Įkraunama...
Įkraunama...

Placentinė pirmeiga

QUOTE(Skorpijoniukas @ 2010 10 22, 18:46)
Labas vakaras,
pas Jus atejau taip pat vedama tokios pas bedos  verysad.gif Pries savaite pradejau kraujuoti, nuvykus i ligonine isgirdau, kad pas mane placentine pirmeiga, mums dar tik 12 sav. nestumo. Ligoninej gulejau dvi dienas, kraujavimas nustojo ta pati vakara, bet dabar savaite po kraujavimo, pradejo tepti negausiai. Nezinau ka daryti, vel vykti i ligonine ar dar luktert? Gal kuriai taip buvo???

Laikykis. Man buvo taip. Is pradziu negulde i ligonine, skyre Duphaston, su juo kazkaip kraujavimas nustojo (bet ci aturbut ne del pirmeigos priezasciu). Bet realiai 12 sav. dar labai mazai, pakils gal dar. Man nuo 17 sav skyre visiskai gulima rezima ir taip ir tempiau nuo smarkaus kraujavimo, po to valos valos, tokiu tamsiu krauju tepa ir vel smarkus uzkraujavimas, dvi savaites ligoninej, viena namie, paskutinis etapas buvo 5 sav.ligoninej, bet taip ir nesulaukiau planinio cezario. Gimem neisnesioti, mazi, bet kovingai nusiteike smile.gif
Realiai ligoninej kazko ypatingo nedaro, tiesiog guli, geri iprastini magni, paseka vaiko tonus, o siaip vaikstai i ta pati wc, bandai eiti i dusa, vos tik leidzia atsistot, tik ten viskad ligonininska ir ne sava sad.gif Nauda tik ta, kad ten budamas tikrai nesugalvoji "gal staigiai idesiu skalbinius skalbt ir nieko cia neatsitiks" ir pan.
Tad, jei iseina but namie GULINT IR NIEKO NEDARANT, kol tiek mazai savaiteliu, as rinkciaus namus, o veliau jau reik ligonine rinktis, kad arciau butu operacine.
Atsakyti
Ir as turiu skaudzia patirti sitoj srity. Aciu Dievui viskas gerai baigesi. Nuo pat pradziu man sake kad placenta zemai prisitvirtinusi, bet sako nieko tokio - pakils. O galiausiai vos nepadare cezario 27 savaiciu. kadangi ji taip ir nepakilo, o nusileido dar zemiau ir buvo placentos pirmeiga. i ligonine patekau, nes ne is sio ne is to vidury gatves pradejau kraujuot, gyd sake kad praradau apie 400 mg. kraujo, jau ligoninej kraujavimas pasikartojo po dvieju dienu, tada praradau apie 200 mg. kraujo... menesi gulejau ligoninej, savaite tame tarpe net atsisest lovoj neleido..., bet isgulejau thumbup.gif . Dabar jau 36 savaites, tikiuosi gimdyt kaip priklauso, pagal termina. Beje, i ligonine patekau Vilniuje, o pati esu is Kauno. Tai vilniuje pasake kad nusiteikciau Cezariui, kadangi jokiu snasu kad placenta reikiamai pakils, o stai po menesio kai paziurejo jau Kaune - placenta pakilo smile.gif ir greiciausiai gimdysiu pati.
Bet svarbiausia nepersistengt, gulinet, daug ilsetis, saugot save ir vaikuti. Sedeti taip pat nepatartina daug, nes tiomet didlis spaudimas i dubeni tenka. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hayabusa: 19 sausio 2011 - 17:01
Man 15 savaite eme teplioti, iskart nulekiau pas gydytoja, ta pasake, kad placenta per zemai. Liepe save pasaugoti, kuo daugiau guleti ir tiek. As patinginiaudavau, bet labai jos rekomendaciju nesilaikiau. Po keliu dienu prasidejo smarkesnis kraujavimas, va tada jau kelias dienas is lovos tik i tualeta keldavausi, man leido vaistus kraujavimui sustabdyti, po keliu dienu kraujavimas liovesi, vel pamazele emiau grizineti i normalu gyvenimo ritma. Tada staiga vel kraujavimas, vel gulimas rezimas, vel vaistai doh.gif O 19 savaite, po paskutinio kraujavimo praejus porai savaiciu nuejau pasidaryti echoskopijos ir paaiskejo, kad placenta jau pamazu kyla. Echoskopija 25 savaite parode, kad placenta jau savo vietoje ir jokiu komplikaciju man nebegresia bigsmile.gif Net negaliu patiketi, kad taip greitai man viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
as siandien buvau pas giniu(13sav), sake placenta kolkas labai zemai,taciau nuramino,kad turi pakilti.dabar suprantu kodel man patepliodavo unsure.gif tikiuosi tikrai nors siek tiek pakils..
Atsakyti
QUOTE(*Briggitte* @ 2011 01 20, 20:21)
as siandien buvau pas giniu(13sav), sake placenta kolkas labai zemai,taciau nuramino,kad turi pakilti.dabar suprantu kodel man patepliodavo  unsure.gif tikiuosi tikrai nors siek tiek pakils..


