Įkraunama...
Įkraunama...

Mano firminis patiekalas

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 22, 22:22)
net seile nutyso... reiks butinai isbandyti... o pomidoru padazas netinka? nes as visur jo dedu biggrin.gif


Hmm, nu nežinau ax.gif Aš esu tokios nuomonės, kad kečupai tik užmuša patiekalų tikrąjį skonį ax.gif O šitame man jo tikrai netrūksta.
Kaip sako: "nėr blogo maisto, yra tik per mažai kečupo" biggrin.gif Tai ir aš jį dedu tuomet, kai gaminu visai nėr ką daugiau įdėt, kad būtų kažkoks skonis smile.gif

Na, aišku, viskas skonio reikalas, pamėgink ir su padažu, ir be jo paragaut, atrasi, kas pačiai skaniau 4u.gif
Atsakyti
Mano firminis patiekalas "Plovas su vištienos sparneliais"

Reikės:
2 stiklinių (po 180 ml) ryžių
3 didesnių morkų
3 didesnių svogūnų
700 gr. vištienos sparnelių
3-4 v.š. pomidorų padažo (imu Kėdainių "Ypatingas")
3 skiltelių česnako
druskos, aliejaus

Gaminimas: imam ryžius ir sietelyje nuplauname po šaltu vandeniu, tada iškart dedame į sausą įkaitusią keptuvę ir kepinam ant nestiprios ugnies (aš 10 skalėj kepu ant 7:) kol ryžiai pasidarys birūs. Juos dedam į troškintuvą. Morkas sutarkuojam per burokinę tarką, svogūnus supjaustom kubeliais ir kartu pakepinam ant aliejaus. Dedam į troškintuvą. Sparnelius pjaunam į 3 dalis, pasūdom ir kepinam ant labai karštos ugnies, kol gerai apskrus (jiems kepinant galima nepagailėti aliejaus). Dedam į troškintuvą (galima įpilti 3 šaukštus aliejaus kuriame kepė). Sudedam pomidorų padažą, susmulkintas česnako skilteles, trečdalį v.š. druskos ir viską užpilam verdančiu vandeniu kol apsems. Išmaišom ir kišam orkaitėn. Troškinasi 1 val. arba 1 val. 10 min. 180 laipsnių orkaitėj su ventiliatorium. Jei be jo, manau galima ir karščiau.
Skanaus!
Paprastai pagal šį receptą visuomet pavyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu mano firminis patiekalas yra "kumpio pyragas"
Teslai:
200g sviesto
2 stiklines miltu
1 kiausinis
1 saukstas grietines
ziupsnelis druskos

Idarui:
200g kumpio (kad ir Panevezio file)
3 kiausiniai
svogunas
350ml grietineles (kai neturiu jos tai pilu pieno arba dedu grietines)
pipiru
150g fermentinio surio

Eiga:
Uzsimaisom tesla is visu reikalingu produktu ir dedam i saldytuva. Kol tesla vesta, keptuveje pasikepinam svoguna pjaustyta kubeliais, ir kumpi. Kol vesta apkepti produktai, imu tesla, ja iskloju skarda (imu tokia kaip pyragui - apvalia garbanotais krasteliais), subadau sakute ir pasaunu kepti i jau ikaitinta orkaite (iki 180laipsniu apie 10-15 min). Kol tesla kepa i apkeptus produktus itarkuoju fermentini suri, imusu kiausinius, ipilu grietinele ir viska ismaisau. Gauta mase pilu ant kepancios teslos ir dar kepu viska kol graziai apskrunda. Skanaus wub.gif

P.S. kartais dar dedu viska ka turiu - paprika, pievagrybiai, pomidorai.... aisq, situos produktus taip pat reiketu apkepti ir dedi daugiau kiausiniu. Tiesa, jei padidinu idaro kieki, tai tada ir skardos reikia didesnes mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(eliukas @ 2009 12 23, 01:31)
Mano ''Krizinė vakarienė"  4u.gif
"


doh.gif Krizinė?
Jei tą paskaitytų pokario mamos ir močiutės - infarktą gautų doh.gif
Bet nereikia nei pokario - prisiminkim kas buvo prieš 20 metų (na ax.gif , jei esat per jauna tai prisiminti, paklauskit mamos)

