Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

O kaip del metaliniu daiktu? Reikia nusiimti darant si tyrima? pas mane yra keletas dantu, apvilktu metalu, tai reiskia, kad sio tyrimo darytis negaliu? Ar klausia pries tyrima tokiu dalyku?
Atsakyti
Perskaičiau visą temą. Tai taip ir nesupratau, kiek kainuoja šis tyrimas? Ar jis nemokamas, jei turi siuntimą? Mano vyrui reikia atlikti stuburo, kiek kainuotų šis tyrimas? Gal kas esate neseniai dariusios šį tyrimą.
Atsakyti
As dariausi ir su siuntimu ir be jo, su siuntimu nemokamai,tik susimokejau uz nuotraukas 40 lt,nes 2 nuotraukos.
Dariausi ir be siuntimo,mokejau apie 500.
Nors kiekviename mietse gali but kitaip g.gif as dariausi Panevezy.
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 03 06, 18:27)
Man irgi parekomendavo pasidaryti magnetini rezonansa, tai siandien skambinau i centro poliklinika. eiliu visiskai nera, kaina 390.90 ir moketi reik , nebent jei puse gyvenimo ligoninej pragulejai ar dar kazkas mirtino. kadangi man reiktu issitirt del galimos stuburo isvarzos, tai su siuntimu, ar be jo, kaina ta pati.
O gal zinot kiek kitur kainuoja?

visai neseniai Med.diagnostikos centre dariausi stuburo megnetini rezonansa, tiksliau stuburo juosmens ir su siuntimu mokejau 260 litu.....
Atsakyti
Tai vat sakau,kiekvienam mieste skirtinga tvarka, pas mus jei jau gavai isuntima, tai tyrimas nemokamas, tik va siuntima sunku gaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 03 25, 12:48)
Tai vat sakau,kiekvienam mieste skirtinga tvarka, pas mus jei jau gavai isuntima, tai tyrimas nemokamas, tik va siuntima sunku gaut  smile.gif

ko gero jei savam mieste gali gauti tai ko reikia... as savame net nuotraukos rentegeno negalejau gauti pasidaryti... o vilniuje viska gavau
Atsakyti
Rentgena arba kita kenkminga ,t.y. tomografa, tai galima gauti irnesakyk.gif bet va jei nori magnetinio tyrimo,tai jau geriau susimoketi,nei tokius vargo kelius eiti..ir vistiek neaisku,ar gausi ..
Atsakyti
Labas vakaras .Esu klaipediete.BMR teko daryits 2 kartus.Abu sykius buvau su siuntimu.Man dare pilna su kontrastu.Kaina-156 lt.
Atsakyti
QUOTE
merga
Sveiki.Suzinojau,kad nemokamai daromas BMR gulint ligonineje.Tam reikalingas siuntimas i ligonine.
Atsakyti
Dariausi siandien magnetini juosmens rezonansa. Dariausi Vilniuje, klinikoje "Tomografija". Kainavo 360lt be siuntimo. Kiek zinau, tikrai pigiausias variantas, bet kokybe ir aptarnavimas labai patiko. Pats magnetinis rezonansas tai visgi slykstus. Tie beprotiski garsai gali pribaigti. Kazkuriuo momentu bandziau isivaizduoti, kad as kokioj nenormalioj diskotekoj, ir, kad tai yra madinga muzika. Tai truput pagelbejo, bet siaip procedura nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linute23 @ 2008 05 23, 13:43)
Dariausi siandien magnetini juosmens rezonansa. Dariausi Vilniuje, klinikoje "Tomografija". Kainavo 360lt be siuntimo. Kiek zinau, tikrai pigiausias variantas, bet kokybe ir aptarnavimas labai patiko. Pats magnetinis rezonansas tai visgi slykstus. Tie beprotiski garsai gali pribaigti. Kazkuriuo momentu bandziau isivaizduoti, kad as kokioj nenormalioj diskotekoj, ir, kad tai yra madinga muzika. Tai truput pagelbejo, bet siaip procedura nepatiko  schmoll.gif


O man tie garseliai visai patiko, irgi aciocijavosi kažkaip su diskoteka. biggrin.gif Tik tiek kad buvo sunkoka ramiai išgulėt. Beje noriu paklaust gal kuri nors esate dariusios magnetinį kauno 3-iojoj ligoninėj? Kažkoks absurdas. Negaliu atsistebėt savo naivumu kad ryžaus joje darytis antrasyk šį tyrima, ir patikėjau daktarės siūlymu vėl imt nemokama tyrimą doh.gif Galvos tyrimo ats laukiau pustrečios savaitės, o dabar išvis mėnuo laiko kai nesulaukiu stuburo magnetinio atsakymų. Kažkoks košmaras. unsure.gif
Atsakyti
Kaip jums atrodo, koks tyrimas tikslesnis: magnetinio rezonanso ar kompiuterines tomografijos? Tiksliau, ar gali buti, kad darant kazkuriuo is ju, galima nepastebeti kazko ka darai su kitu? Ar bet kuris tyrimas yra 100% patikimas?
Atsakyti