Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

Man tai labai gražiai derintųsi Paulina, be to tai labai nuostabus vardas wub.gif wub.gif wub.gif
Bet šiaip daug dalima priderinti, galima derinti pagal pirmą raidę: Patricija, Palmyra, Palmira, Polina...
Gaima pagal kilmę (Povilas atrodo kilęs iš lotynų, taigi galima rinktis iš daugybės tos pačios kilmės vardų): Renata, Uršulė, Glorija, Laura, Olivija, Silvija...
Galima pagal ilgumą paderinti (pvz., toks pats raidžių skaičius smile.gif ): Vainora, Jolanta, Jogailė, Raminta, Žavinta, Gaivilė...
Galima derinti pagal tai, kad abu vardai būtų šventi, taigi parinkti kokį gražų šventą vardą: Marija, Aurėja, Monika, Joana...
Arba išvis, derinkite taip, kaip Jums skamba gražiausiai, kai abu vardai tariami kartu rolleyes.gif Čia jau labai invidualu smile.gif Man tarkimlabai gražiai skamba Povilas ir Arvilė, Povilas ir Veronika, Povilas ir Enrika, Povilas ir Sandra... Na bet kažkam gali net labai neskambėt ax.gif
Tikrai daug derinimo būdų ir yra iš ko pasirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad svarbiau derinti prie pavardės, o ne prie brolio vardo mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
O man be rysio butu Povilas ir Paulina
ir pagal pirma raide nepatinka

Derinciau, jei derinciau, tai tikriausiai pagal vardo kilme

beje, pati nenoreciau buti prie kazko priderinta smile.gif Manau, kad tiesiog isrinkite visiems jums patinkanti vardeli ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Marija Kotryna @ 2007 08 25, 21:26)
Koks mergaites vardas labiausiai derintusi prie jos broliuko vardo Povilas?
Is anksto dekoju is pasiulytus vardelius.


Povilas - Dovile

manyciau su -o tinka vardai

Papildyta:
QUOTE(joločka @ 2007 08 26, 08:54)
O man atrodo, kad svarbiau derinti prie pavardės, o ne prie brolio vardo  mirksiukas.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif reikia ziuret ir i pavarde
Atsakyti
Kai rinkome vardą antram sūnui, derinome ne prie pirmagimio vardo, o prie pavardės.
Prie vardo Povilas derinčiau kokį nors šventą moterišką vardą.
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 08 26, 07:54)
O man atrodo, kad svarbiau derinti prie pavardės, o ne prie brolio vardo  mirksiukas.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif Tikrai
Atsakyti
O kam derinti? Ir rūbus derinsit? Ir gyvenimo stilių? Geriau prie pavardės derinkit, tikrai daugiau naudos bus.
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 08 26, 09:57)
Povilas - Dovile

manyciau su -o tinka vardai


drinks_cheers.gif
dar siūlyčiau -- Monika
Atsakyti
o man nepatinka,kai jau visiskai buna aisku,kad vardai priderinti,jie juk ne dvyniai kokie....reikia individualumo ,ir atskirumo kartu(bet prie povilo tai marija tikrai tinka) smile.gif
Atsakyti
oi, visokie tinka...
Povilas+Irma; Povilas+Marija, Kotryna, Antanina, Magdelelena... mirksiukas.gif

tiesiog Povilas jau taip seniai yra mūsuose prigijęs vardas, kad prie jo bet kas dera, t.y. universalus, nereikia nieko derinti.
Atsakyti
Povilas visai nepretenzingas vardas, manau tinka tikrai daug vardų prie jo mirksiukas.gif Geriau, kaip čia mamos patarė, prie pavardės paderint.
Atsakyti
O man prie Povilo tinka Agnietė, bet siaip cia kitos mamos teisios nereikia brolio ir sesers vardu derinti tarpusavyje.Mano pusesere turi dukra Ieva ir sunu Adoma. Keistokai skamba bent jau man.
Atsakyti