Ir kas čia sugalvojo tą žodį?
Pasidomėkite tų, kurie po konteinerius knisasi, meniu. Va jie tai papasakos, kas yra krizė. Nesibaigianti.
Atsiprašau, kad taip išsiliejau, bet tas žodis, vartojamas belekur, man jau "alergiją kelia" hihihi.gif
Atsakyti
Mano firminis patiekalas (tai net patiekalu gėda vadint) yra naminė pica.Čia greičiau toks greitas firminis patiekalas ir pakankamai pigiai atsieinantis,jei kam tai aktualu.
Taigi,pica mano plonapadė.
Papločiui reikės:
3 stiklinių miltų.
Vandens apie 70ml.
pusės a.šaukštelio sausų mielių.
pusės a.šaukštelio druskos.
pusės a.šaukštelio cukraus.
Persijojame miltus ant stalo.Viduryje padarome duobutę,ten beriam cukrų,druską ir mieles.Tada po truputį pilam vandenį,geriausiai truputį šiltą (vandens realiai nematuoju,o pilu,kad gautųsi tokia normali tešla).Taigi išminkom tešlą.Tada įdedam į aliejum išteptą indą ir palaikome,pageidautina šiltai, apie 20-40 min. (Dažniausiai laikau apie 15min. ir to užtenka.) Išimam tešlą,iškočiojam,kad būtų pakankamai plona,tiesiam į skardą,išteptą aliejum,bet nelabai gausiai (iš normos išeina pica standartinės skardos dydžio,na kaip būna per visą orkaitę).Tada tepam pomidorų padažą ir dedam kas ką nori.Aš dažniausiai dedu tarkuotą sūrį,tarkuotą dešrą,labai daug pievargrybių,būtinai beriu daug raudonėlio ant viršaus ir pabaigoj kepimo kartais uždedu marinuotų agurkėlių.Kepa apie 25min. 180 temp.Bet šiaip žiūrėkit pagal vaizdą,kada ji jums iškepus atrodo.Skanaus! wub.gif
P.S dabar tik suabejojau dėl miltų kiekio...ryt patikslinsiu,bet beveik garantuoju,kad 3st.
Atsakyti
smile.gif mani firminis patiekalas. saldyti vakuoti ananasai. geriausia ananasai gabaliukais arba girezinelius galima susipjaustiti. imest i kiaurasamti, kad nuvarvetu skystis tada saldymo kameroj palaikyt kol sustings. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 06, 03:21)
palaikyt kol sustings. smile.gif

.. na o tada kas? g.gif nelabai supratau apie ką jūs čia?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 06, 13:53)
.. na o tada kas?  g.gif  nelabai supratau apie ką jūs čia?

gal čia norėjo pasakyti, kad galima taip pasidaryti ananasinių ledo gabalėlių? g.gif Pvz. kokteiliui, šampanui ar pan....
Atsakyti
šiuo metu atrastas visai vykęs patiekalas:

Plovas su vištiena ir natūraliais pomidorais


reikės:
Ryžių 2 pak (užteks 3 asm.)
1didelė morka (arba 2 mažesnės)
1 didesnė vištienos krūtinėlė
5-6 pomidorai šviežūs arba tie kur būna maximose savo sultyse.
1 svogūnas
prieskonių pagal skonį

Ryžius verdu kokias 10 min
Tuo metu apkepu gabalėliais supjaustytą višos krūtinėlę, svogūną morką, priberiu įvairių prieskonių.
Pomidorus jei švieži (reikia kad būtų prinokę labai minšti) nulupu odeles, žiemą dažniau perku tuos marinuotus savo sultyse nuo jų taip pat nulupu odą.

tada į stiklinį uždarą kepimo indą dedu virtus ryžius sumaišau su tuo ką apkepiau (krūtinėlė, svogūnas, morka) galima dar paprieskonuotis
dedu sluoksnį plovo ir tada sudedu nuluptus pomidorus ir ant viršaus vėl sluoksnį ryžių su mėsyte.

Uždengtą indą su plovu dedu į įkaitintą orkaitę 180 laipsnių ir kepu 45-60 min.

Puikus patiekalas be kečiupo 4u.gif
vištieną galima pakeisti ir į kitą mėsą smile.gif

skanaus!

Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 01 06, 15:55)
gal čia norėjo pasakyti, kad galima taip pasidaryti ananasinių ledo gabalėlių?  g.gif  Pvz. kokteiliui, šampanui ar pan....

cool.gif abejoju, juk temos pavadinimas Mano Firminis Patiekalas..
Atsakyti
Na ir prisiskaiciau recepteliu.. rolleyes.gif kai kuriuos tikrai isbandysiu.. ax.gif o Jums noriu pasiulyti super skania misrainyte.. bigsmile.gif
reikes vienos rukytos vistos slauneles, indelio konservuotu ananasu, indelio konservuotu pupeliu (naudoju raudonas, vizualiai graziau), nedideles skilteles cesnako ir sauksto majonezo. Slaunele nuimti nuo kaulo, supjaustyti kubeliais, cesnaka susmulkinti, ananasus ir pupeles gerai nuvarvinti (kad nebeliktu skystimo). Ananasus susmulkinti kubeliais jei perkate ziedelius.. smile.gif Viska suberti i inda, uzdeti majoneza ir gerai ismaisyti.. Man tai pasakiskai skanu.. mirksiukas.gif
Atsakyti