Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo garsas

QUOTE(JoReGa @ 2008 01 07, 20:43)
sveiki.. man irgi reik pagalbos, nugi dingo garsas, kompas nesiojamas, nu kiek paziurejau nera ne ivarneliu uzdetu nei dar ko.. jau nebezinau kur ko beieskoti unsure.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif man tas pat verysad.gif jokiu irenginiu netryniau, neismeta jokiu lenteliu verysad.gif notebooke''as verysad.gif
Atsakyti
Dazna problema per pastaraji pusmeti pas mane jau apsilanke 3 drauges nesinos savo laptopais ir sita problema su garsu biggrin.gif
Sako nieko nedarem ir dingo vienai isviso dingo benarsant po interneta nei is sio nei is to, kitai irgi panasiai.
Dazniausiai jokiu errou neismeta tik nera garso rodo kad muzika groja taciau is kolonkiu tyla. Ant vieno tai buvo isvis girdisi tik windows alpinkos garsai ten tie spragsejimai atidarant folderius, garsas isjungiant kompa ir ijungiant taciau jokio kai bandai paleisti muzika.
Kaip atpazinti - dazniausiai jei nieko neistrynete na sakykime "savaimine klaida" (nors tos savaimines daniausiai kyla del tarpines tarp kedes ir pc) doh.gif biggrin.gif du kart spragtelim garsikalbiuka prie laikroduko, man pas visus 3 ismete lentele kad no audio device found.
Dviem perinstaliavau driverius (juos galite rasti motinines plokstes gamintojo puslapyje jei garso korta integruota, o jei neintegruota tada jos gamintojo puslapyje) o viena pakako restartuoti ir viskas susitvarke (mat panele visada hibernate'ino ir nebande perkrauti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeepsorroW: 04 kovo 2008 - 18:04
Prasau padekit, dingo kompo garsas, kai ijungiu winampa raso error.... o ir siaip pradejus kraut kompa rodo kad kazkas negerai, o jau isijungus dingsta laikas rodo vidurnakti...Help!!!
Atsakyti
Gal man kas galit padėt? g.gif Pas mane ant laptopo ekrano visada rodydavo kaip didini garsą,kaip mažini,kaip uždedi mute.O dabar kažkaip išnyko ta funkcija.Tiesiog spaudžiu mygtukus garsui keisti,bet ant ekrano nieko neberodo.Kas čia ne taip? g.gif Gal kas nureguliuota yra? g.gif Be to ir ikonėlė garso,kur būna prie laikrodžio ženkliuko dabar tai yra tai nėra... unsure.gif
Atsakyti
Dingo ir man garsas nei iš šio nei iš to blink.gif Nebežinau nė ką daryt, patikrinau, jokių varnelių niekur nėra, garso įrenginį (ar kaip jis ten) lyg ir randa blink.gif
Atsakyti
g.gif Nežinau ar ta pati problema ar ne, bet garso problema buvo ir pas mane, windowsiniai garsai buvo, tik prie laikrodžio garso ikonos irgi nebeliko, bet per Control panel pasileidžia, VMP nebegrojo (ai galvojau tiek to, muzikai panaudojau kitą grotuvą), bet labiausiai nervino, kad pps'uose muzikos nebesigirdėjo smile.gif. To ilgai ištvert negalėjau smile.gif)). Garso problemą išsisprendžiau parsisiuntusi ir papildomai įdiegus I3 codecx.exe. Na, man tai padėjo, VMP irgi jau groja viską, pps'ai irgi jau su garsu smile.gif. Pabandykit, gal ir jums padės.
Atsakyti
Garsas ir visa kita be priezasties nedingsta mirksiukas.gif patariu atidziau atsirinkt programas kurias instaliuojate ir po to isinstaliuojate, atkreipkite demsi, kad kartais istrinant programa pasirodo zinute, kad gali buti pazeisti tam tikri parametrai. Kam dingo garsas atnaujinkit garso kortos tvarkykles (driver) arba jas isnaujo instaliuokite, pas ka integruota garso korta atnaujinkite pagrindines plokstes tvarkykles.
Atsakyti
QUOTE(DeepsorroW @ 2008 03 13, 15:36)
Garsas ir visa kita be priezasties nedingsta  mirksiukas.gif  patariu atidziau atsirinkt programas kurias instaliuojate ir po to isinstaliuojate, atkreipkite demsi, kad kartais istrinant programa pasirodo zinute, kad gali buti pazeisti tam tikri parametrai. Kam dingo garsas atnaujinkit garso kortos tvarkykles (driver) arba jas isnaujo instaliuokite, pas ka integruota garso korta atnaujinkite pagrindines plokstes tvarkykles.

O jeigu pas mane yra garsas,bet ant ekrano nerodo kiek aš jį didinu ar mažinu,ką tokiu atveju daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 03 13, 16:49)
O jeigu pas mane yra garsas,bet ant ekrano nerodo kiek aš jį didinu ar mažinu,ką tokiu atveju daryti? g.gif

cia laptopas ar PC jei laptopas tai ant kiekvieno yra skirtingi procesai kurie reguliuoja sakykim kad ir garso didinimo/mazinimo rodyma ekrane gali but isjungtas sis procesas ir nerodo, toliau jei yra PC tai greiciausiai garso valdymas (spec mygtukai) yra ant klavos patikrink nustaymus gal netesingai priskirti. Sudetinga paaiskinti reikia pamatyti, jei pati nelabai supranti, pabandyk pasitelkti drauge ar drauga, kuris siek tiek nusimano apie kompus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DeepsorroW @ 2008 03 14, 14:40)
cia laptopas ar PC  jei laptopas tai ant kiekvieno yra skirtingi procesai kurie reguliuoja sakykim kad ir garso didinimo/mazinimo rodyma ekrane gali but isjungtas sis procesas ir nerodo, toliau jei yra PC tai greiciausiai garso valdymas (spec mygtukai) yra ant klavos patikrink nustaymus gal netesingai priskirti. Sudetinga paaiskinti reikia pamatyti, jei pati nelabai supranti, pabandyk pasitelkti drauge ar drauga, kuris siek tiek nusimano apie kompus.  mirksiukas.gif

Mano laptopas.Seniau rodė,bet nesenai tvarkė man kompą,tai po to ir nebe rodo.Ir niekur nerandu kas čia blogai.
Atsakyti
Labas vakaras! Gal kas pades ax.gif Vyresnioji dukra norejo parsiusti daina,o mazoji kazka paspaude kai ismete lentele,nespejom perskaityti,VZ dabar pas mus kompe nera garso blink.gif Kai ieini i CONTROL PANEL ir bandai ten istaisyti,raso NO AUDIO DEVICES.Tik prasau,paaiskinkit man blondinei ka daryti zingsnis po zingsnio,isanksto dekuj

Klausiau kitoj temoj,o po to pamaciau sita blush2.gif pas mus PC
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 03 13, 15:49)
O jeigu pas mane yra garsas,bet ant ekrano nerodo kiek aš jį didinu ar mažinu,ką tokiu atveju daryti? g.gif

isvis zenklo nera, ar yra bet nerodo reguliavimo ligi? eigu nera, STARTo jostoi paspaus des. peles migtuka>properties>notification area ir uzdek varnele. Daugiau nezinau
Atsakyti