Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

man Tauras irgi labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 25, 13:49)
man irgi patinka derantys tarpusavyje vardai. va jei butu mergyte, tai mes butume pavadine ja Nėja, bet kadangi  bus ir antras berniukas, tai esam pasimetime. kad deretu prie Nojaus, galvojam apie Kajaus varda, o siaip dar sarase Tauro vardas, bet jis nedera. ka patartumet? rolleyes.gif

Kajus labai gražu, bet man labai kūdikiškas vardas, ta prasme nelabai įsivaizduoju suaugusį vyrą tokiu vardu blush2.gif O Tauras tai liuks pasirinkimas.
Atsakyti
Musu vaikai: Juozas, Elze ir Anele. Tai jau jus pasakykit, dera cia ar ne? Kaip ir nederinom labai, bet visi senove dvelkia... tai gal cia ir tas rysys? As pritariu nuomonei, kad jei sunus Jonas, tai dukros Dziulijola ar Aristida nebepavadinsi. Jau koks stilius tevams patinka, tai tokiu ir vadina, tai is cia ir tas susiderinimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liumba: 26 sausio 2007 - 22:15
QUOTE(Liumba @ 2007 01 26, 23:13)
Musu vaikai: Juozas, Elze ir Anele. Tai jau jus pasakykit, dera cia ar ne? Kaip ir nederinom labai, bet visi senove dvelkia... tai gal cia ir tas rysys? As pritariu nuomonei, kad jei sunus Jonas, tai dukros Dziulijola ar Aristida nebepavadinsi. Jau koks stilius tevams patinka, tai tokiu ir vadina, tai is cia ir tas susiderinimas...


mūsų sūnus Jonas. mergaitės, jei kada susilauksim, tikrai nebus pavadintos nei Adele, nei Elena, nei Antanina ar kitais mums suprantamais kaip senoviškais vardais. sakyčiau, yra per daug jaunų Jonų, kad vardą senoviškiems reiktų priskirti.
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 26, 09:09)
Ką dar sugalvosi bigsmile.gif Gi nepavadinsi Klodoaldu ar Vilėnoratu biggrin.gif

o gal ideja ir nebloga? bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dark @ 2007 01 26, 19:47)
Kajus labai gražu, bet man labai kūdikiškas vardas, ta prasme nelabai įsivaizduoju suaugusį vyrą tokiu vardu  blush2.gif  O Tauras tai liuks pasirinkimas.

kai suaugs tas vyras, gales pasikeist hihihi.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 27, 10:55)
kai suaugs tas vyras, gales pasikeist hihihi.gif mirksiukas.gif


atsainus ir nerimtas požiūris nono.gif

g.gif mačiau vienos mamytės dukros Gintarė ir Estela mega_shok.gif kuo Estela nusikalto? jau geriau abi Gintarės mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 27 sausio 2007 - 10:34
QUOTE(muminukas @ 2007 01 27, 10:04)
atsainus ir nerimtas požiūris nono.gif


nuo kada pajuokaut negalima? unsure.gif
Atsakyti
Pas mus bus Faustas ir Herkus. Dera čia ar ne? g.gif Vieniems dera, kitiems-ne.

Beje, mane tai kaip nervina, kai kiti išgirdę Faustą, sako, kad čia be ryšio, vos ne serialas, Gėtės prisiskaičius ir t.t. Faustas yra labai senas ir dar šventas vardas.
Man tik du žmonės (viena kolegė ir anyta) yra kiek intelektualiau apibūdinę šį vardą. Sako-o, kaip Faustas Latėnas.
Atsakyti
Maniškiai Monika ir Motiejus(Matas,vadinam pilnu vardu), vardus išrinkau aš ir taip išėjo, kad pataikiau prosenelių(iš vyro pusės)vardus, visai to nežinodama.Nesistengiau vardų derint, bet taip jau prilipo tas Motiejus ir viskas. ax.gif Dar galvojom apie Rapolą, jeigu būtų gimus mergaitė, greičiausia būtume rinkę-Mrtyna ar Liucija. rolleyes.gif
Atsakyti
Pažįstu Žilviną ir Eglę, Jūratę ir Kastytį...smile.gif
Pati taip nederinčiau ir nederinsiu tikrai. Turim Gretutę, bet Jonuku berniuko ko gero nevadinsiu. Tačiau tas derinimas aktualus tik tol, kol vaikai su tėvais gyvena, kol nesuauga. Kai palieka tėvų namus, tokios sąsajos nelabai reikšmės turi...
Atsakyti
Koks mergaites vardas labiausiai derintusi prie jos broliuko vardo Povilas?
Is anksto dekoju is pasiulytus vardelius.
Atsakyti
Paulina(Paula) 4u.gif
Atsakyti