Kai tiek nedaug dar laiko, tai didele tikimybe kad pakils smile.gif , bet vistiek pasisaugokit, palepikint save nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hayabusa: 20 sausio 2011 - 18:49
O aš guliu jau nuo sausio 2 dienos lovoj. Buvo negausus pakraujavimas ( tiksliau, patepliojimas), bet mano ginė su šeimos daktare manim rimtai užsiėmė - gulimas režimas, jokio darbo iki 18 nėštumo savaitės. Tiesa, mums dabar 16 savaitė. Net ligoninėj savaitėlę pasivoliojau - tai ten patvirtino centrinę placentos pirmaeigą. Tikiuosi po 4 savaičių per ultragarsą sužinoti geras naujienas.
Atsakyti
As irgi su placentos pirmeiga vargstu, tiesa, paskutiniais duomenimis ji jau pamazu kyla, tikiuos susitvarkys (mums 23sav).
O siaip visoms su placentos pirmeiga rekomenduciau kiek imanoma saugotis, kuo daugiau gulineti, nenesioti nieko, net lengvu pirkiniu, nes niekada nezinai, ka tokiais veiksmais issauksi.. Man kiek atsipalaidavus viena savaitgali, pradejau kraujuot, aisku staigiai i ligonine. O ten nieko gero - iskart profilaktiskai antibiotikai (atseit del kraujavimo yra uzdegimo rizika, nors tyrimai po to parode kad jo pas mane nebuvo, bet 5d kursa teko pabaigti).
Svarbu kad pacios suvoktumete situacijos rimtuma, ir manau ne maziau svarbu vyrams ta isaiskint, tada labiau palepins, saugos ir gelbes namu ruosoj, nes tie kasdieniai, kad ir paprasti darbeliai irgi gali sukelt rimtu bedu.
Taigi lepinkit save kiek tik galit 4u.gif . Tai butina!!!
Atsakyti
Ir man vakar echo metu nustate, kad placenta labai žemai, bet dar gimda nedidelė mano, tai tikiuosi, kad su gimdos augimu kils ir placenta ax.gif Šiaip pakraujavimus prisimenu tik maždaug penkta-sesta savaite, daugiau nebuvo.
Atsakyti
Man buvo vienu metu placentos pirmeiga, bet paklilo iki gimdymo, nors vistiek del kitu priezasciu vaikas gime CP pagalba.
Atsakyti
labukas
siandien nuejus pas gine suzinojau kad ps mane irgi placentos pirmeiga doh.gif bet sake labai nereikia nerimauti iki34-36 savaites, nes atseit gal dar kas nors pasikeis. bet liepe labai save saugoti ir stebeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*DJD* @ 2011 04 20, 20:42)
labukas
siandien nuejus pas gine suzinojau kad ps  mane irgi placentos pirmeiga  doh.gif  bet sake labai nereikia nerimauti  iki34-36 savaites, nes atseit gal dar kas nors pasikeis. bet liepe labai save saugoti ir stebeti  unsure.gif


O nesake, kaip zemai placenta isitaisiusi? Nes gali buti, kad dengia visa gimdos kakleli, dengia dalinai ar tiesiog yra arti jo. Paskutinis variantas maziausiai pavojingas ir net placentai nepakilus tikriausiai nereiketu CP. Bet kuriuo atveju, saugok save, ilsekis ir lauk geru ziniu, nes dazniausiai placenta pakyla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 20, 17:57)
O nesake, kaip zemai placenta isitaisiusi? Nes gali buti, kad dengia visa gimdos kakleli, dengia dalinai ar tiesiog yra arti jo. Paskutinis variantas maziausiai pavojingas ir net placentai nepakilus tikriausiai nereiketu CP. Bet kuriuo atveju, saugok save, ilsekis ir lauk geru ziniu, nes dazniausiai placenta pakyla 4u.gif

nea nieko nesake schmoll.gif sako dar labai nepergyvenkim iki34-36 savaites.paskui tipo ziuresim. 30 savaiciu darys skana tai matysiu kaip ir kas . kad ir koks variantas butu , manau nenoreciau rizikuoti schmoll.gif geriau jau lai daro CP kad paskui nebutu kokiu nesamoniu. pirmas mano nestumas taip pat baigesi CP
aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti