Įkraunama...
Įkraunama...

Mano firminis patiekalas

QUOTE(kovo @ 2004 11 06, 00:50)
As tai daznai seima lepinu vaisiais.Reikia bananu mandarinu,kivi,obuoliu,vynuogiu.Juos visus supjaustau didokais kubeliais.Saldu kondensuota pieneli pavirinu 15min.ir uzpilu ant vaisiu.labai skanu.Pabandykit.

Siandien pabandem,tikrai labai skanu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(plepe @ 2010 01 27, 16:55)
4u.gif Apkeptu ryziu skonis tikrai zymiai ryskesnis,beje ir forma geriau issilaiko.
O pakept galima ne tik sausai,bet ir su mazu kiekiu aliejaus ar sviestuko.Pietieciai neisivaizduoja  maisto su neapkeptais ryziais.

As taip pat kaip atradau ryziu apkepima tai dabar neisivaizduoju kitaip,tikrai ir skonis ryskesnis ir forma issilaiko.As tai apkepinu arba mazam kieki aliejaus arba svieste su garstyciu seklom ir kalendrom,o tada jau naudoju pagal paskirti(ar i plova,ar kose darau....)
Atsakyti
Tikiu, kad skanu. bigsmile.gif
Turiu b4da - labai noriu savo mergytes palepinti tokiu kepiniu - biciu korys lyg tai vadinosi. Kur reikia prikepti daug mazu rutuliuku orkaiteje ir paskui juos uzpilti, jei neklystu medumi. Kazkada, labai seniai kepiau. Gal kas nors dar prisimena? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Cepelinai su troskintu morku ir kopustu idaru.
Atsakyti
QUOTE(fragila @ 2010 02 09, 20:02)
Cepelinai su troskintu morku ir kopustu idaru.

Jau girdejau gandus,kad labai skanus tokie cepelinai yra ,bet neprisiruosiu pabandyti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte969 @ 2009 06 01, 12:18)
Kadangi labai mėgstu vištieną visaip paruoštą su slyvomis, vieną kartą sugalvojau tokį patiekaliuką, kurį dabar mano firminis patiekalas smile.gif  Reikės vištienos filė, džiovintu slyvų, prieskonių, džiuvesėlių ir kiaušinių. Vištienos krutinėlę supjaustome plonomis juostelėmis ir pamušame, apibarstome mėgiamais prieskoniais, imame slyvą ir apvyniojame vištienos juostele, merkiame į kiaušinių plakinį, apvoliojame džiūvesėliuose ir kepame aliejuje ant vidutinės ugnies. Skanu tiek karšti tiek šalti essen.gif

Aš dar kartu su slyva graikišką riešutą įsuku. Labai tinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fragila @ 2010 02 09, 19:02)
Cepelinai su troskintu morku ir kopustu idaru.

sudomino, gal galetum parasyti kaip jie daromi?
Atsakyti
QUOTE(fragila @ 2010 02 09, 19:02)
Cepelinai su troskintu morku ir kopustu idaru.


Gal galetumet patikslinti, ar kopustai sviezus ar rauginti? g.gif
Atsakyti
Aš vakar tokį fantastic patiekalą pasidariau thumbup.gif vištienos nemėgstu, bet vyras parnešė vištienos filė teko gamint kažką.

Nugis pasiraitoju rankoves ir


vištienos filė supjaustau didesniais gabalėliais
dėjau viską iš akies
įspaudžiau citrinos sulčių
cukraus
druskos
vegetos
majonezo

marinavau parą

po to sumoviau ant medinių iešmų užklojau folija ir pašoviau į orkaitę 30 min thumbup.gif kepiau ant karšto oro.


