Įkraunama...
Įkraunama...

Mano firminis patiekalas

QUOTE(crema @ 2010 01 03, 22:39)
Mano firminis patiekalas "Plovas su vištienos sparneliais"

Stai kur iseitis bigsmile.gif thumbup.gif ! As be proto megstu plova, o MB ne schmoll.gif , tai niekad ir negaminu- nemegstu sau vienai kazka atskirai gaminti...
Bet MB ypatingai megsta sparnelius bigsmile.gif ! Svarbu gink dieve nepamineti zodzio- plovas hihihi.gif , tai as ir neminesiu ax.gif .Bus sparneliai su ryziais!
Aciu uz puiku recepta, gaminsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 08 sausio 2010 - 13:26
Cia,ne mano firminis patiekalas,bet ji man teko valgyti savo namuose,per šventes.
Verdama vištiena{gali būti ketvirčiai,kiekis priklauso nuo asmenų skaičiaus,tarkime2,5kg}
Paruošta vištiena sudedama į puodą užpilama vandeniu ir verdama ant lėtos ugnies,kol mėsa gerai išverda.
Įkeptuvę įpilame aliejų pakaitiname,supilame nemažą kiekį susmulkintų svogūnų{jų nekepiname iki gelsvumo,bet gerai sutroškiname}
Tuomet išimameme mesytę sukrečiame į keptuvę kur troškinosi svogūnai,pakepiname,bet trumpam.
Visą masę sukrečiame į gerą puodą{kad neliptų,nedegtų}
Užpilamep per merliuką perkoštą buljoną,pakaitiname supilame nemažą kiekį graikiškų riešutų{tai yra paruošti graikiški riesuta,kiekis turi buti maždaug 400-500g}Troškiname,ant nedidelės ugnies,supilame granatų sultis,cukrų,prieskonius,pipirus baltuosius,druskytę.
Baigus troškinti,tiekiame su biriais ryžiais.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 01 08, 20:06)
Cia,ne mano firminis patiekalas,bet ji man teko valgyti savo namuose,per šventes.



tai gal tiesiog prie vistienos ir rasyt reikejo wink.gif
Atsakyti
Vištienos salotos

Reikės:
Pekino kopūsto;
Pomidorų;
Ananasų (naudojų koncervuotus);
Keptos arba rukytos vištienos krūtinėlės;
Sūrio lazdelių;
Salotų prieskonių;
Majonezo.

Labai skanios smile.gif Kas valgė visiems labai patiko thumbup.gif

Dar labai dažnai gaminu čili sriubą rolleyes.gif

Reikės:
Faršo;
Baltujų ir raudonųjų koncervuotų pupelių;
Paprikų;
Saldžiarūgčio pomidorų padažo;
Aštraus pomidorų padažo;
Čili paprikos;
Ryžių;
Sūrio.

Pakepinam faršą, tada pakepinam paprikas, baigiant kepti sudėti saldžiarūgštį pomidorų padažą ir dar kelias minutes patroškinti. Į puodą kuriame verda ryžiai sudėti apkepintą faršą ir paprikas, sudėti pupeles ir pavirti. Supilti aštrų pomidorų padažą (jeigu nenorit super aštrios, tuomet galite nedėti aštraus padažo, arba nedėti čili paprikų). Patiekiant užtarkuoti sūrio, galima įdėti grietinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 09, 14:09)
Dar labai dažnai gaminu čili sriubą  rolleyes.gif

Reikės:
Faršo;
Baltujų ir raudonųjų koncervuotų pupelių;
Paprikų;
Saldžiarūgčio pomidorų padažo;
Aštraus pomidorų padažo;
Čili paprikos;
Ryžių;
Sūrio.


