Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, neužkemšančios porų

na va, nusipirkau sia pudra, pagal aprasyma turi ppuikiai tikti ir ziema smile.gif
user posted image
Yves Saint Laurent Teint Radiance is a light liquid foundation with a fine and silky texture for a comfortable feeling on your skin and a natural-looking radiance. The buildable coverage leaves the skin with a beautiful satin finish. Enriched with light reflecting mineral pigments, the foundation leaves a glowing protection that lasts all day. The skin is hydrated and left feeling soft.

With SPF 20. Non-comedogenic formula. Tested under dermatological control.
Atsakyti
O kaop ISADOROS pudrytes vandens pagrindu? Kaip dengia, ar nekemsa poru?
Atsakyti
QUOTE(Zyzliuke @ 2013 09 07, 06:57)
O kaop ISADOROS pudrytes vandens pagrindu? Kaip dengia, ar nekemsa poru?

as naudojau, dvi pakuotes pabaigiau, siek tiek pabodo tas pats gaminys, bet manau grisiu. stai sia
user posted image
veida graziai padengdavo, svytejimo suteikdavo, tokio gaivumo ir lengvumo duodavo. man poru nekimso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madam fifi: 07 rugsėjo 2013 - 09:00
sveikos 4u.gif
Per kokius 16-17 metų pudrų naudojimo stažo radau tik 3 pudras, nekimšusias man porų:
1. shiseido perfect refining foudation -pudra nr. 1!

user posted image

2. faberlic Anti-age toninis kremas „Norų išsipildymas“

user posted image

3. KANEBO FLUID FINISH LASTING VELVET

user posted image
Atsakyti
job, papasakokite apie pirmaja ir treciaja
Atsakyti
Pirmoji labai lengvai pasidengia, nėra kaukės efekto net ką tik ja pasitepus, skystos konsistencijos, bet man maskuoja puikiai. Priglunda tarsi antra oda ir atspalvis idealiai tiko thumbup.gif
Trečioji - kiek sunkesnė. Prieš tepant ją tenka truputį palaukti,kol visiškai įsigers drėkinamasis kremas. Kaukės efektas iš pat pradžių ir matosi, ir jaučiasi, bet greitai dingsta. Man kiek sunku su Kanebo atspalviais, tad maišydavau du atspalvius, o kartais - net 2 skirtingas pudras. Maskuoja puikiai.
Žinoma, nei viena, nei kita porų nekimšo.
Atsakyti
aciu uz review smile.gif kazin, kuri labiau ziemai tiktu?
Papildyta:
kokius atspalvius naudojate?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 10 05, 18:21)
sveikos  4u.gif
Per kokius 16-17 metų pudrų naudojimo stažo radau tik 3 pudras, nekimšusias man porų:

2. faberlic Anti-age toninis kremas „Norų išsipildymas“

user posted image


Kaip Jums si pudra, kuo patinka, koki atspalvi naudojate?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 10 05, 17:47)
aciu uz review smile.gif kazin, kuri labiau ziemai tiktu?
Papildyta:
kokius atspalvius naudojate?

būtent žiemai nenaudosiu nei vienos iš šių dviejų, nes abi skirtos riebiai/mišriai odai, o šildymo sezono metu mano oda išsausėja ir renkuosi labiau drėkinančią Faberlic.
Kanebo naudoju 202 atspalvį, shiseido WB 40 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasabakiene @ 2013 10 05, 18:08)
Kaip Jums si pudra, kuo patinka, koki atspalvi naudojate?

Pati pudra kol kas labai patinka, bet jau pakuotė tai užknisa: kol prisipildė dozatoriaus pompa, tieeeeeek teko ją minkyt, kad galvojau, jog gavau brokuotą ir teks grąžinti doh.gif Apskritai šios serijos produktus labai gadina pigios ir nepatvarios pakuotės verysad.gif Bet pati pudra tai labai maloniai dengiasi, gražiai, tolygiai gula ant veido, drėkina, maskuoja, bendras vaizdas tenkina. Naudoju atspalvį "natūralus smėlinis".
Atsakyti
mano kaip tik misri, tai mastau, kurios noriu is siu dvieju ziemai ax.gif pries tai naudojau shiseido lifting, nebloga, tik greit Tzona pasirebaluodavo
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 10 08, 13:15)
mano kaip tik misri, tai mastau, kurios noriu is siu dvieju ziemai ax.gif pries tai naudojau shiseido lifting, nebloga, tik greit Tzona pasirebaluodavo

šiaip iš šių 2 man labiau patinka shiseido wub.gif - joks blizgesiukas neišlenda, bet žiemai ji man per skysta būtų ax.gif
Atsakyti
kodel shiseido labiau?
kuria prasme per skysta, konsistencija savo?
Atsakyti