Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo garsas

smile.gif+2007 01 30, 23:48-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 30, 23:48)
Muzikinį CD? Filmą?

bet koki doh.gif vaizdas, kaip turi buti thumbup.gif
kiek suprantu kazka tureciau daryti su programa g.gif ?
Atsakyti
gal gali kas padėti? help.gif
pas mane nėra garso, kai noriu ką nors pažiūrėti internete...kur čia gali būti problema?? ir kaip ją pataisyti?? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai man buvo dinges garsas, issiaiskinau, kad betrindama senus failus istryniau ir garso irengini. Tad internete susiradau ta programa (Realtek AC'97 Audio) suinstaliavau ir dabar viskas OK
bandykit perinstaliuoti garso irengini
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2007 03 12, 20:44)
Kai man buvo dinges garsas, issiaiskinau, kad betrindama senus failus istryniau ir garso irengini. Tad internete susiradau ta programa (Realtek AC'97 Audio) suinstaliavau ir dabar viskas OK
bandykit perinstaliuoti garso irengini


Garso irenginio neištrinsi. O va jo draiverius galima labai greitai pažeisti. Ir čia viena iš galimu problemu.
Atsakyti
Dingo garsas !Paleidziant Winamp , ismeta lentele - Error code 88780032 , tipo reikia nauju draiveriu g.gif .Ka dabar man daryt verysad.gif .Gal galit patart unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamyte* @ 2007 04 10, 01:05)
Dingo garsas !Paleidziant Winamp , ismeta lentele -  Error code 88780032 , tipo reikia nauju draiveriu  g.gif .Ka dabar man daryt  verysad.gif .Gal galit patart  unsure.gif

parsisiunti winampo instalus ir perrašai, o ką nežinai iš kur parsisiųst ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 04 10, 13:26)
parsisiunti winampo instalus ir perrašai, o ką nežinai iš kur parsisiųst ?

Gal galit patart is kur saugiau ? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
Per klaidą išinstaliavau kompiuteryje garsą, o dabar kaip "didelė kompiuterių žinovė" nebežinau kaip atstatyti.

Padėkite man jį atgal sureguliuoti.

Ačiū
Atsakyti
Sveiki, ir aš ištryniau tos draiverius susijusius su garsu o atstayti nemoku.

help.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2008 01 05, 17:30)
Sveiki, ir aš ištryniau tos draiverius susijusius su garsu o atstayti nemoku.

help.gif

Kam per kelias temas rašyti?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 01 05, 17:57)
Kam per kelias temas rašyti?



Atsiprašau, iš pradžių neradau temos susijusios su kompiuterio garsiai, tai parašiau kitoje. O vėliau atradau šitą ir nusprendžiu, jog mano problema labiau tiktų čia.
Atsakyti
sveiki.. man irgi reik pagalbos, nugi dingo garsas, kompas nesiojamas, nu kiek paziurejau nera ne ivarneliu uzdetu nei dar ko.. jau nebezinau kur ko beieskoti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti