Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo garsas

QUOTE(Taktas @ 2008 06 04, 23:53)
Nesuprantu. Nejaugi paprasčiau suteikti kažkam pilną priėjimą prie kompo negu idėti cd ir paleisti instaliaciją.  Jeiu problemos su draiveriais, tai ar bent numanote ką jis galejo paleisti kompe?
P.S. Tai nereiškia, kad taip ir buvo.

Nu gerai jei tu ta cd turi ane, o jei neturi?Sakysi parsisiust?bet tai ir parsisiusdamas nezinai ka gali prikabinti.Nu ir ka ten galejo paleist?nenumanau todel ir galvos neskauda, o jei kas pasileis vel kreipsiuos kazkur ir atsira kas panaikins kas bus paleista.Nezinau as patenkinta ir kol neturiu problemu nesuku galvos, beto daug kas taip tvarkos ir pas ta pati ir manau tikrai pasakytu kad kazkas netaip po tvarkymo.O kiek skaiciau tai tik geri atsiliepimai.
Atsakyti
Gal kam pades. Pirma ijungit muzika ir padarykit visu garsu.
Tada:
Desktopo desineje puseje apacioje yra garsiakalbio ikona (volume) spaudziame desini peles klavisa -> adjust audio properties -> device volume yra slankiklis, ji reiketu pastumdyti i visas puses (tik po truputi) ir kazkurioje vietoje turetu atsirasti garsas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmamux @ 2008 06 04, 23:44)
Nu gerai jei tu ta cd turi ane, o jei neturi?Sakysi parsisiust?bet tai ir parsisiusdamas nezinai ka gali prikabinti.Nu ir ka ten galejo paleist?nenumanau todel ir galvos neskauda, o jei kas pasileis vel kreipsiuos kazkur ir atsira kas panaikins kas bus paleista.Nezinau as patenkinta ir kol neturiu problemu nesuku galvos, beto daug kas taip tvarkos ir pas ta pati ir manau tikrai pasakytu kad kazkas netaip po tvarkymo.O kiek skaiciau tai tik geri atsiliepimai.


O kas neleidžia nueiti į gamintojo puslapi ir pagal modeli parsisiusti draiverius.
Atsakyti
Pas mane problema tokia pries perinstaliavima kompo buvo garsas bet kompas uzluzo del pernelyg daug virusu, tai teko perinstaliuot. Bet kaip perinstaliavau, nekaip negaliu grazinti garso.


Pas mane taip yra:
-Sound,video and games controllers
-audio codecs
-audio device on high definition audio bus (su sauktuku geltonam rutuliuke)
-legacy audio drivers
-legacy video capture divices
-media control devices
-video codecs

Tai manau kad pas mane problema iskilo su "audio device on high definition audio bus" gal kas zino kaip ja istaisyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 04 rugsėjo 2008 - 21:53
Sveiki,turiu problemele.Kai narsau internete kompas nei is sio nei is to pradeda updatinti,issijungia kai ijungiu nebera garso,nors pries updatus buvo.Padarau system restore,garsas atsiranda,bet neilgam,po keliu valandu kompas vel pradeda updatinti ir vel tas pats. doh.gif Is kur atsiranda tie nesamoningi updatai ir kaip juos isjungti? umn.gif Pas mane laptopas
Atsakyti
Ir man dingo garsas verysad.gif (kompas stacionarus). Per "Sounds ir Audio Devices Properties" matau "No Audio Device" :
user posted image
O bandant mizika per Winampa paleisti ismeta tokia lentele:
user posted image
Koloneles tikrai veikia, tikrinom - jungem prie kito kompo.
Padekit kas nors ax.gif Ar cia kazkas rimto, ar galima paciai pataisyti? (tiesa, esu tik vartotoja, t.y. galiu dirbti MS Ofisu, internete info susirasti ir pan., tad labai "protingu" komentaru kompiuteriniais terminais galiu nesuprasti blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 24 spalio 2008 - 17:30
QUOTE(arkadija @ 2008 10 24, 18:23)
Ir man dingo garsas  verysad.gif (kompas stacionarus). Per "Sounds ir Audio Devices Properties" matau "No Audio Device" :
user posted image
O bandant mizika per Winampa paleisti ismeta tokia lentele:
user posted image
Koloneles tikrai veikia, tikrinom - jungem prie kito kompo.
Padekit kas nors  ax.gif Ar cia kazkas rimto, ar galima paciai pataisyti? (tiesa, esu tik vartotoja, t.y. galiu dirbti MS Ofisu, internete info susirasti ir pan., tad labai "protingu" komentaru kompiuteriniais terminais galiu nesuprasti  blush2.gif  )

http://www.nk.lt/Kla.../?q_ss=88780078
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2008 10 24, 18:23)
Ir man dingo garsas  verysad.gif (kompas stacionarus). Per "Sounds ir Audio Devices Properties" matau "No Audio Device" :
user posted image
O bandant mizika per Winampa paleisti ismeta tokia lentele:
user posted image
Koloneles tikrai veikia, tikrinom - jungem prie kito kompo.
Padekit kas nors  ax.gif Ar cia kazkas rimto, ar galima paciai pataisyti? (tiesa, esu tik vartotoja, t.y. galiu dirbti MS Ofisu, internete info susirasti ir pan., tad labai "protingu" komentaru kompiuteriniais terminais galiu nesuprasti  blush2.gif  )

Perinstaliuok garso draiverius. Jeigu garsas integruotas įdėk motininės plokštės cd, jeigu stovi garso plokštė tuomet cd nuo jos.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2008 10 24, 18:37)

Aciu, paskaiciau. "Windos audio" servisas buvo ijungtas (Automatic). Kompaktu prie kompo neturiu (per kraustymasi, matyt, pasimete). Parsisiunciau "Driver Detective", praskanavo, dave tokius rezultatus:
user posted image
Ka toliau daryt, nezinau verysad.gif
QUOTE(Taktas @ 2008 10 24, 19:25)
Perinstaliuok garso draiverius. Jeigu garsas integruotas įdėk motininės plokštės cd, jeigu stovi garso plokštė tuomet cd nuo jos.

Aciu uz patarima, bet nezinau, kas tas draiveris, tuo labiau, kaip ji instaliuoti blush2.gif CD turbut pradanginom ax.gif Kazkiek pagooglinau, jau parasiau, kad "Driver Detective" parsisiunciau. Is kur draiveri parsisiusti, ar tiks bet koks? Gal butu galima nuoroda? Ar ta draiveri pakanka tik parsisiusti ir viskas, ar dar kazka daryt?
Tiesa, Device Manager vaizdas toks:
user posted image
Tai ten kur geltonas sauktukas kazkas negerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 25 spalio 2008 - 16:33
QUOTE(arkadija @ 2008 10 25, 17:31)
Aciu, paskaiciau. "Windos audio" servisas buvo ijungtas (Automatic). Kompaktu prie kompo neturiu (per kraustymasi, matyt, pasimete). Parsisiunciau "Driver Detective", praskanavo, dave tokius rezultatus:
user posted image
Ka toliau daryt, nezinau  verysad.gif

Aciu uz patarima, bet nezinau, kas tas draiveris, tuo labiau, kaip ji instaliuoti blush2.gif CD turbut pradanginom ax.gif  Kazkiek pagooglinau, jau parasiau, kad "Driver Detective" parsisiunciau. Is kur draiveri parsisiusti, ar tiks bet koks? Gal butu galima nuoroda? Ar ta draiveri pakanka tik parsisiusti ir viskas, ar dar kazka daryt?
Tiesa, Device Manager vaizdas toks:
user posted image
Tai ten kur geltonas sauktukas kazkas negerai?


Tau reikia išsiaiškint, kokia pas tave garso plokštė (ar dar kas atsakingas už garsą).
Tada pagal tai bus galima rast draiverius ir juos instaliuot.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal galit pagelbeti doh.gif pas mus virenam filmuke dingo garsas i kituose yra.nzn kas cia gali buti, gal sakau kokio kodo reikalauja? g.gif
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irise @ 2008 11 24, 21:31)
sveikutes 4u.gif
gal galit pagelbeti doh.gif pas mus virenam filmuke dingo garsas i kituose yra.nzn kas cia gali buti, gal sakau kokio kodo reikalauja? g.gif
aciukas 4u.gif

is www.filehippo.com instaliuok kodeku paka K-Lite codec pack full
Atsakyti