Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

QUOTE(nojus @ 2007 01 25, 14:49)
man irgi patinka derantys tarpusavyje vardai. va jei butu mergyte, tai mes butume pavadine ja Nėja, bet kadangi  bus ir antras berniukas, tai esam pasimetime. kad deretu prie Nojaus, galvojam apie Kajaus varda, o siaip dar sarase Tauro vardas, bet jis nedera. ka patartumet? rolleyes.gif


Kai skaičiau šį postą, dar iki galo neperskaičius pirma mintis šovė - tiktų Kajus. Man kažkaip gražiau, kai galūnė dera. Yra nemažai vardų su galūne -us. 4u.gif
Atsakyti
Pas draugą yra labai daug puseserių (iš vienos šeimos, ten berods 7 ar 8 vaikai) tai galima sakyt, kad vardai priderinti, visų neatsiminsiu, bet keli: Rasa, Aušra, Eglė, Ramunė... Ir kiti tokie pat, vaikinų irgi smile.gif Kažkaip visi susiję su gamta ar jos reiškiniais smile.gif man gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2007 01 02, 12:03)

pazistu seima kur vaiku vardai labai graziai dera, pvz Saule ir Vejas.

Ar manote, kad tai skirtingi žmonės, kurie gyvens savo gyvenimus ir jums nesvarbu, kad jie nederes tarpusavyje. renkate tokius, kokie jums grazus?



Lietuvos atgimimo metais Lietuvoj buvo tokia veikėja - Liucija Baškauskaitė. Tai jos vaikų vardai irgi tokie.
Bet man jie nedera.. nemanau, kad reiktų derinti kažkaip vardus. Vardus reikia rinkti tokius, kad žmogučiui tiktų, ir tėvams patiktų.
g.gif Jeigu tėvas vardu Vėjas, tai jo vaikai tada: Brizas, Pasatas, Šiaurys ir pan rolleyes.gif
g.gif o Saulės vaikai... Astros, Rožės, Mėtos.. ar Venera, Žemė, Jupiterė rolleyes.gif

įdomu, ar "keistuose" varduose jau yra JUPITERĖ? cool.gif
Atsakyti
Baškauskaitės vaikai Vėjas ir Vasara tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 25, 13:49)
man irgi patinka derantys tarpusavyje vardai. va jei butu mergyte, tai mes butume pavadine ja Nėja, bet kadangi  bus ir antras berniukas, tai esam pasimetime. kad deretu prie Nojaus, galvojam apie Kajaus varda, o siaip dar sarase Tauro vardas, bet jis nedera. ka patartumet? rolleyes.gif


O man Tauras 100 kartų gražesnis vardas už Kajų cool.gif Toks, tvirtas, vyriškas, be to juk Nojus ir Tauras tikrai nerėžia ausies mirksiukas.gif

Aš tai iš viso nematau prasmės tame vardų derinime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2007 01 25, 19:28)
Aš tai iš viso nematau prasmės tame vardų derinime smile.gif


tai prasmės ir nėra, tik grožis bis.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 01 25, 18:31)
tai prasmės ir nėra, tik grožis  bis.gif


Aj irnesakyk.gif Svarbu prie pavardės dera smile.gif Užaugs vaikai ir nerūpės ten niekam koks jo brolio vardas mirksiukas.gif Labai jau gražus man vardas Tauras, tai jaučiu pareigą pasisakyti biggrin.gif
Atsakyti
Ir man atrodo beprasmiska deti vaikams derancius vardus,vistiek juk kartu negyvens.Mano mergytes vardas Ruta,tai MB kitai dukrytei kuri yra nestuke.gif dar siulo Liepa.Nu man toks derinys schmoll.gif Kaip tik noriu kad nebe augalas butu,sakau jau viena gele turim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2007 01 25, 18:28)
O man Tauras 100 kartų gražesnis vardas už Kajų cool.gif  Toks, tvirtas, vyriškas, be to juk Nojus ir Tauras tikrai nerėžia ausies mirksiukas.gif

Aš tai iš viso nematau prasmės tame vardų derinime smile.gif

nu va, kai as savo vaiko paklausiu, koks jam vardas grazesnis, tai jis irgi Tauras sako biggrin.gif

QUOTE(monie @ 2007 01 25, 19:02)
Aj irnesakyk.gif  Svarbu prie pavardės dera smile.gif  Užaugs vaikai ir nerūpės ten niekam koks jo brolio vardas mirksiukas.gif  Labai jau gražus man vardas Tauras, tai jaučiu pareigą pasisakyti biggrin.gif

nu tai mes tada ir apsistosim ties Tauru matyt. beto ir pagal horoskopa Jautis bus, va ir susiderinsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 25, 20:38)
nu va, kai as savo vaiko paklausiu, koks jam vardas grazesnis, tai jis irgi Tauras sako biggrin.gif
nu tai mes tada ir apsistosim ties Tauru matyt. beto ir pagal horoskopa Jautis bus, va ir susiderinsim biggrin.gif

puikus pasirinkimas thumbup.gif Tauras tikrai grazus ir kartu solidus, vyriskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 01 25, 20:45)
puikus pasirinkimas thumbup.gif Tauras tikrai grazus ir kartu solidus, vyriskas rolleyes.gif

4u.gif nu tada gerai. tik gal sakau siek tiek per sunkus tarti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 26, 09:06)
4u.gif nu tada gerai. tik gal sakau siek tiek per sunkus tarti g.gif


Ką dar sugalvosi bigsmile.gif Gi nepavadinsi Klodoaldu ar Vilėnoratu biggrin.gif
Atsakyti