Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, neužkemšančios porų

QUOTE(~Aylin @ 2013 10 08, 14:24)
kodel shiseido labiau?
kuria prasme per skysta, konsistencija savo?

shiseido labiau, nereikia laukti, kol įsigers drėkinamasis kremas - galima tepti iškart, nes net trumpam nepalieka kaukės efekto,nes lengviau pasiskirsto ir tolygiau dengia (visad tepuosi pirštais, nenaudoju jokių šepetėių ar kempinėlių).
Per skysta ne dėl konsistencijos (nors ir ši - skystesnė), bet per mažai drėkinimo žiemai bus ir manau, kad tikrai neapsaugos esant žvarbiam orui ir didelei temperatūrų kaitai.
Atsakyti
o kuri idomu tiktu ziemai, kad tikrai apsaugotu? g.gif
Atsakyti
Vienintele pudra kuri man nekimso poru tai "Pharmaceris". Labai puikiai paslepia spuogelius ir kitokius veido nelygumus (demeles taip pat), kas svarbiausiai nesudaro kaukes efekto ir tikrai nesumeluosiu reikia jos maziau nei zirnio dydzio kad puikiai viska uzmaskuotu! Taip kad ir uztenka ilgam. Buvau jau viskuo nusivylus kol sitos neisbandziau. Nuo visu kitu tuoj pat vel spuogu pridykdavo... doh.gif
Atsakyti
geriausi komplimentai Shiseido krempudrytems, kad ir Perfect refining foundation, nekemsa poru, lengva, naturaliai atrodanti;
Atsakyti
sveikos,
ar esate kuri naudojusi šitą pudrą? http://www.clinique....keup/index.tmpl
mano oda mišri/riebi, labai blizga t zona. svarbiausia, kad nekimštų porų, nes su blizgesiu susitvarkau. šiaip kiekvieną dieną netepu pudros, nėra spuogų, bet va tris dienas iš eilės tepiausi pudra, ir žiauriai užsikimšo poros. nei spuogas nei inkštiras, nei išspausti, nei į vidų sukišti. tokia kvaila situacija gaunasi. noriu dabar veidą susitvarkyti, todėl pudros kaip ir nereikėtų tepti, bet vėl veidas atrodo nekaip su tom užsikimšusios porom, norisi pamaskuoti. kažkoks užburtas ratas. norisi pagaliau atrasti pudrą, kad nekimštų porų, nes oda super būna kol netepu pudros. dabar naudoju loreal true match. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
klementyna, turiu Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makup smile.gif Maskuoja labai gerai, matiškumą taip pat laiko puikiai. Sudėtyje turi 0,5proc berods salicilo rūgšties, todėl spuogelius labai efektyviai gydo. Minusai: sausina ir menkas spalvų pasirinkimas (man nr.1 šviesi, o kitos jau per tamsios). Aš asmeniškai ant viso veido tepu tik kai smarkiai išberia, bet kaip maskuoklį bėrimams naudoju labai dažnai. Net kai naudoju kitą makiažo pagrindą, ant viršaus patepu šio gėrio, paslepia ir gydo.
Atsakyti
As irgi turiu Anti-blemish clinique ax.gif Man maskuoja sakyciau neblogai, bet ner wow. Sausina tai tikrai, reik gerai pries tai oda drekinti. MAskuoklio man neatsoja schmoll.gif Ir tikrai negydo man ji... as gal net sakyciau, kad siek tiek kemsa g.gif kazkaip antrasyk nesirinkciau, man EL DW graziau denge ir tikrai nekimso ax.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus. nežinau, bandysiu kažko ieškoti. kol kas iš vis nenaudosiu pudros, nes tikrai užburtas ratas. būna koks spuogelis, užmaskuoju, o tada jau ir užsikemša visos poros doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ziema naudoju Estee Lauder double wear, pavasary - double wear light, nekemsa poru, atspalvy atitaikiau puikiai, maskuoja nelygumus, paraudimus, oda it aksomine atrodo bigsmile.gif Spalva nei y ruzavuma, nei y geltonuma, tiesiog sviesi, labai taupiai naudojas - buteliuka naudojus apie 4-5 men. kasdien tepdama. Esu labai patenkinta siais gaminiais, nes iki tol niekada iki galo neisnaudodavau pudros, vis kazkas netikdavo. Sios - idealios smile.gif O siaip veida priziuriu ( rugstiniai pylingai, mikrodermabrazija kas 2-3 men., kaip iseina gryzt y LT, rugstiniai produktai namuose ), oda labai pasitaisius, pudra vartoju tik darbe. Gryzus iskart nusivalau, niekad nesportuoju pasidazius, stengiuos veido neliest rankomis daznai ir kad plaukai neliestu taip pat. Skirtumas akivaizdus, nors tikrai dar yra ka patobulint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 04 06, 09:16)
Ziema naudoju Estee Lauder double wear, pavasary - double wear light, nekemsa poru, atspalvy atitaikiau puikiai, maskuoja nelygumus, paraudimus, oda it aksomine atrodo bigsmile.gif Spalva nei y ruzavuma, nei y geltonuma, tiesiog sviesi, labai taupiai naudojas - buteliuka naudojus apie 4-5 men. kasdien tepdama. Esu labai patenkinta siais gaminiais, nes iki tol niekada iki galo neisnaudodavau pudros, vis kazkas netikdavo. Sios - idealios smile.gif O siaip veida priziuriu ( rugstiniai pylingai, mikrodermabrazija kas 2-3 men., kaip iseina gryzt y LT, rugstiniai produktai namuose ), oda labai pasitaisius, pudra vartoju tik darbe. Gryzus iskart nusivalau, niekad nesportuoju pasidazius, stengiuos veido neliest rankomis daznai ir kad plaukai neliestu taip pat. Skirtumas akivaizdus, nors tikrai dar yra ka patobulint smile.gif


sita?,koks atspalvis?
http://www.sephora.c...6?skuId=1465038
Atsakyti
[quote=jbm,2013 10 05, 17:21]
sveikos 4u.gif
Per kokius 16-17 metų pudrų naudojimo stažo radau tik 3 pudras, nekimšusias man porų:
1. shiseido perfect refining foudation -pudra nr. 1!

user posted image

o man sita kimso poras. labai gaila, nes veidas atorode tobulai
Atsakyti
QUOTE(1JULIANA6 @ 2014 04 10, 12:11)


Taip, 1.0 4u.gif
Atsakyti