar labai toli, gali pasiskambinti, ar uzeiti ir viska issiaiskinsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mind: 02 vasario 2008 - 17:20
QUOTE(Mind @ 2008 02 02, 17:18)
Man asmeniskai sio tyrimo neteko isbandyti, bet veziau uosvi du kartus. Manau, kad ten kazkas panasaus, kaip kompiuteriniu tomografu, guli ir tiek, o aparatas dirba. Tik, kiek zinau, branduolinis magnetinis rezonansas nekenksmingas.
Jei seni diedukai isguli, tai kaip tu neisgulesi, nesuprantu - narkoze tam, kad ramiai isguletum? O ka tau svies idomu? Nusinesk maza pagalvele, gal galima bus pasideti. Man rodos, kad ten net visiskai issirengti nereikia, tai reiskia gal, kad audiniai netrukdo?
Galu gale, vasario 29 dar labai toli, gali pasiskambinti, ar uzeiti ir viska issiaiskinsi.


Taip, butent dėl galvos svaigimo gulint ant nugaros baiminuos kaip pavyks ramiai taip palygint ilgai išgulėti, jei kartais nė sekundės negaliu taip atsigulti. g.gif Turbūt dar tikrai dėl to reikės susiskambint su kliniką.
Man švies būtent galvą . Įdomu būtų sužinoti ar dar kuri esate susidurusios su tokia problemyte?
Atsakyti
Magnetiniam rezonansui tik vaikams, kurie negali isguleti duodama narkoze.Siaip ten viskas vyksta pakankamai greitai,bet del visa ko paskambink pasiklausk ar galima butu atsinesti maza pagalvele.Is tikruju ten drabuziu nusirengti nereikiabuziu(isskyrus lauko drabuzius) biggrin.gif
Atsakyti
Ten bus girdimi ivairus garsai,stiprus,silpni,neissigask,ateis sesele tave paguldys,jei apie tai pasakyk kas tau darosi,gal duos kokia pagalvele tyrimas vyksta neilgai,
Atsakyti
Tai jei vaikams daro narkoze,nematau problemos paprasyti,kad ir tau padarytu.
Atsakyti
nieko ten baisaus kaip lovoje guletum ir viskas, jei tau galvos tyrima darys nusirenkt tikrai nereiks, tik pauosalus nusiimt ir mobilu issjunkti, zodziu nesinervuok, man jau ne karta daryta. thumbup.gif nu kaip pati patirsi tai pamatysi kad buvo kvaila bijot, nes taves net nelies tik gulesi ir tiek smile.gif
Atsakyti
Sveiki, man ryt irgi darys galvos magnet rezon, paciai truputi nejauku kas tenir kaip bus, bet manau, kad istversiu, tai galesiu papasakoti ar labai baisu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphine @ 2008 02 06, 19:29)
Sveiki, man ryt irgi darys galvos magnet rezon, paciai truputi nejauku kas tenir kaip bus, bet manau, kad istversiu, tai galesiu papasakoti ar labai baisu  mirksiukas.gif



Sveikutė. 4u.gif Butu labai įdomu jei pasidalintum patirtėle po šio tyrimėlio, kaip kas tiksliai vyksta. Ar pas tave irgi yra galvos svaigimo problema gulint ant nugaros? Jei taip, butu labai smalsu sužinoti kaip su tuo sekės išgulėti?

Linkiu kuo didžiausios sėkmytes rytojuka ir kad viskas butu gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
gali buti rami , duos ausu kamstukus ir viskas, jokiu neigiamu emociju
Atsakyti
Man irgi vakar dare ta tyrima, del galvos svaigimo ir uzimo. As visa laika buvau uzsimerkusi ir galvojau apie malonius dalykus. Tyrimas truko apie 10min. Viena akimirka susvaigo galva, bet nestipriai ir dar kalbant apie poveiki sito tyrimo, gydytojas uzsimine apie tai, kad gali atsiliepti palikuoniams. Nezinau ar tai tiesa ar ne? Gal irgi esate girdeje ka nors panasaus?
Atsakyti