yu.gif skonis

salotos: pekinas, morka, kalafioras ir majonezas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pasidalysiu su jumis ,labai senu receptu Kaip buvau maža labai ji mėgau Dabar neteko girdėti kad kas gamintu Čia desertui ,bet puikiai vaikysteja nuo jo pavalgydavau jis nesaldus
Išverdi manų košę ,bet ne piene o sultyse(sultis turi būti naturalios.Kokio skonio mėgstate tokiose verdate )Košė turi būti tirštoka Tada ja pili i mikseri ir gerai išplaki tipo kokteili thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 12 vasario 2010 - 16:43
sveikutės,
labai daug čia visokių skanumynų prirašėte thumbup.gif
aš gal pasidalinsiu ne firminiu, nes tokio vienintelio lyg ir neturiu, bet pastaruoju metu (kuomet prasideda šviežios bulvytės, šviežios daržovės) dažnai mūsų šeimoje gaminamu užkandžiu, net nežinau kaip jį pavadinti 4u.gif
tai va, imam šviežias virtas su lupenom bulves (aš dažniausiai pietums, kai jau būna šviežios bulvės, verdu su lupenom, tai jų išverdi šiek tiek daugiau, kad ir vakarui atšalusių liktų tongue.gif ), nenuluptas supjaustom vidutinio storio riekutėmis, klojam į sviestu ar aliejumi pateptą skardą, apibarstom druska, pipirais maltais ir šaunam į įkaitintą orkaitę. Galima ir sūriu, ir svogūnais apibarstyti, bet toks elementarus variantas man pats skaniausias. Leidžiam orkaitėje gerai apskrusti, tada galima tiesiog pirštus apsilaižyti.
prie šių bulvyčių dar labai tinka tokios salotos: pomidorai, agurkai, paprikos, svogūnų laiškai ir kitos turimos šviežios daržovės. Jas supjaustome ir užmaišome su iš anksto paruoštu užpilu: grudėta varškė, česnakai smulkinti, druska, pipirai, krapai, petražolės ir mėtos (tikėkit manimi, jos būtinos).
nors atrodo labai elementaru, bet tikrai tikrai skanu, mano vyras jau kokias penkias dienas iš eilės reikalauja, kad bulvių virčiau daugiau, jog vakare būtų galima paskanauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 02 12, 17:43)
Pasidalysiu su jumis ,labai senu receptu Kaip buvau maža labai ji mėgau Dabar neteko girdėti kad kas gamintu Čia desertui ,bet puikiai vaikysteja nuo jo pavalgydavau jis nesaldus
Išverdi manų košę ,bet ne piene o sultyse(sultis turi būti naturalios.Kokio skonio mėgstate tokiose verdate )Košė turi būti tirštoka Tada ja pili i mikseri ir gerai išplaki tipo kokteili  thumbup.gif

Vaikui toki pudinga gaminu
Atsakyti
sveikos seimininkes 4u.gif
na gal niekam ir nenaujas sis patiekaliukas, bet drasiai galiu vadint ji savo firminiu, nes visad uzklydus sveciams gaminu ji, nes greita, paprasta, patogu ir skanu smile.gif taigi: isverdu makaronus (dazniausiai renkuosi spalvotus,graziau atrodo smile.gif ), su slakeliu aliejaus pakepinu smulkinta cesnaka, svoguna, juodasias alyvuoges, dedu tuno koncervu(pries tai nupylus alieju), grietines pora saukstu, pomodoru padazo ar pomidoru sulciu del spalvos, pabarstau svieziai maltu pipiru. kiausini isplaku kartu su grietinele ir megstamais priekoniais.kepimo skarda istepu sviestu, dedu makaronus, ant virsaus keptuves turini (arba viska sumaisiusi) ir kiausinio su grietinele plakini. galaiusiai gausiai pabarstau tarkuotu suriu, papuosiu smulkintomis alyvuogemis ir i orkaite smile.gif kepu apie 30 min, iskepus uzbarstau svieziu smulkintu petrazoliu. paprasta, bet dar niekas "neisbrokyjo" ax.gif skanaus smile.gif
Atsakyti