O gal galima sužinoti sriubytės ingredientų proporcijas? Nemėgstu gaminti iš akies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 08, 22:43)
tai gal tiesiog prie vistienos ir rasyt reikejo  wink.gif

O firminių patiekalų iš vištienos negalima gaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 08, 23:43)
tai gal tiesiog prie vistienos ir rasyt reikejo  wink.gif

O tai ka vistienos firminis patiekalas jau negali buti ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 01 09, 15:30)
O firminių patiekalų iš vištienos negalima gaminti?  g.gif



QUOTE(delfinarija @ 2010 01 09, 16:03)
O tai  ka vistienos firminis patiekalas jau negali buti ? doh.gif


Manau KibirVibir turėjo omeny, kad jeigu tai ne jos firminis patiekalas, tai galima dėti jį kitoje kulinarinių idėjų temoje.
Ai, iš neturėjimo ką veikt ir prie žodžių žmonės kabinėjas.
Sorry už poster_offtopic.gif
Atsakyti

Reikės:
Faršo;
Baltujų ir raudonųjų koncervuotų pupelių;
Paprikų;
Saldžiarūgčio pomidorų padažo;
Aštraus pomidorų padažo;
Čili paprikos;
Ryžių;
Sūrio.

Gal galite parašyti, kokį jūs naudojate pomidorų padažą. Nesinori labai ekspermentuoti, o tos sriubytės labai norisi...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukas @ 2009 12 23, 01:31)
Mano ''Krizinė vakarienė"  4u.gif
"Makaronų apkepas" (4-6 asm.)
400g. faršas ar šiaip kokia mėsytė, vištiena, dešra...
apie 800g. daržovių (kokių rasit šaldytuve)
priekoniu
800g. makaronu: 2rūšių (po 400g.)
200g.grietinėlės
5v.š. kečupo
150g.sūrio ( kartais, jei turiu dar įdedu saujelę "džiugo")
Pasiruošti įdarą: dedu ką randu šaldytuve... faršo ar mėsos (dešros, vištienos...)(apie 400g.), morkų, svogunų, paprikų, brokolių, šampijonų, žirnelių ir t.t... žodžiu, "mėsos" 1/3 dalis : daržovių 2/3 dalies.Įdedu prieskonių(vegeta ar kokius mėgstat), ir dar siūlyčiau įdėti "kotanyi" firmos provanso žolelių (labai tinka!!!). Viską pakepinu keptuveje... gaunasi beveik pilna 26cm skersmens keptuvė. Puode verdu  du pakelius (po 400g) skirtingų formų makaronu(spiralinius, "kringelius", kartais pamaišau ir trijų-keturių rūšių... žodžiu sunaudoju likučius).Verdu ne iki galo,makaronai turi buti kietoki. Jei ant pakelio parašyta, kad reik virti 8 min., tai aš verdu 5 min.).Užkaičiu orkaitę. Kol makaronai verda, paruošiu padažiuką:200g. grietinėlės (jei neturiu, tai grietinę praskiedžiu vandeniu)+pusė stiklinės vandens+5 šaukštai kečupo.Padažą užverdu mažam puodelyje. Kai makaronai apvirė, juos nukošiu ir supilu į didelę stiklinę formą. Tada iškart (kad makaronai nesuliptų) supilu įdarą. Išmaišau. Supilu padažą ir viršų apibarstau tarkuotu sūriu. Ir viską pašaunu į orkaitę 10-15min. Bekepant orkaitėje makaronai sugeria padaža ir būna nebe kieti.
Prirašiau daug, bet šis apkepas pasigamina labai greitai. Ilgiausiai užtrunka susipjaustyti daržoves (taupant laiką, galima naudoti pirktines šaldytas). Kol užverda vanduo makaronams- paruošiu idarą. Kol išverda makaronai- paruošiu padažą. Po to tik viska sumaišai... ir į orkaitę.
SKANAUS... (tikiuosi kam nors pravers)
p.s. kažkada bandžiau ir su žuvim daryti....visai skaniai gavosi...




Joooooo, tikrai "krizinė vakarienė"..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2010 01 09, 13:35)
O gal galima sužinoti sriubytės ingredientų proporcijas? Nemėgstu gaminti iš akies  smile.gif


Aš visada iš akies gaminu doh.gif
Visada verdu didelį puodą šios sriubos... tai dideliam puodui reikėtų ~0,5 kg faršo, vienas indelis saldžiarūgščio padažo, vienas indelis aštraus padažo, vienas indelis raudonųjų ir vienas indelis baltųjų pupelių, dedų viena maišiuką ryžių ir imu kokias 3-4 didesnes paprikas... ax.gif Proporcijas galite pakoreguoti pagal savo poreikius, manau, vistiek bus skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 11, 21:49)


Labai jums ačiū, tikrai reiks išbandyti 4u.gif
Atsakyti