Įkraunama...
Įkraunama...

Mano firminis patiekalas

QUOTE(Diva:) @ 2010 01 08, 15:25)
Stai kur iseitis  bigsmile.gif  thumbup.gif !  .Bus sparneliai su ryziais!
Aciu uz puiku recepta, gaminsiu 4u.gif


hihihi.gif
bus labai įdomu sužinoti kaip pavyko rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2010 01 09, 14:35)
O gal galima sužinoti sriubytės ingredientų proporcijas? Nemėgstu gaminti iš akies  smile.gif

Mes gaminame maždaug taip:

Čili sriuba

2-3 didelės svogūnų galvos
3-4 didesnės morkos
3-4 skiltelės česnako (na, čia pagal skonį, galima ir daugiau)
1-2 saldžių paprikų (raudomos/žalios)
1 skardinė konservuotų pomidorų be odelių
2 skardinės konservuotų pupelių (gali būti su pomidorų padažu, gražiau skirtingos)
~1 kg. maltos jautienos
0,5 - 1 l jautienos sultinio
Įv. prieskonių, čili pipirų
paprikos miltelių
druskos
Procesas:
Keptuvėje įkaitinti aliejų ir apkepinti maltą jautieną su druska ir pipirais. Kepinant maišyti, kad nesuliptų. Gautus mėsus trupinėlius sudėti į puodą.
Tada į į kaitintą aliejų suberti žiedais ar juostelėmis supjaustytus svogūnus, kai truputį pakeps - suberti smulkintus česnakus. Sudėti į puodą.
Į keptuvę suberti rupiai tarkuotas morkas. Sudėjus morkas reikėtų nuolat maišyti, nes morkos greitai sugeria riebalus ir gali padėti svilti, o aliejaus stengtis naudoti kuo mažiau. Sudėti į puodą.
Tada viską pabaigti dėti į puodą: supjaustytas paprikas,supilti pupeles, pomidorus, sudėti prieskonius, sultinį ir dar šiek tiek patroškinti.

Čia parodytas procesas, tik mes vietoj kukurūzų dedam morkų ir paprikų: http://www.youtube.c...h?v=OszcUY-_UUE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Failas: 12 sausio 2010 - 22:47
QUOTE(crema @ 2010 01 12, 21:10)
hihihi.gif
bus labai įdomu sužinoti kaip pavyko rezultatas  mirksiukas.gif

Jau tie vyrai doh.gif - galima "apeiti" kaip mazus vaikus hihihi.gif ...
Valge 3 dienas ir su pakartojimais doh.gif - patiko labai! Tik reikedavo klausti pries tai pamascius - ar valgysi ryziu su sparneliais? flirt.gif
Aciu, labai puikus, greitai pagaminamas, skanus ir geras receptas 4u.gif

Irodymai biggrin.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 13 sausio 2010 - 10:52
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 13, 12:50)
Jau tie vyrai doh.gif - galima "apeiti" kaip mazus vaikus  hihihi.gif ...
Valge 3 dienas ir su pakartojimais doh.gif - patiko labai! Tik reikedavo klausti pries tai pamascius - ar valgysi ryziu su sparneliais? flirt.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu super ! smagu, kad patiko 4u.gif Pas mus namuose šis receptas jau tvirtai įaugęs į meniu ir reguliariai gaminamas, nes dukrytė vis parodo į orkaitę ir prašo pliolio biggrin.gif
Beje, mes pastaruoju metu šitą plovą įpratom valgyti su raugintais agurkais arba pomidorais savo sultyse rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 01 03, 21:39)
Mano firminis patiekalas "Plovas su vištienos sparneliais"

Reikės:
2 stiklinių (po 180 ml) ryžių
3 didesnių morkų
3 didesnių svogūnų
700 gr. vištienos sparnelių
3-4 v.š. pomidorų padažo (imu Kėdainių "Ypatingas")
3 skiltelių česnako
druskos, aliejaus

Gaminimas: imam ryžius ir sietelyje nuplauname po šaltu vandeniu, tada iškart dedame į sausą įkaitusią keptuvę ir kepinam ant nestiprios ugnies (aš 10 skalėj kepu ant 7:) kol ryžiai pasidarys birūs. Juos dedam į troškintuvą. Morkas sutarkuojam per burokinę tarką, svogūnus supjaustom kubeliais ir kartu pakepinam ant aliejaus. Dedam į troškintuvą. Sparnelius pjaunam į 3 dalis, pasūdom ir kepinam ant labai karštos ugnies, kol gerai apskrus (jiems kepinant galima nepagailėti aliejaus). Dedam į troškintuvą (galima įpilti 3 šaukštus aliejaus kuriame kepė). Sudedam pomidorų padažą, susmulkintas česnako skilteles, trečdalį v.š. druskos ir viską užpilam verdančiu vandeniu kol apsems. Išmaišom ir kišam orkaitėn. Troškinasi 1 val. arba 1 val. 10 min. 180 laipsnių orkaitėj su ventiliatorium. Jei be jo, manau galima ir karščiau.
Skanaus!
Paprastai pagal šį receptą visuomet pavyksta mirksiukas.gif


