Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo garsas

QUOTE(SVETA K. @ 2008 03 24, 00:40)
Labas vakaras! Gal kas pades ax.gif Vyresnioji dukra norejo parsiusti daina,o mazoji kazka paspaude kai ismete  lentele,nespejom perskaityti,VZ dabar pas mus kompe nera garso blink.gif Kai ieini i CONTROL PANEL ir bandai ten istaisyti,raso NO AUDIO DEVICES.Tik prasau,paaiskinkit man blondinei ka daryti zingsnis po zingsnio,isanksto dekuj

Klausiau kitoj temoj,o po to pamaciau sita blush2.gif pas mus PC

my computer>properties>device manager (vistoi iskart rasi, o xp 3 ideklas kur advanced ten bus) atidarik sound, ant savo garso plokstes pavadinime paspausk 2karus ir naujam lange atidarik idekla driver, is prdziu paspausk update driver, turetu atsirast, eigu ne tai spaus roll back draiver
P.S. atsargiai tik tai sitam devais manager, iskirus garso nekur ne lisk nes gali blogai baigtis
Atsakyti
QUOTE(Andriuha @ 2008 03 24, 03:30)
my computer>properties>device manager (vistoi iskart rasi, o xp 3 ideklas kur advanced ten bus) atidarik sound, ant savo garso plokstes pavadinime paspausk 2karus ir naujam lange atidarik idekla driver, is prdziu paspausk update driver, turetu atsirast, eigu ne tai spaus roll back draiver
P.S. atsargiai tik tai sitam devais manager, iskirus garso nekur ne lisk nes gali blogai baigtis

Iki sitos vietos viska padariau,o toliau ten su zodziu SOUND daug yra sakiniu blush2.gif O kai tu parasiai atsargiai,tai nezinau scare.gif kur ieiti:
1.DVD/CD-ROM drives

2.Sound,video and games controllers
audio codecs
AVer Media
Legasy Audio Drevers
Sound MAX Integrated Digital Audio?
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 03 24, 18:30)
Iki sitos vietos viska padariau,o toliau ten su zodziu SOUND daug yra sakiniu blush2.gif O kai tu parasiai atsargiai,tai nezinau  scare.gif kur ieiti:
1.DVD/CD-ROM drives

2.Sound,video and games controllers
      audio codecs
      AVer Media
      Legasy Audio Drevers
      Sound MAX Integrated Digital Audio?

2.Sound,video and games controllers
Sound MAX Integrated Digital Audio
Atsakyti
sveiki... parsisiunciau koncerto yrasa Video ts. ji konvertavau... ziuriu p er DivX... bet nera garso... kur man ji reik sureguliuot... o gal priklauso, nuo to i koki formata konvertavau (perdaraiu i M doh.gif P3) bet nei Winamp, nei Media Plyer jo nerodo
Atsakyti
Sveiki,buvau rašiusi,kad dingo mano kompui garsas,kai per skype kalbėdavausi manes negirdėjo.Kompe buvo Vista,persiinstaliavau i XP po to ir dingo garsas.Nuvežiau pas kompiuteristus,tai sake kad kai perinstaliavo nusilauže kažkokie draiveriai,sumokėjau 10 lt ir pataisė,dabar ok viskas.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Atsiemus kompiuteri is serviso(po windows'u perinstaliavimo) paaiskejo,kad nera garso kompiuteryje.Koloneles veikia,tik garso nera.Pas mane windows xp.Kas galetu buti ir kaip ta garsa atstatyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2008 04 23, 14:25)
Sveiki 4u.gif
Atsiemus kompiuteri is serviso(po windows'u perinstaliavimo) paaiskejo,kad nera garso kompiuteryje.Koloneles veikia,tik garso nera.Pas mane windows xp.Kas galetu buti ir kaip ta garsa atstatyti? g.gif


pasiskaitykite cia http://nkm.balsas.lt...q...usto&pos=10 gal rsite savo problema
speju kad problema tame kad truksta garso plokstes


Padėkit, pas mane neliko garso po Windowsu perrašymo. Ką daryt?

Spėjame, kad trūksta garso plokštės arba integruoto jo lusto tvarkyklių.
1. Perkant kompiuterį dažniausiai būna pridėtas CD su jo įrenginių tvarkyklėmis. Susirasti ir iš jo įdiegti.
2. Antras būdas susirasti tvarkykles internete ir jas įdiegti.
3. Trečias būdas - pareiškite pretenzijas dėl nekokybiško darbo tam, kas perrašė "Windows" ir tegul jis pabaigia tą ką pradėjo.
Atsakyti
Padekit ir man tokiai tundrai, vaikai kazka pridirbo ir ne tik dingo garsas bet net nebeliko to zenkliuko garsui, kur prie laikrodzio kampe stovi.pas mane nesiojamas, bandziau ieskoti kaip cia anksciau raset bet as nerandu puse uzrasu, galdel to kad tai kuriai padejot personalinis o pas mane nesiojamas.pas mane Windaus XP.Nu ka daryt, dieve dieve kokia tundra tokiouse reikaluose doh.gif
Atsakyti
Sveikos pas mane irgi kompe dingo garsa ir meta kazkokia lentele su klaida gal zinote ka daryti ?
Atsakyti
QUOTE(Summer*Night @ 2008 06 04, 10:40)
Sveikos pas mane irgi kompe dingo garsa ir meta kazkokia lentele su klaida gal zinote ka daryti ?

Galimi keli variantai. Jeigu meta klaidą, greičiausiai nuimušė garso draiveriai.
O nuejus my compiuter->properties->hardware->device manager nera jokiu geltonų šauktuku prie garso irenginio?
Atsakyti
QUOTE(mmamux @ 2008 06 02, 23:51)
Padekit ir man tokiai tundrai, vaikai kazka pridirbo ir ne tik dingo garsas bet net nebeliko to zenkliuko garsui, kur prie laikrodzio kampe stovi.pas mane nesiojamas, bandziau ieskoti kaip cia anksciau raset bet as nerandu puse uzrasu, galdel to kad tai kuriai padejot personalinis o pas mane nesiojamas.pas mane Windaus XP.Nu ka daryt, dieve dieve kokia tundra tokiouse reikaluose doh.gif

Sveiki, jo pas mane buvo geltonas sauktukas ir prase idet diska, nes reikejo draiveriu bet...man pasisiule vienas geras zmogeliukas padet ir nuotoliniu budu sutvarke ir labai greit ir dabar esu laaaabai patenkinta, o svarbiausiai nereikejo paciai ten knistis nes tikrai kai nezinai kur lendi dar blogiau gali prisidaryt, rekomenduociau ta zmoguti isdygusi paciu laiku ir vel padariusi tvarka mano kompe lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmamux @ 2008 06 04, 22:42)
Sveiki, jo pas mane buvo geltonas sauktukas ir prase idet diska, nes reikejo draiveriu bet...man pasisiule vienas geras zmogeliukas padet ir nuotoliniu budu sutvarke ir labai greit ir dabar esu laaaabai patenkinta, o svarbiausiai nereikejo paciai ten knistis nes tikrai kai nezinai kur lendi dar blogiau gali prisidaryt, rekomenduociau ta zmoguti isdygusi paciu laiku ir vel padariusi tvarka mano kompe lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nesuprantu. Nejaugi paprasčiau suteikti kažkam pilną priėjimą prie kompo negu idėti cd ir paleisti instaliaciją. Jeiu problemos su draiveriais, tai ar bent numanote ką jis galejo paleisti kompe?
P.S. Tai nereiškia, kad taip ir buvo.
Atsakyti