Labai idomus receptas. Tik man aisku klausimu iskilo blush2.gif ar tie ryziai nesusvyla kepami sausoj keptuvej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 01 13, 21:32)
Labai idomus receptas. Tik man aisku klausimu iskilo  blush2.gif ar tie ryziai nesusvyla kepami sausoj keptuvej?  blush2.gif


O jūs pabandykit mirksiukas.gif Iš tiesų tai jie būna šlapi, nes juos nuplauni po šaltu vandeniu ir iškart dedi į karštą keptuvę o po to reikia nuolat pamaišyti kol pasidaro gražūs birūs. Tik reikia kepinti ne ant karščiausios ugnies, o ant vidutinės. Ir nekepinti kol taps rudi, ta prasme labai ilgai. Pasidaro birūs ir marš į troškintuvą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš ,čia dėl ryžių,jie ruošiami puode ,į kurį įpilama alyvų aliejaus,pakaitinama,ir supilama paruošti ryžiai.Jie labai kimba prie puodo dugno,todel reikia pamaišyti.
Tuomet įpilama vandens ir jie paverdami išpilama į kiaurasamtį{reik virti20min}jie gerai išplaunami. gaunasi birūs ryžiai.Pabandykite,aš gerai tai žinau.

P.S.O,paskui į puodą įdedama sviestuko ištirpinama ir suberiama ryžiai.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 01 13, 20:32)
Labai idomus receptas. Tik man aisku klausimu iskilo  blush2.gif ar tie ryziai nesusvyla kepami sausoj keptuvej?  blush2.gif

Manau, kad jei baisu ryžius kepinti, tai galima juos ir nekepinus supilt į puodą (aišku prieš tai gerai nuplovus šaltu vandeniu), bent jau aš taip darau tradicinį plovą. O vat jei noriu skanesnių vientik ryžių garnyrui, tada juos pakepinu aliejuje su sviestu ir po to juos troškinu, išeina birūs.
Atsakyti
Nebijokit tu ryziu kaitint ant keptuves- nieko ten jie nesukepa, nesusvyla ir nieko neatsitinka.Juk pamaisot, pamaisot, sausi, birus pasidaro ir viskas.Gi neleidziat svilt ir kept smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 14 sausio 2010 - 12:37
Na, mano firminis pats paciausias irgi cili sriuba, bet kadangi darau kiek kitaip, tai pasipasakosiu.
Paimu mesos apie 0,5 kg (perpus jautiena ir kiauliena), susimalu farsa, kartu mesmale sumalu pora dieliu galvu svoguno, tada farso ir svoguno misini pakepinu keptuveje, uzbarstau truputi druskos, juodu pipiri.
Kol farsas kepa, su mesmale sumalu skardine pomidoru savo sultyse be odeliu, 2 cili pipiriukus, cesnako galva, puse raudonos paprikos.
Tada is keptuves iskrapstau iskepusi farsa ir dar syki permalu.
Tada visas maltas darzoves ir farsa suverciu i puoda, pripilu vandens (kiekis priklauso nuo norimo tirstumo) ir verdu apie valanda ant silpnos ugnies, pabaigoj ikratau skardine raudonu pupeliu, na dar zinoma virimo procese dedu priekoniu pagal skoni (daar cili biggrin.gif , patrazoliu, baziliku...). Supilstau i lekstes, uztarkuoju fermentinio surio dar prisikandam skrudinta bandele... Gaunasi identiska kaip CILI picerijoje wub.gif

Dar kitas, visu dievinamas sakar makar, kaip MB vadina lotuliukas.gif . Cili troskinys su vistiena.
Paimu vistienos krutinele, supjaustau juostelemis, pamarinuoju megstamuose prieskoniuose apie valanda.
Supjaustau pusziedziais du didelius svogunus, pakepinu keptuveje ant silpnos ugnies kol suminksteja, tada keptuven keliauja siaudeliais pjaustyta zalia ir raudona paprikos, galiausiai ten pat dedu ir vistiena ir dar 10 minuciu viska kartu pakepinu. Uzbarstau druskos, pipiru, ivairiu priekoniu, upilu vandens Tada idedu puse stiklainiuko adzikos, sutarkuoju visa cesnako galva, arbatini saukstuka cukaus, krakmolo, kad sutirstetu ir dar minute patroskinu. valgom su ryziais niammmm cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 14 sausio 2010 - 12:55
Na nebijokit tų ryžių kepinti smile.gif Tikrai visad gerai gaunasi ant sausos keptuves 4u.gif Gi išbandyta šimtakart mirksiukas.gif
O jei pradėti dėti aliejų arba dėti nekepintus, tai ką aš žinau g.gif jau čia gali gautis visai kitas receptas...
Rugiagele26 - bus labai įdomu sužinoti kaip pasiseks ir ar patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Apkeptu ryziu skonis tikrai zymiai ryskesnis,beje ir forma geriau issilaiko.
O pakept galima ne tik sausai,bet ir su mazu kiekiu aliejaus ar sviestuko.Pietieciai neisivaizduoja maisto su neapkeptais ryziais.
Atsakyti